Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Willy каза:

Хита на лято 2018 общо е минал 20 милиона!

 

Това някакъв лаишки и смотаняшки опит да ти обърна внимание ли е? 🤣

Защо ли изобщо питам, като отговорът е ясен. Най-големият фен на Галена тук нарича песен на Джордан и Емнуела хита на лято 2018. Имайки предвид всички събития тук от онова лято - войната, шпагите, озлоблението срещу чуждото щастие, намесата на Бог на 31-ви декември. Тогава дори вгигнахме чувствително посещаемостта на Рамания след месеци на спад според статистиките.

Няма как да си забравил, че Хитът на лято 2018 е песен на Галена. Всъщност Хитът на 2018 година като цяло е същата песен и тя приближава 26 млн. гледания към момента.

Братле, мислех, че твоето дъно го удари миналата година, когато разкри истинското си лице и всички маски паднаха долу след 3 години на прикритие и лъжи. Ама има още на къде да копаеш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Това някакъв лаишки и смотаняшки опит да ти обърна внимание ли е? 🤣

Защо ли изобщо питам, като отговорът е ясен. Най-големият фен на Галена тук нарича песен на Джордан и Емнуела хита на лято 2018. Имайки предвид всички събития тук от онова лято - войната, шпагите, озлоблението срещу чуждото щастие, намесата на Бог на 31-ви декември. Тогава дори вгигнахме чувствително посещаемостта на Рамания след месеци на спад според статистиките.

Няма как да си забравил, че Хитът на лято 2018 е песен на Галена. Всъщност Хитът на 2018 година като цяло е същата песен и тя приближава 26 млн. гледания към момента.

Братле, мислех, че твоето дъно го удари миналата година, когато разкри истинското си лице и всички маски паднаха долу след 3 години на прикритие и лъжи. Ама има още на къде да копаеш.

 

Губиш си времето за глупости!

 Шефката беше най-успешната песен за чалгата от 2018, но се разви средата на август и есента т.е. какъв хит на лятото е? 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помня последната и единствената й награда от пайнер, в годината в която спря да пее, за "най-желан изпълнител по клубовете". 🏆

  • Like 2
  • Wow 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Губиш си времето за глупости!

 Шефката беше най-успешната песен за чалгата от 2018, но се разви средата на август и есента т.е. какъв хит на лятото е? 

Песента излезна в началото на юли и набра брутална скорост 2-3 седмици по-късно. През август вече се чуваше от всеки ъгъл. А пък и нали тук държахте да спазвате календарното отброяване на сезоните? Ми според него лятото продължава до края на септември.

Излезнала началото на юли, завлядяла страната през авуст, омачакала всичко септември, октомври чак до излизането на есенните хитове на Преслава и Денис Теофиков. Та...? Джордан и Емануела викаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

Емануела е истинска героиня и трябва да бъде еталон за всички труженички, а и като цяло лесни мадами в страната. Настоявам да й се издигне паметник на жълтите павета! Много ми се издигна в очите вчера! 

За паветата незнам, пък и те май почти не останаха жълти ;) но на площад Македония би и тичало много 

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Не я знаех, ама е яка. 

 Елзето има още добри попадения, но повечето е изтървала да ги качи в тубата.

  • Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Това ми е любимото на Даяна. Винаги ми ставаше тъпо как само нея хващат накрая от видеото.🤣

 

Топ е тая песен! И жената помня, че я изпя брутлано на един от концерите им. Жалко, че е толкова безлична и нехаризматична и не стана нищо от нея.. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Gerganafen каза:

Най-щастливи от точка №8 са тези 2 величия. :D 

denis andrea.png

Т'ва момченце да  не е лизало ледено сокче? 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце мина през Бургас вчера,  защото се връщаше от Слънчев бряг участие докато съм била на работа и пак е отишъл на море при семейството си,  но не казвам къде.  Спал е във Варна от участие,  после в Слънчев бряг участие и е спал там.   Тая година няма ли да дойде на участие при мен- все Варна,  Слънчев бряг,  Пловдив,  Благоевград.  Това на рождения му ден ще идва при нас Теди Александрова.  За какво ми е изобщо тя.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...