Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Джена дебютира самостоятелно през 2004, със "Сто пъти" в зимна компилация на Съни Мюзик, иначе има албум с орк. Козари. 

Преслава също тръгва от зимна компилация от 2003 - сборната поредица на орк. Кристал. 

А кавърът на Мариана и Виктория се появява няколко месеца след версията на Софи, а не години. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Runevski каза:

Джена дебютира самостоятелно през 2004, със "Сто пъти" в зимна компилация на Съни Мюзик, иначе има албум с орк. Козари. 

Преслава също тръгва от зимна компилация от 2003 - сборната поредица на орк. Кристал. 

Преслава тръгва като кючекчийка от клиповете на Милко Калайджиев. 

Малина работи с оркестър Джипси Авер години преди да влезе в Пайнер! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Преслава тръгва като кючекчийка от клиповете на Милко Калайджиев. 

Малина работи с оркестър Джипси Авер години преди да влезе в Пайнер! 

Галена и Траяна също се появяват първо в клипове на Милко преди първите си самостоятелни песни. 

Но Малина не е пяла с тях, така че не това е дебюта и. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Runevski каза:

Галена и Траяна също се появяват първо в клипове на Милко преди първите си самостоятелни песни. 

Но Малина не е пяла с тях, така че не това е дебюта и. 

Коментирай, че Есил е дебютирала с теб на кораб! ❤️ 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Коментирай, че Есил е дебютирала с теб на кораб! ❤️ 

Есил дебютира заради мен като цяло. Аз я насочих към поп-фолка, аз я вкарах в Пайнер, аз и подарих две готови мои песни по текст на сестра ми, за да дебютира, и дори я запознах с мъжа и. "С огън си играеш" и "Не си до мен". ❤️

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Runevski каза:

Есил дебютира заради мен като цяло. Аз я насочих към поп-фолка, аз я вкарах в Пайнер, аз и подарих две готови мои песни по текст на сестра ми, за да дебютира, и дори я запознах с мъжа и. "С огън си играеш" и "Не си до мен". ❤️

Истинска приятелка! А Не си до мен нямаше ли и версия в твое изпълнение, с друг текст? Тя има доста версии, всъщност е турски фолклор, но тук е позната през Сърбия!

Също така, ти дебютира с дует Ритон, а Сашка - с Лили Иванова! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Истинска приятелка! А Не си до мен нямаше ли и версия в твое изпълнение, с друг текст? Тя има доста версии, всъщност е турски фолклор, но тук е позната през Сърбия!

Също така, ти дебютира с дует Ритон, а Сашка - с Лили Иванова! 

Нямам версия на тази песен, какъв подарък ще е ако и аз го използвам? 

А с Ритон нямаме записани песни. Изгрявам шеметно в края на '98!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 13 минути, Runevski каза:

Галена и Траяна също се появяват първо в клипове на Милко преди първите си самостоятелни песни. 

Траяна започва да пее в трио Тринити като Теди, заедно с Валентина Кристи и още едно момиче през 2000-2001.

А Галена е дебютирала в края на 2003, тогава беше номинирана за Дебют на вторите награди на Планета, а на следващите е отново номинирана.

Редактирано от z_o_
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, z_o_ каза:

Траяна започва да пее в трио Тринити като Теди, заедно с Валентина Кристи и още едно момиче през 2000-2001.

А Галена е дебютирала в края на 2003, тогава беше номинирана за Дебют на вторите награди на Планета, а на следващите е отново номинирана.

Зная, за това уточних дебюта като самостоятелен. И като Траяна 😄

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, z_o_ каза:

Траяна започва да пее в трио Тринити като Теди, заедно с Валентина Кристи и още едно момиче през 2000-2001.

А Галена е дебютирала в края на 2003, тогава беше номинирана за Дебют на вторите награди на Планета, а на следващите е отново номинирана.

А Валентина Кристи дебютира като Маца с Аз не прося. Последва Проклинам аз деня. Жестоки песни. Не знам защо се набута в Пайнер. Глупачка... 

