Jump to content



Десита & Лидия Feat. Теди Александрова - GPS-а


Препоръчани коментари

преди 1 час, Gadinata каза:

Означава "ще избухвам / ще си правя кефа", в моята компания доста го ползваме като израз още доста преди да излезе песента.

Не го пее Теда, за да помисля нещо друго :) и ще се наложи да се съглася 

преди 13 минути, BobiTo каза:

Ако беше ft. Константин нямаше да я спираш от въртене. 😁

Ако питаш мен, дори да беше фючъринг с Клеа, Мая Нури и Ваня Великова едновременно, пак нямаше да си я пусна 2ри път. Аз даже и първия път превъртях всичко без частите на Тедка. 

Но Зайка да, ако беше фючъринг с Коцьо, щеше да ни облива с нея ежечасна. Тя е много ефикасно обръща палачинките все едно винаги сме били във война с Евразия по тоя параграф ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Хей, мами, ръсиш ли я тая тарамбука?"

Просто не, пълен боклук е тая песен, не знам като цяло дали има комепонент в този "проект", който да става за нещо. След премиерата на Лорена тая песен е като л*йно на метено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да си обясня защо не са я дали тази песен само на Десита, евентуално фт. с Теди? Всъщност ми е ясно - самостоятелните проекти на Алфите не вървят като дуетните, но според мен и тази трудно ще мине 3-4 млн с голямо фармене на гледания и спам на реклами. Но от всяка друга гледна точка включването на Лидия е излишно, нито звучи добре, нито песента откъм текст е подходяща за дует.

Иначе песента не е лоша, но ме дразни това, че спокойно можеха да си изпеят "не МЕ намира", това "мЪ" е много изнасилено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, penakavalli каза:

"Хей, мами, ръсиш ли я тая тарамбука?"

Просто не, пълен боклук е тая песен, не знам като цяло дали има комепонент в този "проект", който да става за нещо. След премиерата на Лорена тая песен е като л*йно на метено.

Е компотента на Теда го бива, вмисъл е на-обичайното за нея ниво, просто е като залепена с ютия ваденка върху някъв парцал дето може да те е срам да излезеш до казана за боклук пред блока или до клозета в другия край на двора. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютен ужас като почти всичко издадено от въпросните. Текстът е покъртителен, музиката втръснала до болка, клипът също. Една Лорена ги слага в малкия си джоб. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия е заприличала всъщност на Теди Алексондрова, която има рядкото щастие да е поканена в дует и да е в клипа, без физически да е участвала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pacho каза:

Лидия е заприличала всъщност на Теди Алексондрова, която има рядкото щастие (диарията) да е поканена в дует и да е в клипа, без физически да е участвала.

Чух само Теда в началото, нататък малко гледах почти без звук, че надух яка песен от телевизора. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другите когато пеят песен за изневяра: реват, ще умират :crybaby:

Алфите: GPS-а ни мъ намира, ша си пръскам понаира, ще мина всички за да сме квит :fuck: 

Богини!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще стане хит, но това е третото им мазно парче и само тези песни им остават за съжаление, Лидия е класа по принцип, не искам да я виждам в такива проекти. Туца се търпи, въпреки че ми е противна. Десита грам не й отива този стил. А най-скандално е видеото, сигурно левче струва. А и да незабравяме диалекта... Там вече този, който е дал идеята спокойно може да си сложи въжето от "Грозен край".

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тия двете кой знае какво няма да стане. Една Ариа ги кърти , пък е по-бездарна.  Ломското чудо е единственото свястно в тая песен. И пак чувам вокалите на Галин. Тъй де...шефа държи да се включи във всяка песньовка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След по-малко от два дни са отстъпили първото място в трендинга. И с право. Не че Криско го е заслужил, но неговата простотия ми е по-малка простотия от на тия трите порстотията.😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи... след няколко много добри проекта които излязоха напоследък имах надежда че чалгата върви нагоре и след това чух gps-a не МЪ намира ...  Е не, не става, тези простотии още ли се котират за бога? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...