Jump to content

Чалгавизия 16 - Песни, които са заглавия на албуми


Препоръчани коментари

преди 18 минути, Willy каза:

Ако има едишън само с песни на един изпълнител, то ще е Анелия.

Всеки път едно и също. Участници, победители... Взе да писва

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Всеки път едно и също. Участници, победители... Взе да писва

Анелия е печелила само един път и не помня да е била на други високи позиции. Ти предложи Галена и Емилия които са печелили над 3 пъти и винаги са в топа.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Beat. каза:

Песни от Евровизия

 

преди 57 минути, asylum каза:

Направете си в друг раздел! Аз слушам само чалга! Затова участвам на ЧАЛГАвизия!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Анелия е печелила само един път и не помня да е била на други високи позиции. Ти предложи Галена и Емилия които са печелили над 3 пъти и винаги са в топа.

Не се прави, че не разбираш. Знаел какво исках да кажа! За "вас" други певици освен Ема, Ана, Праса и Галош съществуват ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам един едишън на "Жените на Коко" - топ микс от емблемите на Нелина, Анелия, Емилия и Преслава :ba: 

После "Жените на Фики" - да избухнем с хитовете на Джулия, Преслава и Галена :ba: 

Накрая може и "Жените на Константин" - дуел между песните на Райна и Преслава

Ех, тази Преси бе... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да направиме vol.2 на Неклипирани песни, защото има страшно много песни.

Също предлагам за следващите едишъни: Песни от коледна/новогодишна програма, песни от компилации на Пайнер, песни на подценени/недооценени изпълнители, Фийчъринги и флопове/най-големифлопове, Лятни песни, песни на определена тема - любов, секс, раздяла, изневяра. Това се сещам за момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моето предложение е версия с крадени или песни, които са кавъри. При крадените например да може да се участва с Твоите думи, Кукла, Болка моя, а при кавърите - Ламбо, Шампанско и сълзи, Луда по тебе...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, pechenko каза:

Аз предлагам да направиме vol.2 на Неклипирани песни, защото има страшно много песни.

Също предлагам за следващите едишъни: Песни от коледна/новогодишна програма, песни от компилации на Пайнер, песни на подценени/недооценени изпълнители, Фийчъринги и флопове/най-големифлопове, Лятни песни, песни на определена тема - любов, секс, раздяла, изневяра. Това се сещам за момента.

И аз съм за такова второ издание. Песни от Коледна и Новогодишна програма също. За всичко ок, без това за флопове като идея... допада ми. Даже сега се сетих за песни участвали в Летните турнета на Пайнер - (2004-2010) мисля, че бяха тия Турнета Прима или там както се водеха. Идея си е, даже компилации пускаха.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Направете си в друг раздел! Аз слушам само чалга! Затова участвам на ЧАЛГАвизия!

Именно. То си пише ЧАЛГА, а не ЕВРО - визия! Нека всичко да си бъде на мястото! Нито е Поп, нито е рап, нито е хип-хоп визия, ЧАЛГА (поп-фолк). То и Willy си го е написал! Нещо неясно? Аз също съм абсолютно против!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Искам един едишън на "Жените на Коко" - топ микс от емблемите на Нелина, Анелия, Емилия и Преслава :ba: 

После "Жените на Фики" - да избухнем с хитовете на Джулия, Преслава и Галена :ba: 

Накрая може и "Жените на Константин" - дуел между песните на Райна и Преслава

Ех, тази Преси бе... 

На всяка манджа, меродия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gadinata каза:

Oриентирах се по прикачените клипове и съм пропуснал да прочета "празните" постове, извинявам се.

 

В такъв случай участвам също с нещо любимо.

Пропускаш гъзарката със сините очи, на която малкото дупе стърчи. Засрами се!:1000(15):

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pechenko каза:

Аз предлагам да направиме vol.2 на Неклипирани песни, защото има страшно много песни.

Също предлагам за следващите едишъни: Песни от коледна/новогодишна програма, песни от компилации на Пайнер, песни на подценени/недооценени изпълнители, Фийчъринги и флопове/най-големифлопове, Лятни песни, песни на определена тема - любов, секс, раздяла, изневяра. Това се сещам за момента.

Искам едишън с песни, снимани на сборни програми по басейни! :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Vancho каза:

Пропускаш гъзарката със сините очи, на която малкото дупе стърчи. Засрами се!:1000(15):

 

Много ми се искаше да участвам с Тедка, но последния път не се оцени подобаващо и не сметнах, че този път ще е различно. Явно не се харесва много много тук 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още идеи за Чалгавизия: Песни в които се споменава ден от седмицата, час, година, години (отброява се или има цифра).
Пример: Соня Немска - В сряда се приготви, Галена - След 12, 100 живота, Ивана - Като на 17 и др.
Песни за празник, Рожден Ден или някакъв вид тържество:

Пример: Цветелина - Рожден ден, Ивана - Честито, Празник всеки ден и т.н.
Песни в които има сравнителна степен, пр. най или по:
Пр: Ивана - Най-добрата, Алисия - Най-вървежен, Райна - ПО-добре, Преслава - ПО-ДОБРЕ, Мария - НАЙ-добрият, Есил Дюран - НАЙ-добрият, Деси Слава - НАЙ-добрият

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, gabbati каза:

И от мен една идея: Песни, започващи с буквата Д или друга буква.

Пример: Да гори в любов, Дяволско желание, Дай ми, Да видя какво е

На мен също ми хрумна със сричката ДА или НЕ! 
Джена - Да те бях ранила, Малина - Да или не, Джена Да се влюбя НЕ допускам, Не ставаш, Магда - Не мога без тебе, Рени - Не мога без тебе, Полина - Не мога, Преслава - Не съм ангел и др. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, asylum каза:

Заглавия, състоящи се от една дума.

Печеля от раз

Кефят ме идеите за такива по-разчупени и свободни за тълкувание теми. Излизат много интересни песни.

Жалко, че в анкетите минават по-скучните и лесни за обяснение идеи :(  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Запис

Моля те на рекапа сложи част от куплетите или brıdg-а, че припева е най-смотаната част, а куплетите са мега яки.

 

Ако Деси Слава вече не може, записвам се със Стари рани ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Blueberry каза:

Печеля от раз

Кефят ме идеите за такива по-разчупени и свободни за тълкувание теми. Излизат много интересни песни.

Жалко, че в анкетите минават по-скучните и лесни за обяснение идеи :(  

Супер предложение! Иначе се сетих за половината творчество на Глория - Присъда, Крепост, Хипноза, Психоза, Илюзия, Изповед, Спасение, все такива ги пеееше по едно време!

преди 38 минути, Olay каза:

Запис

Моля те на рекапа сложи част от куплетите или brıdg-а, че припева е най-смотаната част, а куплетите са мега яки.

 

Ако Деси Слава вече не може, записвам се със Стари рани ❤️ 

Запиши се с това

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз да предложа песни от определена година тогава. 

Или песни, в които по някъв начин и най-вече откровено се пее за поркане - На две големи, Луда главо пияна, Двойно влюбен, Квартална кръчма, Три мастики, почти няма уважаваща себе си певачка дето няма песен по темата

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Аз да предложа песни от определена година тогава. 

Или песни, в които по някъв начин и най-вече откровено се пее за поркане - На две големи, Луда главо пияна, Двойно влюбен, Квартална кръчма, Три мастики, почти няма уважаваща себе си певачка дето няма песен по темата

Преслава там може да участва с цялата си продукция реколта от 2019. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...