Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 30 минути, zai4eto82 каза:

На работа бях допреди час. Сигурно ще я качи.  Коце е мноооооооооооооооооооого готин в клипа, егати якия мъж и аз му го казах. :D

Някой като е готин си му го казвам. 

Тоя клип има един голям минус обаче. Не те е включил теб в него, за пореден път. Ако и другия път не те викне за главна роля в клипа, ша му слагаме кръст, да знаеш. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Тоя клип има един голям минус обаче. Не те е включил теб в него, за пореден път. Ако и другия път не те викне за главна роля в клипа, ша му слагаме кръст, да знаеш. 

Ами не. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Дойде и твоя ред да те попитам какви очаквания имаш към бъдещия мегахит на Джен?

Докато учех получих известие coming soon tomorrow, останах върещен и приятно сюрпризиран! Галена да се радва на последния й ден с хита на годината, защото утре ще бъде детронирана!

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Докато учех получих известие coming soon tomorrow, останах върещен и приятно сюрпризиран! Галена да се радва на последния й ден с хита на годината, защото утре ще бъде детронирана!

Факт. А след това и Андрю с "Егоист" съвсем ще ги разхвърля. Коментирай,че Джен ще скандализира със заглавие ";)".

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Факт. А след това и Андрю с "Егоист" съвсем ще ги разхвърля. Коментирай,че Джен ще скандализира със заглавие ";)".

Моля Андри ще пуска нова поп фолк песен ли? Заглавието на Джен е ;) ли??? Много съм назад с материалаааа

  • Wow 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Моля Андри ще пуска нова поп фолк песен ли? Заглавието на Джен е ;) ли??? Много съм назад с материалаааа

Да,така е отговорила на едно момиче. Джен е българския Елон Мъск!!

Разбира се,че ще пуска,но кога не се знае. Може би чак когато излезе Covid-19pro :((

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Willy каза:

192к с над 15к харесвания за по-малко от 9ч. Коце има по-малък канал, няма 4 песни стартирали с над 500к за 24ч. и пак си мачка. 

Канала на Коце има около 10k абонати 4 пъти по-малко от този на Пепа... смятай

А те се радваха и се тупаха в гърдите, че постигнала "голям" успех в нейният "малък" канал + това Коце обяви вчера за новата песен, а Пепа две седмици преди премиерата насъска феновете да се абонират и да очакват новата песен... Ако не беше голямата реклама нямаше да има и онези 309k :D 

Големият успех на Пепа издухан от Константин и Софка само за 10 часа..

72AD2F9E-159D-445D-A3C3-A5C468DDA96C.png

И ето тук думата си казва зарибяващата песен! 

И кво? Пепа пак с провал и опитите на феновете да я изкарат хит и въртяна 3 пъти на вечер се оказаха неуспешни като самата песен. Така ще е, след като Пепа не предлага нищо ново, интересно или различно от предното... 

И вече чукна 200k:

 

755F32BB-ADED-4B30-A96F-C805826C9271.png

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, gioksy каза:

Вие пък... Дуетите винаги вървят по-добре... А и да не забравяме, че Софка участва.. 😉

Сега дуетите вървят добре и Софка участвала... сериозно ли?

Нали Пепа е най-голямата певица в чалгата? Нали нямаше песен от 8 месеца и трябваше да гръмне интереса към нея? Просто няма с какво да оправдаете бозата на Пепа.

Канала и абонатите ви бяха виновни, а сега се хващате за това, че е дует и участва Софка...

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Галена преди малко на участие честити рожденият ден на Преслава и каза: “Аз съм богата в сърцето!”

Евала! Да се сдобряват вече двата клонинга и да направят кавър на "Като теб такава" на Лорена, ще смажат Коцьо и Софка!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох не можах да спя от вълнение. Днес е денят. Днес е нейният ден. Днес всички ще забравим за Галени и Преслави.

На снимката: старата-нова лидерка се облизва доволно, предусещайки 20-те страници, изписани в Рамания за нея днес. 

%D0%94%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B03.jpg

  • Haha 4
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Толухинската лицемерка е почнала яко да купува пак като видя какъв флоп я чака. В ден 7-ми направила повече гледания от ден 2-ри. Айде бе, ние не падаме от Луната. 

  • Like 6
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...