Jump to content



Преслава - Беден в сърцето


Препоръчани коментари

преди 15 минути, zai4eto82 каза:

Едно и също, нищо ново и различно. А феновете й я хвалят  каква "кралица" е. Докато има такива дето изкарват всяка еднаква песен "хит" , Преслава ще прави едни и същи песни. Феновете да бъдат реалисти, а не защото е Преслава и да им харесва.

Така е, но гласът и играе голяма роля... Не е визия или нещо друго, гасът и прави песните толкова яки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Beat. каза:

Само това "Градът гори..." ме кефи, от останалото нищо не запомних. 

Абсолютно съгласен, същото и при мен. Тази песен, ако беше пусната в албум нямаше и да се забележи. На ниво "Трябваш ми" е. Нищо интересно. С това ли мисли да изкара лятото? 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Незнам за сърцето, ама сичко останало определено е като за бедни. 

Пък и както се е нагласила с тая торба за боклук дава директна заявка къде е мястото на тоз трак. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, ANGEL каза:

Абсолютно съгласен, същото и при мен. Тази песен, ако беше пусната в албум нямаше и да се забележи. На ниво "Трябваш ми" е. Нищо интересно. С това ли мисли да изкара лятото? 

Май мисли да изкара годината с това, особено ако слушаме феновете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А клипа защо е толкова абсурден? Има повтарящи се кадри.

Тези гардероби колко пъти слизат от колата и отварят вратата на офиса с този? Аз ли нещо не разбирам? :D 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, gioksy каза:

Така е, но гласът и играе голяма роля... Не е визия или нещо друго, гасът и прави песните толкова яки.

Е добре де разбрахме, че ГАЗЪТ прави песента. Като някоя латерна си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

И това минус ли трябва да бъде?

Голям. При положение, че няма песен от 8 месеца и сега трябваше да избухне с нещо много по-силно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Голям. При положение, че няма песен от 8 месеца и сега трябваше да избухне с нещо много по-силно.

То е силно, ни е прекалено очаквано и няма изненада... 

 

Доста слабо върви, но преполагам, че това е нормално впредвид, че е в нейния канал. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смаза! Милата сигурно я боли гърба,  защото носи на гърба това, че е единствената попфолк певица, която не зависи от бълване на продукция. След тая песен дълго няма и да ни трябва нова нейна, много е яка. 

преди 33 минути, Fast каза:

Топ парче с може би най-силния клип в кариерата й.

+1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

То е силно, ни е прекалено очаквано и няма изненада... 

 

Доста слабо върви, но преполагам, че това е нормално впредвид, че е в нейния канал. 

Гледанията са забили, както по принцип се случа с по-малките канали. Ще се оправят след няколко часа сигурно

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

+1

3F8C6575-95A4-43F1-AB51-8F7F5AD28FC7.jpeg.e03e69c2dd19b8c53116f833332113bc.jpeg

Междудругото да набедите това недоразумее за най-добрия и клип, само показва колко зле са били всички останали във въпросната 15 годишна кариера. 

Но тоя  път одобрявам най-наглата кражба от клип на Миси Елиът на повече от 20 години. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично предпочитам надъхващите текстове, пред тези с много по изтърканата, отблъскваща и нямаща място в модерната музика тематика, "той ме обижда и малтретира, но аз го обичам и не мога да го оставя".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Преси ще жегне много хора, които се намерят в текста. :D 

Кого визираш.

Иначе текста е пят, пят до изтъркване. Такова клише не знам дали ще впечатли дори и кифлите, претръпнали вече от подобна тематика. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Аз лично предпочитам надъхващите текстове, пред тези с много по изтърканата, отблъскваща и нямаща място в модерната музика тематика, "той ме обижда и малтретира, но аз го обичам и не мога да го оставя".

Ми то все едно Преслава няма такива текстове за мачкане и малтретиране. Когато ги е пускала не помня да си се възмущавал.

С това "той ме обижда и малтретира, но аз го обичам и не мога да го оставя", описа много точно реалния й живот. Проблем да са текстовете, при положение, че тя това го изживява. 

Песента не е нищо особено, не ми харесва. Честно казано очаквах повече, предвид това, че от толкова време няма самостоятелна песен, а дуета с Галин не постигна очакваното. Вижда се, че е направила опит за сезонен хит, но песента е много под "Пиян". 

Кое е толкова уникалното на клипа? Да го изкарвате най-добрия в кариерата й, а песента нещо нечувано, само показва нивото на критериите ви. Щом ви радва, нека само такива да ви ги пуска. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Wow, голяма е, обожавам я, вече десет човека ми я пратиха, та най-накрая излязох от една среща да я чуя, много текст, ще има много лафчета. Видеото като за нея си е ok.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е от песните, които се забиват веднага в главата, но пък след края си я пускаш пак ... и пак... и пак... и след няколко слушания те хваща яко.

Харесва ми структурата на песента и идеята за двата припева. Също и че не е няква бясна чалга. Мазните отсвири не дразнят, а напротив - точно на място като кулминация и предпоставка за гърмеж. 

Визията с опашката е топ. Много й отива.

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...