 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Runevski каза:

Есил дебютира заради мен като цяло. Аз я насочих към поп-фолка, аз я вкарах в Пайнер, аз и подарих две готови мои песни по текст на сестра ми, за да дебютира, и дори я запознах с мъжа и. "С огън си играеш" и "Не си до мен". ❤️

Ти каква си цънца. Да и бе подарила Влюбих се опасно или някоя песен, с която да блесне, а не пълнежи, които и ти не си искала да включиш в албума си. Добре, че беше СМС! 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, asylum каза:

Имала е попаденя като Любов необяснима, Аз ли да те уча, но и доста провали. Основният забавящ фактол беше малкото продукция - тя и Биляна пускаха най-малко песни и последни издадоха албуми от дебютантите по онова време. Магда вече имаше два. Това показва как Пайнера няма никакъв нюх и отне на Яничка години, докато намери хитова формула и богаташ. Сега е терминаторка.

 

А на М&В кавърът се появи години след Софкиния. 

Какви попадения са Любов необяснима или Аз ли да те уча. Само гледащите Планета са ги знаели. Яница влезна в клубовете с 2в1,но като разпознаваемо име едва 2014-2016 вече и се получи. Сега на 4 трака, един и се получава. След Въртележката по скоро върви надолу. Лута се в Б грипата заедно с Емануела и Деса. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

@SG

Какво мислиш за един от последните жестоки лайфове на Деска

 

 

Човек да се депресира направо.

След този лайф я чакахме отвън и ни намекна за дуетите с Галена, Галин и един все още нереализиран с друга певица. Върна се в Пайнер с голям хъс да мачка, а за няма и три години се претопи в масовката и си е доволна от това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Какви попадения са Любов необяснима или Аз ли да те уча. Само гледащите Планета са ги знаели. Яница влезна в клубовете с 2в1,но като разпознаваемо име едва 2014-2016 вече и се получи. Сега на 4 трака, един и се получава. След Въртележката по скоро върви надолу. Лута се в Б грипата заедно с Емануела и Деса. 

Преса и такива нямаше преди Дяволско желание, но я изкарваха сочена за лидерка от самото начало. Тогава и конкуренцията беше голяма, сега е толкова умрял жанрът... Яница обаче си е в А групата, с най-очакваните проекти, редом с Галена и Теди. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Човек да се депресира направо.

След този лайф я чакахме отвън и ни намекна за дуетите с Галена, Галин и един все още нереализиран с друга певица. Върна се в Пайнер с голям хъс да мачка, а за няма и три години се претопи в масовката и си е доволна от това.

Зарко макар и да я мачкаше психически и влияеше пиложително. В периода с него и тя и гласът и сияеха. 

Сега не мога да изтрая кръчмарската и постановка на пеене. Вторник беше и След хиляда жени са добри проекти, но ми липсва онзи Десин глас и излъчване. 

Коментирай това изпълнение

 

Така ми напомня като емоция и лекотата, с която пее на Деска от преди 20 години. И една подобна невинност и харизма излъчва. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Преса и такива нямаше преди Дяволско желание, но я изкарваха сочена за лидерка от самото начало. Тогава и конкуренцията беше голяма, сега е толкова умрял жанрът... Яница обаче си е в А групата, с най-очакваните проекти, редом с Галена и Теди. 

Преса гърмеше в дискотеките още с Нямаш сърце, макар самата тя да не бе разпознаваема като име. Още с Тази нощ безумна феновете на Планета я гласяга за новата Мегастарка. Не бих казал, пе сега няма конкуренция. Просто жанра не е така масов и е затирен в клубовете. Не е престижен, а служи за пародии и гротескни сравнение, всичко лошо се свързва с чалгата сега. Песните са с крстък срок на годност, но това се наблюдава и в свръовен мащаб, с редки изключения. 

