Jump to content



Преслава - Беден в сърцето


Препоръчани коментари


музика: Даниел Ганев 
текст: Анастасия Мавродиева и Росен Димитров 
аранжимент: Даниел Ганев 
режисьор и сценарист: Виктор Антонов 
оператор: Радослав Гочев 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав клип с добри визии, приятна песен, но страшно незапеваема и аритмична. На първо слушане изобщо не се разбира кое е куплет и кое е припев

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото изпяването страшно много ми напомня на една песен ама убийте ме не мога да се сетя на коя. Нищо ново и различно, буквално музиката започва като Пиян. По-грозна в клип не е била, но е с хит, признаваме й го.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Тя знае ли че за "боклуци-те" се пееше преди години? Чак сега ли е открила топлата вода :D 

Наистина е подхванала изчерпана до болка тема. Не знам защо, но много ми напомя на Вторник беше - приятна песен, но няма част в нея, на която всички в клуба да избухнат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

В началото страшно много ми напомня на една песен ама убийте ме не мога да се сетя на коя. Нищо ново и различно, буквално започва като Пиян. По-грозна в клип не е била, но е с хит, признаваме й го.

Лош или добър на Криско, сетих се.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като за първо слушане хич не ми допадна. Доста типично, но вероятно ще се котира. По доброто за мен е 100 живота, но ще видим кое ще е по успешното. Най ме зарибява втория припев.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ. Не очаквах да ми хареса, ама много надъхано пеее. Иначе доста широко си отваря устата в клипа и в комбинация със скъсеното разстояние нос-Горна устна не изглежда добре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми е голям буламач, звучи като 5 песни в едно. Като цяло това очаквах - типичен Ганевизъм, изтъркан текст. Нулева оригиналност от Преслава, но защото е Преслава, ще е един от хитовете на годината.

Добре, че в България друго не върви и чалгата си е хита по презумпция, защото тоя жанр брутално тъпче на едно място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо много зарибяващо в изпълнението, напомня ми на старата Преслава. Музиката също кефи, само тези отсвири ми бъркат в здравето също както при Десислава. Такива имена трябва да спрат да евтинеят толкова, за да имат на всяка цена хит. 

Клипът като за нея е добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не пее за напиване и алкохол ? Скандал! Напълно неочаквано.

Силно парче. И при ''Пиян'' и тук много ми харесва идеята за ''двоен припев''. Като най-силно и запомнящо се бих споменал: ''Града гори с коя си, а аз със сълзи гася го''.

Последния кадър където се смее като луда ми напомня когато получава обаждане от Митко Пайнера, че именно тя ще е Певица на годината.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Senhor каза:

Песента ми е голям буламач, звучи като 5 песни в едно. Като цяло това очаквах - типичен Ганевизъм, изтъркан текст. Нулева оригиналност от Преслава, но защото е Преслава, ще е един от хитовете на годината.

Че 100 живота какво е :rolleyes: С Ervin Gonxhi или без пак е 5 песни в едно. Истината е че масово потребители тук си менят мнението, когато и както им е угодно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Wild_Style каза:

Че 100 живота какво е :rolleyes: С Ervin Gonxhi или без пак е 5 песни в едно.

Същото е и 100 живота като музика. Поне изпяването е много зарибяващо и целият проект с клипа. 

Пенсия като цяло за Ганев и това е!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...