Jump to content



Преслава - Беден в сърцето


Препоръчани коментари

преди 1 час, Willy каза:

 Не правиш разлика между стиловете на песните. Емилия преди Теофиков не беше стартирала с над 250к? Удобно се взима за пример Джале, но защо никой не я сравни с Коце и Меди, които пуснаха песента си в непознат канал и направиха 420к за 24ч.? Повтарям си коментарите от вчера, но това са факти. Песента не ми харесва и защо да го крия. Не е злоба, казах си че и на Галена е еднаква и искам Ганев да се маха вече.

А защо никой не я сравнява със "В София дойде"? Разберете, че при малките канали няма логика в гледанията и показванията. Който следи не само музиката в Ютуб, със сигурност е чувал колко влогъри се оплакват, че видеата им безпричинно не се показват, че не се получават известия, добри клипове остават замръзнали с малко гледания. Развилите се с над 100к нямат толкова оплаквания. Това са рисковете на личния канал. 

Не може единственият фактор за хитовост да зависи от алгоритъм, който функционира по мистериозни начини. Кефете се на музиката и спрете да броите всяко гледане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

А защо никой не я сравнява със "В София дойде"? 

Ами именно. В софия дойде не струва, банална е и не стартира силно, въпреки че им харесва на няколко потребители тука. Но при нея масово никой не твърди обратното. Аз ще си позволя това да ми е последният коментар по темата за новата на Прес и ще оставя времето да покаже развитието й, защото отстрани може би наистина мяза злобно, а идеята ми съвсем не е да злобея.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Ами именно. В софия дойде не струва, банална е и не стартира силно, въпреки че им харесва на няколко потребители тука. Но при нея масово никой не твърди обратното. Аз ще си позволя това да ми е последният коментар по темата за новата на Прес и ще оставя времето да покаже развитието й, защото отстрани може би наистина мяза злобно, а идеята ми съвсем не е да злобея.

Не изглежда злобно, просто сме на различни мнения. "В София дойде" колкото и да е банална, имаше ли и 20к на премиерата си? И това дойде след рекорда на "Тръгвай си", т.е. нямаше никаква логична причина хората да нямат интерес към новото парче на Емилия. Всичко се дължеше на неразвит канал. Не можем да знаем Преслава, ако беше в канала на "Планета" колко щеше да има, но там премиерните гледания щяха една идея по-обективно да показват какво е нивото на песента. Отново казвам: не оправдавам евентуален флоп, контрирам вашите аргументи. На мен ми е все тая - и 5к да беше направила в първите 24 часа, ако песента ми харесва, ще си я слушам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както каза и Уили времето ще покаже развитието и, но диджеите ще я превърнат в хит особено при липсата на пресни такива с малки изключения. И да е успешна, трудно би ме зарибила. Засега не ме радва. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е нищо ново или специално за Преса. Нито качва левела, нито ще е нещо УАУ в кариерата и' ако стане хит, като е и с "Пиян". 

И отново копира БАЛКАНСКАТА БАБА!!! 

https://www.youtube.com/watch?v=M-D_2WsJL_Y

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз очаквах гледанията да са по-малко. 300К си е доста добре за такъв малък канал. 

Парадокс е, че 300К в нейния канал ви се струват малко, а когато направи 500К в канал с 1млн абонати - били купени. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каналът на Преслава е 40 пъти по-малък от на Планета. Не с 40 абоната по-малко, а 40 пъти по-малък. Имайки предвид, че първоначалните гледания много зависят от канала, това е много голям успех. 
 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

До вчера се тупаха в гърдите с рекордите на Пепа, а днес се радват и на 300к, които любимката им направи с 300 зора.  И разбира се оправданието е нов канал, защото няма с какво друго да оправдаят ниският интерес към скучната песен. Просто признайте, че песента г/д става, но няма интерес към нея, защото е незапеваема и няма нищо зарибяващо в нея ( освен града гори ).  ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Kriminal каза:

Каналът на Преслава е 40 пъти по-малък от на Планета. Не с 40 абоната по-малко, а 40 пъти по-малък. Имайки предвид, че първоначалните гледания много зависят от канала, това е много голям успех. 
 

Което доказва несъстоятелността на канала на Планета. Никоя няма файда от него. Ако имат милион абонати, би следвало още първия ден големите имена да правят спокойно повече от милион гледания... 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер зарибяващата песен, няма омръзване, слушам я постоянно, ако не бях против отварянето на клубовете, щях досега да съм там, просто Галя и Преслава са си друга категория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...