Яница и Емануела и топ 10 не помирисват. Всичките дебютантки от последните 2 години им серат в устите. На Яницс както се очакват, така и заминават без да се забележат много. При Емануела вече хората се молят да спре да досажда,ако може и да пее... В А категорията са Галоша, Преса, Емилия и Теофиков. На крачка от А категорията са Теда, Цура, Лидия, Малката, Ася. В Б категорията вече са Анелия, Деса, Емануела и Яница,Галин Диона и Деситта. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Зарко макар и да я мачкаше психически и влияеше пиложително. В периода с него и тя и гласът и сияеха. 

Сега не мога да изтрая кръчмарската и постановка на пеене. Вторник беше и След хиляда жени са добри проекти, но ми липсва онзи Десин глас и излъчване. 

Коментирай това изпълнение

 

Така ми напомня като емоция и лекотата, с която пее на Деска от преди 20 години. И една подобна невинност и харизма излъчва. 

Тя може би вече беше скъсала със Зарко по време на този концерт. Но енергията, излъчването й още си бяха други, с или без него. Още след първата година в Пайнер взе да се забелязва промяната в нея, когато я видяхме във Випа. Все пак не беше загубила вдъхновението да се доказва и затова стигна новия си връх от 2016. После сякаш се заслепи от този успех, а и Благой я отпусна повече от приемливото.

Данна ме впечатлява все повече. Отначало си мислех, че ще е клонинг на Преслава, но напоследък все повече ми бие на точно тази толкова любима Дес от периода на Следи от сълзи. А и очевидно й е фенка.

Успешно комбинира добрите черти и на двете от силните им години и ги допълва със своята си харизма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да не харесвам Толбухинската Джука Галин, все още си е в А групата, там си е и Емануела, която е интересна на хората като цяло. Анелия със сигурност е над Теофиков! В началото на Б са Ариа, Деса, Гнидия, Малката. Алисия си е А отвсякъде! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, asylum каза:

Колкото и да не харесвам Толбухинската Джука Галин, все още си е в А групата, там си е и Емануела, която е интересна на хората като цяло. Анелия със сигурност е над Теофиков! В началото на Б са Ариа, Деса, Гнидия, Малката. Алисия си е А отвсякъде! 

Емануела няма хит от 2 години. Няма как да я блъскаш в А групата. На Ариа дуета с Ася и беше пика и с последните си 2 бози е ясно, че няма да я бъде. Изобщо да слагаш на едно ниво Ариа и Лидия е безумно. Едната вече има мегахитове, изяви в национален ефир и най слабата и песен е с гледания колкото най силната на Ариа. Ариа е в Г групата. Дори Марчела и Тотя не може да догони. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, SG каза:

Тя може би вече беше скъсала със Зарко по време на този концерт. Но енергията, излъчването й още си бяха други, с или без него. Още след първата година в Пайнер взе да се забелязва промяната в нея, когато я видяхме във Випа. Все пак не беше загубила вдъхновението да се доказва и затова стигна новия си връх от 2016. После сякаш се заслепи от този успех, а и Благой я отпусна повече от приемливото.

Данна ме впечатлява все повече. Отначало си мислех, че ще е клонинг на Преслава, но напоследък все повече ми бие на точно тази толкова любима Дес от периода на Следи от сълзи. А и очевидно й е фенка.

Успешно комбинира добрите черти и на двете от силните им години и ги допълва със своята си харизма.

Има и от Дес и от Прес, да, невинна като Дес, но амбициозна като Прес. Визуално напомня на старата Прес, но има излъчването на старата Деса. Гласът и е нещо средно, но пее с повече емоциа от Прес, но пък няма и вокалната техника и на Дес. Все пак е на 16 де. Деса до преди 4 години все още изненадваше с вокалните си умения. През 2002 на дали някой е очаквал, че ще е чак такава голяма певица. През 2016 пък на дали някой е очаквал, че 4 години по късно ще цвили кръчмарско. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Slavi каза:

Преса гърмеше в дискотеките още с Нямаш сърце, макар самата тя да не бе разпознаваема като име. Още с Тази нощ безумна феновете на Планета я гласяга за новата Мегастарка. Не бих казал, пе сега няма конкуренция. Просто жанра не е така масов и е затирен в клубовете. Не е престижен, а служи за пародии и гротескни сравнение, всичко лошо се свързва с чалгата сега. Песните са с крстък срок на годност, но това се наблюдава и в свръовен мащаб, с редки изключения. 

