Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Хайде, маргаритин ден е днес, който не е споделил любимите си песни на Петрана, да го стори!

 

Довечера ще обявя следващото име, което бе обсъждано през последните дни. Пожелайте си да се падне Джена след 1-2 дни!

П.С. Ако не гласувате за Петра, да се загуби листчето Дженино дано! 

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Що не казвате че днес този хит става на една година! Дано утре следва продължение и да разберем какво е направила приятелката от текста!

 

Само за това влезнах да отбележим рождения ден на ГОРКОТО МОНИКЧЕ и четем COMING SOON DJENA  и минутки си ме испреварил. Но, оправдано е. Джена или смърт! :ba:

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Alter Ego каза:

Само за това влезнах да отбележим рождения ден на ГОРКОТО МОНИКЧЕ и четем COMING SOON DJENA  и минутки си ме испреварил. Но, оправдано е. Джена или смърт! :ba:

Не знам защо в съзнанието ми е останало че излезе на 26-ти и си казах истински кралица, ена година по-късно с нов masterpiece. Но, за такъв хит година не е достатъчна и реши да ни остави още един ден екстра да й се радваме!

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Не знам защо в съзнанието ми е останало че излезе на 26-ти и си казах истински кралица, ена година по-късно с нов masterpiece. Но, за такъв хит година не е достатъчна и реши да ни остави още един ден екстра да й се радваме!

26-ти е Мотел и р-д на Преса :D 

 

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Подозирам как Дженисима ще триумфира с фамозна хитачка. Дано покаже и цицка в клипа, един скандал ще й дойде идеално в тоя момент. Откакто се сроди с Канарчо и фамилия много хрисима и пуританка го раздава. Искаме плът и зрелища!!! Надка Канарка да се отрече от нея в Държавен вестник!!!

Djena-1.jpg

  • Haha 3
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се,че коментирате Майсторката на късия разказ. По снимката,която прекрасницата е качила ми изглежда,че ще е нещо в стил "Яко ми е". Дано смаже с мегахит!!!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Противния Емрах изкара по-голям хит от Данна, но никой не говори за него, защото всички си падаме по такъв тип филмарски и курвенски песни като "Той"!❤

Данна прави и по 15-20ка от друго клипче. 

 

Иначе очакванията, че на 3ия ден Преса ще падне под 200 се оказаха напразни. Добре си върви. Няма уморяване. Бетер хлебарките е😁

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Slavi каза:

Данна прави и по 15-20ка от друго клипче. 

 

Иначе очакванията, че на 3ия ден Преса ще падне под 200 се оказаха напразни. Добре си върви. Няма уморяване. Бетер хлебарките е😁

Емрах също е качил от топика. Даже и в тренда е.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Що не казвате че днес този хит става на една година! Дано утре следва продължение и да разберем какво е направила приятелката от текста!

 

Това не мога да го повярвам. Мислех, че излезе в началото на тази година.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Senhor каза:

Навремето измекярите са крали от гърците, то си е било практика до 2002-2003. Сега вече няма такива.

Чудя се дали кавър на 25-годишна песен излиза по-евтино или по-скъпо обаче?

Практиката беше - колкото фирми, толкова кавъри на една песен. А навремето имаше доста фирми. Но само една ставаше хит, а останалите бяха като евтина версия от битака.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и турски кавъри правеха, ама е било имало някакво дело за милион? и от тогава насам не правят. Ама никъде не мога да намеря инфо. Някой знае ли подробности?

Става дума за Надя - Полунощ е.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pechenko каза:

@zai4eto82

Кажи на Коцето да качи песента в дигиталните магазини за да може да мачка и там. 

На работа бях допреди час. Сигурно ще я качи.  Коце е мноооооооооооооооооооого готин в клипа, егати якия мъж и аз му го казах. :D

Някой като е готин си му го казвам. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

На работа бях допреди час. Сигурно ще я качи.  Коце е мноооооооооооооооооооого готин в клипа, егати якия мъж и аз му го казах. :D

Някой като е готин си му го казвам. 

Новия певец на Даймънд готин ли е Зайке?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, zai4eto82 каза:

На работа бях допреди час. Сигурно ще я качи.  Коце е мноооооооооооооооооооого готин в клипа, егати якия мъж и аз му го казах. :D

Някой като е готин си му го казвам. 

Нещо ти става напоследък. Това твое хиперлибидо не е на добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...