Jump to content



Преслава - Беден в сърцето


Препоръчани коментари

Оф, Галенови, много сте досадни, ама наистина. Оставете ни да се радваме на песента! Галена като изпя няколко месеца преди песента със почти същата тематика я изкарахте не знам какъв огромен хит, нещо невиждано и нечувано. Тогава "Изневерил, пил, бил със друга" не ви е пречили да я възхвалвате. Толкова ясно се вижда, че нито текста, нито клипа, нито музиката не ви пречат, а само и единствено Преслава ви е трънът в окото!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит! И този път с клип на много високо ниво-супер различна Преслава,каквато сме свикнали да виждаме. Този глас просто те кара да я пускаш пак и пак..🥰

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е песента, но наистина много прилича на "Лош или добър" :D. Не очаквам да достигне Пиян, зашото припевът не е толкова запомнящ се, но няма и да е флоп. Поне е дала повече от 2 лева за клип този път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Vancho каза:

Не е от песните, които се забиват веднага в главата, но пък след края си я пускаш пак ... и пак... и пак... и след няколко слушания те хваща яко.

Харесва ми структурата на песента и идеята за двата припева. Също и че не е няква бясна чалга. Мазните отсвири не дразнят, а напротив - точно на място като кулминация и предпоставка за гърмеж. 

Визията с опашката е топ. Много й отива.

 

 

 

При Прес от едно известно време винаги са и така песните. Въореки, че са комерси, са с по сложна срруктура. С по 2 куплета и 2 припева. При нея е тенденция. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Kriminal каза:

Оф, Галенови, много сте досадни, ама наистина. Оставете ни да се радваме на песента! Галена като изпя няколко месеца преди песента със почти същата тематика я изкарахте не знам какъв огромен хит, нещо невиждано и нечувано. Тогава "Изневерил, пил, бил със друга" не ви е пречили да я възхвалвате. Толкова ясно се вижда, че нито текста, нито клипа, нито музиката не ви пречат, а само и единствено Преслава ви е трънът в окото!

Дай никой да не изразява мнение, че ти не можеш да се зарадваш... :1000(29): 

Слушай си, радвай се и остави хората да имат право на мнение. 

Защо трябва да намесваш Галена и да обръщаш темата в поредния спор - "едната или другата"? После ние сме били досадни... Личи си кой има трън в очите от коментара ти. Същите сте като Преслава - не приемате критика и изкарвате злобен/досаден всеки дръзнал да изрази такава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като за такъв канал май доста добре върви. Съмнява ме да направи повече от 350к, но и такъв дебют пак ще е супер. Важното е после да задържи интереса. Дали сега повечето изпълнители ще почнат да залагат на собствен канал ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАхахах не знам как все успявате да се захапете на тема Преслава/Галена. Простички са нещата, като двете мацки и песните им. Ако ви кефят слушайте и гледайте, ако ли не - не. :D :D :D Аз ще я пусна пак, защото не разбрах, дали има нещо за пиене в тази песен. Май ще ѝ е първата от много време насам, без да споменава пиене :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Kriminal каза:

Оф, Галенови, много сте досадни, ама наистина. Оставете ни да се радваме на песента! Галена като изпя няколко месеца преди песента със почти същата тематика я изкарахте не знам какъв огромен хит, нещо невиждано и нечувано. Тогава "Изневерил, пил, бил със друга" не ви е пречили да я възхвалвате. Толкова ясно се вижда, че нито текста, нито клипа, нито музиката не ви пречат, а само и единствено Преслава ви е трънът в окото!

По принцип си прав. Мен ме кефи повече на Галоша, но е нелепо, че преди месец на същия ганев комерс и текст клише се подскачаше до небесата от щастие, а сега е проблем. Още повече, че предварително на всички ни е ясно, че Преслава не бяга от тази линия. 

Някои Галенови поне са адекватни и го признават. А други само търсят поводи да плюят. Но се хабят на празно, защото още от тази вечер клубовете ще я въртят по 3 пъти минимум и ще търсят 💊 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

По принцип си прав. Мен ме кефи повече на Галоша, но е нелепо, че преди месец на същия ганев комерс и текст клише се подскачаше до небесата от щастие, а сега е проблем. Още повече, че предварително на всички ни е ясно, че Преслава не бяга от тази линия. 

Някои Галенови поне са адекватни и го признават. А други само търсят поводи да плюят. Но се хабят на празно, защото още от тази вечер клубовете ще я въртят по 3 пъти минимум и ще търсят 💊 

Имаш право, но просто всеки изразява фенството си по различен начин - някои  са субективни, когато тяхната любимка пусне песен и са обективни, когато някой друг пусне песен. Сигурен съм, че ще се намери някой и от Пресовия отбор, който не е харесал песента на Галена, а сега е влюбен в тази на Преса. Но всеки си има право на мнение, независимо дали е субективно или обективно. 

Но като цяло постоянното сравняване наистина започва да дразни. И двете са топ. Защо някоя трябва да е по-топ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Wild_Style каза:

 

И двамата се застреляйте! Не харесвам като цяло Преслава, но тук определено пребори Галена и 100 живота!

🤫

преди 19 минути, -A. каза:

Като за такъв канал май доста добре върви. Съмнява ме да направи повече от 350к, но и такъв дебют пак ще е супер. Важното е после да задържи интереса. Дали сега повечето изпълнители ще почнат да залагат на собствен канал ?

Меди и Константин в непознат канал направиха 420к за 24ч. Всичко зависи от песента, Преслава направи огромна реклама и е супер известно име. Знаех си че това ще са оправданията ако върви малко по-зле.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Имаш право, но просто всеки изразява фенството си по различен начин - някои  са субективни, когато тяхната любимка пусне песен и са обективни, когато някой друг пусне песен. Сигурен съм, че ще се намери някой и от Пресовия отбор, който не е харесал песента на Галена, а сега е влюбен в тази на Преса. Но всеки си има право на мнение, независимо дали е субективно или обективно. 

Но като цяло постоянното сравняване наистина започва да дразни. И двете са топ. Защо някоя трябва да е по-топ?

Защото местните фенове на Прилепа дразнат с прехвалването и. 

Кейс ин пойнт - миналия месец реваха как Галена била гепила сцената с ваната от клип преди 15 години, нищо че точно на тая тема тя е новаторка в родните музикални среди ;) А в момента мълчат ..... както обикновено да кажем, за това как наглата крадла от Толбухин е гепила чувала за боклук от клип преди 25 години .... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалки сте, яд ви е, че Преслава блесна и има масова истерия по новата песен. Яд ме е само, че ви се връзва на акъла. С или без лайкове и гледания песента ще бъде хитачка, защото точно в момента няма такава песен. Изпяване, текс, клип, всичко е 6, музиката малко куца между комплетите, но ще го преживея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...