Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Алисия пък чак под дебютантките - много се изхвърляте. Все пак те и се молят за дуети, не тя на тях. Всичките и дуети са си много големи диско хитове, даже най-слабия и дует е с Лидия :D Иначе и аз чакам самостоятелната вече, но чак така да я подценявате 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Slavi каза:

Има и от Дес и от Прес, да, невинна като Дес, но амбициозна като Прес. Визуално напомня на старата Прес, но има излъчването на старата Деса. Гласът и е нещо средно, но пее с повече емоциа от Прес, но пък няма и вокалната техника и на Дес. Все пак е на 16 де. Деса до преди 4 години все още изненадваше с вокалните си умения. През 2002 на дали някой е очаквал, че ще е чак такава голяма певица. През 2016 пък на дали някой е очаквал, че 4 години по късно ще цвили кръчмарско. 

Тя даже до преди 3 години още си беше добре. През 2017 по това време още го имаше ефекта от доброто й представяне в Капките и от нагласената загуба. В този период започна и голямото отпускане. Реши, че няма защо да е нещо повече от типична чалга дива с кръчмарски глас. Жалко.

Но стига сме я критикували толкова. Тя си е тази която губи, а ние сме губили само времето си да я защитаваме в миналото. Може би е по-добре да се съсредоточим върху legacy-то, което все пак остави в хубавите си години и което вдъхновява и новите поколения.

преди 10 минути, Willy каза:

Първо място в тренда и Apple music!

 

И дебют на 22-ро в Spotify, където някои никога не влизат и в Топ 50. А и за първо самостоятелно парче на поп-фолк певица навярно също е рекордна позиция, очаквам тези дни да се изкачи и до Топ 5.

А в Тубата и днес ще направи над 100k. Хит!

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече няма един пост в фб без Преслава да отнесе тотален хейт за лицето. 2019 тотално загуби уважението на по-възрастната публика от старите хитови години.

 

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Donatella каза:

Емануела вече не е там.последните години няма нито една песен над 10 млн. Джена също

Джена дори и В категория и е много за съжаление... В момента нивото и е като на Мара отварачката и Ариа. 2 милиона са им блян

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Slavi каза:

Доста надолу си сложил Тони Стораро. Той е институция. Няма година без голям мега хит. 

Азис си е друга категория, да. Впредвид нещата, които е постигнал е нелепо да го принизяваме в подобен топ. 

Ломска също доста си я подценил. Тв самата няма звезден статут, но като хитове си е на крачка от А категорията. Намира формулата за клубни хитове. 

Меди само заради участията няма как да е в топ 5. Продължава да няма категоричен масов хит, с който да се разпознава. 

Ася не издава самостоятелни, за да преценим реалното и нито. Но Коцьо и той се държи на дуетите с Тони и Меди. 

Не ги класирах по вечни заслуги, а към момента. За годината.

Относно Меди - според мен е достатъчно разпознаваем след чалга аудиторията. Нещо, което е валидно за Малката, Лидия, Десита и др, които не са разпознаваеми извън тези среди. 

Дуетът с Константин, Ваня и дори самостоятелните му песни имат по 4-7 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия е един от най-постоянните изпълнители, няма как да е толкова назад. В последните години може би е най-добре приетата чалгарка и извън чалга средите, почти няма хейт по нея(освен след операциите), всеки сезон е с хит, дует или не, клубовете са препълнени на нейни участия. Дори с гледания да не кърти, песните й се знаят. И съм забелязал, че е харесвана и от хора, които не слушат и харесват чалга.  

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, devotioner каза:

Алисия е един от най-постоянните изпълнители, няма как да е толкова назад. В последните години може би е най-добре приетата чалгарка и извън чалга средите, почти няма хейт по нея(освен след операциите), всеки сезон е с хит, дует или не, клубовете са препълнени на нейни участия. Дори с гледания да не кърти, песните й се знаят. И съм забелязал, че е харесвана и от хора, които не слушат и харесват чалга.  

  • Теофиков
  • Галена
  • Емилия
  • Преслава
  • Меди
  • Лидия
  • Малката
  • Фики
  • Стораро
  • Александрова
  • Константин
  • Яница
  • Алисия 
  • Анелия
  • Галин
  • Десита
  • Емрах
  • Цура Янева

Малко ги разместих. Наистина Алисия малко назад съм я оставил. Но и при нея не е много цветущо положението.

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Willy каза:

Подценявате Яница. Мома Яница се разви през 2019 год. и стана най-гледаната фолклорна песен и още държи позиции. Въртележката е от най-големите хитове за последните две години, а 2020 има Твоето ферари която вече е минала 6М.

