Jump to content



Чалгавизия 20 - Флопове


Препоръчани коментари

  • Отговори 209
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

ОМГ, не мога да повярвам, че съм в топ 6, чудех се дали ще съм последна или предпоследна! Супер, благодаря :D 

Десислава ми беше фаворитът и очакваният победител, интересно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

7-мото място е за "Не го прави" @Slavi

 

Смях в залата. Песента заслужава топ 3 особено на фона на бозите, участващи в този тур. За жалост има потребители, които не гласуват за песен, а за потребител. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако можех да монтирам клипове, щях да се самопредложа за следващия водещ на Чалгавизия! В тия смутни времена това е едно от малкото неща, които ми вдигат самочувствието :ba: 

Благодаря на всички :* 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pechenko каза:

5-тото място е за "Дяволски вярно" @Blueberry

 

Ами нелепо е. Обожавам Боровинката, но позицията на песента и доказва, че някои потребители гласуват за потребител, а не за песен, за което ест не е виновна тя. 

На дали в анкета Не го прави срещу Дяволски вярно, втората би събрала какъвто и да е вот. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, pechenko каза:

На крачка от топ 5 класирахте "Аре, дърпай" @THE IIconic

 

Считам го за наказателен вот, че поведе чалгарите да си търси правата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Ами нелепо е. Обожавам Боровинката, но позицията на песента и доказва, че някои потребители гласуват за потребител, а не за песен, за което ест не е виновна тя. 

На дали в анкета Не го прави срещу Дяволски вярно, втората би събрала какъвто и да е вот. 

Все пак има и т.нар. наказателен вот. Когато някоя песен е фаворит, но не е любима на потребителите, не гласуват за нея изобщо. Не мисля, че на някой съм му чак такава любимка, че да ме подкрепи тук, без изобщо да харесва песента :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...