Jump to content



Чалгавизия 20 - Флопове


Препоръчани коментари

  • Отговори 209
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 часа , pechenko каза:

@Donatella Сменяй Малина. Няма как да минеш :D

Утре вечер ще пусна гласуването и ако има желаещи все още може да се запишат! @bleron @Runevski

 

Мисля, че няма да участвам този път. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи полуфинал ВИДЕО:

https://drive.google.com/file/d/1NwiKuhpTpGRrXNIxvlldQ7rqSnjb5CQ_/view?usp=sharing

Важнo!!
Гласувате за 8 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 3т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 8). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


8 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

 

@gabbati, @Lelqtian, @Гальо, @Сашо, @DarkChild, @Slavi, @devotioner, @payner_tv, @Achito, @Gadinata, @GSA, @Alter Ego, @Mr. Greshen, @penakavalli и директните финалисти - @pechenko и @Blueberry

краен срок за гласуване 10.07 - 20:00 часа.

УСПЕХ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори полуфинал ВИДЕО:

https://drive.google.com/file/d/1Vs6L4ZZldbzDNGwqILwWiXHefaCKDAC0/view?usp=sharing

Важнo!!
Гласувате за 8 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 3т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 8). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


8 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

 

@Willy, @Beat., @DevilWish, @ANGEL, @dan!el, @.close to me., @BobiTo, @xroflx9, @Амброжка., @M.Power, @ceco, @-A., @THE IIconic, @asylum, @Donatella и директните финалисти - @pechenko и @Blueberry

краен срок за гласуване 10.07 - 20:00 часа.

УСПЕХ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли не ми е ясно как се гласува в този едишън? 

Пак ли си гласуваме за песента, която най-много харесваме от съответния финал или за тази, която според нас  е най-големия флоп?

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, ANGEL каза:

Само на мен ли не ми е ясно как се гласува в този едишън? 

Пак ли си гласуваме за песента, която най-много харесваме от съответния финал или за тази, която според нас  е най-големия флоп?

 

Ако искаш да гласуваш за най-големия според теб флоп, някой да те спира?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, THE IIconic каза:

От моя полуфинал ме кефят 3 песни+ моята, ти искаш да напиша 8! Как да стане?

Мен ме изкефиха точно 8 песни, но 4 от тях изобщо не считам за флопове, та ги писах по-назад. Не знам за какво точно гласувах - беше микс между това кои песни ми харесват и кои намирам за флопове, реално писах Аре, дърпай 3 или 4, а ми е фаворит. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , ANGEL каза:

Само на мен ли не ми е ясно как се гласува в този едишън? 

Пак ли си гласуваме за песента, която най-много харесваме от съответния финал или за тази, която според нас  е най-големия флоп?

 

Както предния едишън. Няма промяна.

преди 23 минути, THE IIconic каза:

От моя полуфинал ме кефят 3 песни+ моята, ти искаш да напиша 8! Как да стане?

Напъни се :D 

преди 5 минути, asylum каза:

Мен ме изкефиха точно 8 песни, но 4 от тях изобщо не считам за флопове, та ги писах по-назад. Не знам за какво точно гласувах - беше микс между това кои песни ми харесват и кои намирам за флопове, реално писах Аре, дърпай 3 или 4, а ми е фаворит. 

Не знаеш песните, за които си гласувал :D :D  Вчера помниш ли кво яде? :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силен кръг се заформи. Като тегля чертата, в едишъна участва любимата ми песен на цели четирима изпълнители - Карлос, Десислава, Кристиана и Ариа, а на Мария едно от парчетата ми е също сред любимите в кариерата й.

Дано спечели Десислава, щото вече така или иначе е печелила и няма да ни намали бройката за следващия кръг (изпълнители, които не са печелили :D той ли ще е, @pechenko

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен е редно всеки да си гласува за най-любимите и харесвани песни. Това с "Флопове" е просто критерията, по който участващите песни са подбрани.

Общо взето няма кой знае колко силни предложения и двата полуфинала. По 4-5 и от двата клипа си харесах, но пък ена от най-любимите ми през последните години ("Любими ръце") участва. Интересна е тенденцията в кариерата на Емануела - последните й три песни са флопове и това дори не се оспорва, щом са допуснати до участие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи полуфинал

Гласували: 9/14 

@gabbati, @DarkChild, @Slavi, @Achito, @Mr. Greshen

Втори полуфинал

Гласували: 9/15

@DevilWish, @xroflx9, @Амброжка., @M.Power, @-A., @Donatella

Някой желаещ от първи да пусне вот за @xroflx9, защото е с бан и не може да гласува?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Blueberry каза:

Силен кръг се заформи. Като тегля чертата, в едишъна участва любимата ми песен на цели четирима изпълнители - Карлос, Десислава, Кристиана и Ариа, а на Мария едно от парчетата ми е също сред любимите в кариерата й.

Дано спечели Десислава, щото вече така или иначе е печелила и няма да ни намали бройката за следващия кръг (изпълнители, които не са печелили :D той ли ще е, @pechenko

Ще кажа когато съобщя резултатите от полуфиналите, но бях решил да друг...

Ако ме подкупиш може да е този, който искаш. Хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готово! Успех на "Да й вдигна ли", "Аз и ти", "Вредна", "На 2 секунди", "Аре, дърпай" и там още няколко от моят полуфинал, но..... като цяло едва гласувах за 8! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.07.2020 г. от 0:49, pechenko каза:

Първи полуфинал

Гласували: 12/14 

@gabbati,  @Mr. Greshen

Втори полуфинал

Гласували: 14/15

 @Амброжка.   

 

Имате време до 20:00 часа.

Ако може някой от първи полуфинал да пусне вот за Амброжка и двама от втори да пуснат за габати и грешния, защото няма да удължавам срока. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...