И какво. Заради едната Въртележка да я сложим до Преслава и Галена ли. Въртележката би станала хит, която и да беше я изпяла. А песни като Паника и Изтещрезняваш ли вероятно нямаше и 3 милиона да види в изпълнение на някоя различна от Преса и Галя. 

Ферарито не е масов и голям хит. Забеляза се и дотам. Аз повече се впечатлих тогава от песента на Диона, която без да е толкова клубна и с елементарна тематика, направи същите цифри. 

Анелия участваше в доста проекти наистина, които не се забелязаха, но малко от тях бяха нейни. Аз очаквам от дуета им в Деса да се завърнат отново в А групата. Ще видим де. Освен това Гъзарка и След 1000 жени са си стабилно популярни хитове, въпреки, че цифр8те им в тубата не впечатляват. 

Виж Емануела вече 7-8 опита и все удря на греда. Заради инерцията навърта по 3-4 милиона. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , pechenko каза:

Колко са жалки...

https://streamable.com/e9yz5t

Човек, това е мега педал, виж какво изражение прави с очите. Мазен и прикрит. Кога ли ще го измяткам и него.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

Не ги класирах по вечни заслуги, а към момента. За годината.

Относно Меди - според мен е достатъчно разпознаваем след чалга аудиторията. Нещо, което е валидно за Малката, Лидия, Десита и др, които не са разпознаваеми извън тези среди. 

Дуетът с Константин, Ваня и дори самостоятелните му песни имат по 4-7 милиона.

Аз пък който съм питал за Меди, все не го знаят... Докато Лидия и Теофикив вече са наложени и като имена. 

Яница над Алисия само в друг живот може да се случи. Ася и да не издава 3 години, а Яна по 3 хита да пуска, пак не може да я мине. При Алисия името много работи. Фул е с участия. И те самите са фул. Всяко младо момиче иска да в стилна икона каъо Ася. И докато при Галя стилна я правят табелите и стилистите, Ася може да изглежда класна и в най обикновенна мъжка тениска/риза. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

Аз пък който съм питал за Меди, все не го знаят... Докато Лидия и Теофикив вече са наложени и като имена. 

Яница над Алисия само в друг живот може да се случи. Ася и да не издава 3 години, а Яна по 3 хита да пуска, пак не може да я мине. При Алисия името много работи. Фул е с участия. И те самите са фул. Всяко младо момиче иска да в стилна икона каъо Ася. И докато при Галя стилна я правят табелите и стилистите, Ася може да изглежда класна и в най обикновенна мъжка тениска/риза. 

Ами, гледал съм видеа от негови участия и се дерат яко на песните му. Влез във ФБ страници на клубове, където е гостувал.

https://www.youtube.com/channel/UCKEHQbfuXZp_4Z3i4mnGNcA/videos?view=0&sort=p&flow=grid

Самостоятелно прави по 4млн+.. Лидия да не би да е по-добре? Но пък участия при нея не съм чувал да има толкова много.

Иначе да, може би Меди хваща малко по-ромската аудитория. Но пък той се появява в каналите на Азис и тн. Може би изглежда като по-непознат заради липсата на компания зад гърба си. Но покрай Константин даже бяха във Вечерното шоу на БТВ. 

Яница според мен е по-успешна от Алисия като хитове през 2020. Макар, че и Яница не е направила някакъв тотален бум с ферари-то. Случайно ли е, че последните 5 песни на Алисия са дуети? И тя усеща как изпуска вълната... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

Ами, гледал съм видеа от негови участия и се дерат яко на песните му. Влез във ФБ страници на клубове, където е гостувал.

https://www.youtube.com/channel/UCKEHQbfuXZp_4Z3i4mnGNcA/videos?view=0&sort=p&flow=grid

Самостоятелно прави по 4млн+.. Лидия да не би да е по-добре? Но пък участия при нея не съм чувал да има толкова много.

Иначе да, може би Меди хваща малко по-ромската аудитория. Но пък той се появява в каналите на Азис и тн. Може би изглежда като по-непознат заради липсата на компания зад гърба си. Но покрай Константин даже бяха във Вечерното шоу на БТВ. 

Яница според мен е по-успешна от Алисия като хитове през 2020. Макар, че и Яница не е направила някакъв тотален бум с ферари-то. Случайно ли е, че последните й 5 песни са дуети? И тя усеща как изпуска вълната... 