Яница и Емануела и топ 10 не помирисват. Всичките дебютантки от последните 2 години им серат в устите. На Яницс както се очакват, така и заминават без да се забележат много. При Емануела вече хората се молят да спре да досажда,ако може и да пее... В А категорията са Галоша, Преса, Емилия и Теофиков. На крачка от А категорията са Теда, Цура, Лидия, Малката, Ася. В Б категорията вече са Анелия, Деса, Емануела и Яница,Галин Диона и Деситта. 

Бих казал цяла пропаст ги дели... дори не помня кой е последният самостоятелен хит на Алисия. Цура също не може да се слага в А група. Има приятни песнички, но нищо запомнящо се.  За останалите съм съгласен. Като в Б група можем да сложим и Фики, Стораро. А към приближаващите се в А - Меди.

 

Според мен е нещо от сорта...

  • Теофиков
  • Галена
  • Емилия
  • Преслава
  • Меди
  • Лидия
  • Малката
  • Фики
  • Стораро
  • Александрова
  • Анелия
  • Яница
  • Десита
  • Константин
  • Галин
  • Алисия
  • Емрах
  • Цура Янева

и надолу нямат значение...

Ще видим какво ще стане с Данна също така.

Само Азис не мога да преценя... той все едно е в друго измерение :D 

tYopwak6yv2y2L7ECEoOekVEqzl8KhxZ-czDDt_e

И преди да кажете нещо за Меди... и това, че е в Топ 5

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, meleto каза:

Бих казал цяла пропаст ги дели... дори не помня кой е последният самостоятелен хит на Алисия. Цура също не може да се слага в А група. Има приятни песнички, но нищо запомнящо се.  За останалите съм съгласен. Като в Б група можем да сложим и Фики, Стораро. А към приближаващите се в А - Меди.

 

Според мен е нещо от сорта...

  • Теофиков
  • Галена
  • Емилия
  • Преслава
  • Меди
  • Лидия
  • Малката
  • Фики
  • Стораро
  • Александрова
  • Анелия
  • Яница
  • Десита
  • Константин
  • Галин
  • Алисия
  • Емрах
  • Цура Янева

и надолу нямат значение...

Ще видим какво ще стане с Данна също така.

Само Азис не мога да преценя... той все едно е в друго измерение :D 

tYopwak6yv2y2L7ECEoOekVEqzl8KhxZ-czDDt_e

И преди да кажете нещо за Меди... и това, че е в Топ 5

Доста надолу си сложил Тони Стораро. Той е институция. Няма година без голям мега хит. 

Азис си е друга категория, да. Впредвид нещата, които е постигнал е нелепо да го принизяваме в подобен топ. 

Ломска също доста си я подценил. Тв самата няма звезден статут, но като хитове си е на крачка от А категорията. Намира формулата за клубни хитове. 

Меди само заради участията няма как да е в топ 5. Продължава да няма категоричен масов хит, с който да се разпознава. 

Ася не издава самостоятелни, за да преценим реалното и нито. Но Коцьо и той се държи на дуетите с Тони и Меди. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Колкото и да не харесвам Толбухинската Джука Галин, все още си е в А групата, там си е и Емануела, която е интересна на хората като цяло. Анелия със сигурност е над Теофиков! В началото на Б са Ариа, Деса, Гнидия, Малката. Алисия си е А отвсякъде! 

Емануела вече не е там.последните години няма нито една песен над 10 млн. Джена също

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Подценявате Яница. Мома Яница се разви през 2019 год. и стана най-гледаната фолклорна песен и още държи позиции. Въртележката е от най-големите хитове за последните две години, а 2020 има Твоето ферари която вече е минала 6М.

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела колкото и да няма хит, дори като Гъзарка, все още стартира с над 250-300к, което показва че името още работи за нея и ако пусне нещо силно ще мачка. Джена и Анелия вече трудно минават 150к. Колкото и да не ми се иска тях двете вече аъм ги отписал.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...