Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Fast каза:

Това правя, сравнявам видео премиери с други видео премиери. ТВ версиите и слайдшоутата по правило не правят добри начални гледания, така че нямат място в спора. Знаете отлично, че Преслава ще си върне темпото със следващите песни, но нали е удобна дъвка.

По правило се след като се сравняват първите клипове без значение тв версия или не се сравняват първите, а не 301-те и се опитвате да припишете измислени успехи на Пепа. Знаем отлично, че може пак да флопне. Удобна дъвка е, защото не признавате флопа, а фенчетата се скрихте в дупките си, след премиерата.

Просто признайте, че супер яко флопна и песента е супер скучна, незапеваема и без припев. Сега като я задушиха другите още повече ще падне с гледанията

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 37 минути, Fast каза:

От всички, които се отделиха в собствени канали Преслава започна най-добре. Емилия и Коце имаха смешни гледания на първите клипове.

Тия, дето дадоха хаха и дислайк, мислят ли че 107 дни е със много гледания или просто са феновете на абсурда и сюрреализма?

  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не забравяйте, че Преслава имаше swipe up от самата нея, Галин, Десита, Лидия, и др. които имат общо към 1 млн. последователи в Инста. Песента имаше и спонсориране във Facebook и Инстаграм. Канала на Константин е с пъти по-малко абонати от този на Преслава. Няма смисъл да бъдете инати.  Дори на Преслава да прави всеки ден по 200 хиляди, за мен не е голям хит, защото дори не гръмна никъде и не се усеща като такъв. Хит от ранга “Пада звезда” макс.

”Пиян” никой не й го оспори като истински хит, но това....

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, THE IIconic каза:

И Софа е грозна ама прилепа и Пламенка я засенчват от всякъде

Screenshot_20200626-184156.jpg

Много е тъжно човек да води толкова скучен живот и да плюе малко дете само и само за някоя реакция от Галена team. :((

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблема на Преслава е, че дружи с най - голямата сган на чалгата. В смисъл те всички са дъно - като почнем от Кама, Глория, та минем през Азис, Стораро, но при Преслава са под дъното. В смисъл Цецка Андреева, Коцето, не знам си кой още. Просто тоя "елит" ако го избием ще се роди държавата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, гледам се почнало с мъкненето от далечни кладенци на оправдания за флопа.

Алоу, Прилепови, осъзнайте те се, примете флопа и да продължаваме напред. Честито на рожденичката, и много успехи в инфлуецърството! Моля се на иконите! 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жива и здрава да е Преслава, но толкова се обезличи тази жена, че не е истина. На снимките от рождения ден така да прилича на Галена. Майка ми онзи ден и тя ми вика, че гледала новия и клип и помислила, че е Галена и изобщо не я познала. И песните и не са като едно време и тя... а бяха други времена. И много надменна ми изглежда в последните години с безбройните си изцепки. И то грозни такива. А за последната песен, повече от ясно е, че не направи този бум който се очакваше. Една приятна песен, едно сезонно хитче до лятото и дотам. И сравненията с песента на Константин и Софка са безумни. Преслава се води уж за най-най-най добрата, кралицата, хитачката и нз си каква. Има най-мн последователи, рекламираше новата песен от 1 седмица, какво значение има канала в случая? Просто, когато 1 песен се хареса няма значение къде е качена. Абе жива и здрава да е и дано се поосъзнае малко за много неща, да се отърве от тоя дебил до нея и да и потръгнат пак нещата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

 Преслава вече има три насрочени изяви за юни в Пловдив, София и в Слънчев бряг. Според източници на „Уикенд”, хонорарът на певицата обаче е намален наполовина. Допреди кризата с Ковид-19, тя взимаше по 8000 лева. Сега тарифата е фиксирана на 4 бона.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С всяка снимка на Праса си мисля, че не може да е станала такъв безличен грозил и нещо във фотоса куца, но тя пуска следващата и ме опровергава. Иначе съдбата хич не е благосклонна към нея - дни преди РД-то си пусна мега големия флоп, а кумицата й, невиждала голям хит от една десетилетка, я размаза като хлебарка. За капак Галя е с мегахита на пролет/лято 2020 и готви тупалки с Криско и Меди. Карма, Праси, карма. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, plambata каза:

С всяка снимка на Праса си мисля, че не може да е станала такъв безличен грозил и нещо във фотоса куца, но тя пуска следващата и ме опровергава. Иначе съдбата хич не е благосклонна към нея - дни преди РД-то си пусна мега големия флоп, а кумицата й, невиждала голям хит от една десетилетка, я размаза като хлебарка. За капак Галя е с мегахита на пролет/лято 2020 и готви тупалки с Криско и Меди. Карма, Праси, карма. 

Можехте поне на рождения й ден да не ръсите злоба и токсичност.

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Можехте поне на рождения й ден да не ръсите злоба.

Можем, ама не щем. Когато тя се извини на всички хора с ментални проблеми, с които се гаври в Инстаграм в последните месеци, тогава ще й се извиним и ние. Сега мога да й пожелая само за следващия й РД, освен кумицата, и кумецът й да изкара по-голям хит от нея. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

малко ОФФ:

 

Здравейте,направих си и аз ТикТок ! МОЛЯ ДА МИ ПОМОГНЕТЕ , ДА СИ РАЗВИЯ ПРОФИЛА АКО ВИ ХАРЕСВА , ДА СПОДЕЛЯТЕ С ХОРАТА , ЗАЩОТО ТАКА СЕ МОТИВИРАМ ОЩЕ ПОВЕЧЕ !!!!

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...