Лидия има песен с 18 милиона гледания, 100ка лайкове и 3000к коментара. Втората и най гледана с 10 милиона, 85ка лайка и 4000ка коментара. Меди едва с 8млн на песен, 60 ка лайкове и 1000 коментара. Разлика от земята до небето. Явно Галин като продуцент нещо куца във връзка с участията. Вероятно и иска голяма цифра, за да може и той да лапне, и Пайнера, че и за Лидка да остане. Докато Меди вероятно минава на много по малки хонорари, агента му прави добри оферти към клубовете. Съмнявам се самите клубове да го търсят. Той беше много участия и преди дуетите с Ваня и Коце. Пайнерските звезди вече идват скъпи на клубовете, затова все по често щв ставаме свидетели как независими и по малко хитови и познати лица са с повече участия.

Алисия с Емрах и с Лорена има по 8 милиона, а с Ариа и Лидия по 5.

На Яница последните 2 са също с по 5 милиона. 

Осврн това и като бройка участия, а и като публика по участията е 2 пъти над Яница. 

А и Яница колко флопа има, а Ася ни един. Всяка песен и се върти по клубовете и минава понв 5 милиона. 

Изобщо ме убиваш понякога със заключенията си. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки един от обсъжданите по-стари изпълнители може да направи най-малкото приличен клубен хит на даден етап. Просто през годините се отбраха няколко имена от всяко поколение, които винаги се задържат някъде там и дори след 10 флопа могат да направят нещо успешно. От първото поколение това са Азис, Камелия, Десислава и Тони Стораро, от тия след 2000 Анелия, Емилия, Преслава, Галена, Алисия, а от малко по-късните Емануела, Теди Александрова, Джена, Янева, Галин, Фики, навярно и на Яница мястото й е тук вместо при предните. Може да пропускам някой.

Друг е въпроса, че някои от тия имена на даден етап в миналото бяха обичани и признати от доста по-широк таргет и за тях си е направо падение да се надпреварват само за някакви си клубни хитове.

И вече си го имаме и новото поколение, което доста раздвижи нещата, но предстои да видим кои ще се задържат така. От открояващите се Лидия, Денис и Данна са моите фаворити.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алекс и Влади нямат и половин милион гледания на последната песен, а за 6 дни имат 5000 коментара... При чалгата и 10 милиона гледания и я имат 2000 коментара, я не

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Donatella каза:

A Star Is Born 

преди 41 минути, Slavi каза:

И какво. Заради едната Въртележка да я сложим до Преслава и Галена ли. Въртележката би станала хит, която и да беше я изпяла.

Глупости. Яница зарибява с изпълнението си. Биляна щеше ли да я направи хит? Само в изпълнение на Анелия я виждам като хит. Другите нямаше да успеят да я направят хит. 

За кво се върна кат латерна пак да смяташ гледания... Похвали се с нещо ново! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Алекс и Влади нямат и половин милион гледания на последната песен, а за 6 дни имат 5000 коментара... При чалгата и 10 милиона гледания и я имат 2000 коментара, я не

 

 

При поп музиката много голяма част от коментарите са спам или някакви тотални неграмотни излияния на 9-годишни. Не мисля, че е показател.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Алекс и Влади нямат и половин милион гледания на последната песен, а за 6 дни имат 5000 коментара... При чалгата и 10 милиона гледания и я имат 2000 коментара, я не

 

 

Стигаше ми минута да погледна в коментарите и да видя че са написани от няколко бота. Няма как да има реалнин5к ком с 12к лайка.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Стигаше ми минута да погледна в коментарите и да видя че са написани от няколко бота. Няма как да има реалнин5к ком с 12к лайка.

Да не говорим, че на тия ботове на всеки коментар Алекс и Влади отговарят с между 3 и 6 коментара. :D

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Глупости. Яница зарибява с изпълнението си. Биляна щеше ли да я направи хит? Само в изпълнение на Анелия я виждам като хит. Другите нямаше да успеят да я направят хит. 

За кво се върна кат латерна пак да смяташ гледания... Похвали се с нещо ново! 

Върнах се заради Данна. Да я браня с цената на всичко. Но виждам, че всички я обожават, така че няма как да не обърна внимание на погрома на всичките ти любимки. 

Само като се сетя за Ариа как се надъхвахте няколко човека каква кариера я чака, а милата и безплатно не искат в клубовете. Знаех си, че дуета с Ася ще е върха в кариерата. 

преди 5 минути, Senhor каза:

При поп музиката много голяма част от коментарите са спам или някакви тотални неграмотни излияния на 9-годишни. Не мисля, че е показател.

Показва, че са грабнали този таргет. Иначе Алекс и Влади развиват не лошо кариерите си и повечето им песни са добри. С продуценти може би щяха да са на друго ниво. 

Според мен 10ка коментари трябва да са закон при големите чалга хитове. Лайковете поне 100ка. Иначе гледанията се купуват, а и се генерират по един куп начин като на случаен принцип, следващо предложение и т.н

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...