Jump to content



Чалгавизия 16 - Песни, които са заглавия на албуми


Препоръчани коментари

Хей, очаквам записванията ви за най-новият едишън на Чалгавизия! Темата е избрана от вас и е песни които са заглавия на албуми!



Правила, етапи и забрани:

*По три песни на даден изпълнител* (три самостоятелни, две самостоятелни и един дует, два дуети и една самостоятелна песен или три дуета)

*Песни от чужбина и на чуждестранни изпълнители са забранени*

*Песни на изпълнителят победител са забранени(Емилия)*


*Забранено е запис с песни спечелили Чалгавизия*
*Не може да гласувате за себе си*

*Възможност за редактиране на вашият избор имате до края на срока за записване*


ЗАПИСВАНЕ
Записвате се в темата, най-късно до 26.05.2020 - 18:00ч.или докато стигнем 30+ участници.

ГЛАСУВАНЕ
Гласувате по точкова система която ще бъдe определена и зависи от бройката участващи!

Не участващите потребители и отпадналите участници също могът да гласуват на финал. Те имат общо 15т. за даване, тъй като си изберат топ 3 или топ 5.
Време за гласуване на полуфинал: 2-3 дни (с възможност за удължение на срока)
Време за гласуване на финал: 3-4 дни (с възможност за удължение на срока)


Директно на финал са: @pechenko и @gabbati и имат право да гласуват в двата полуфинали.

УСПЕХ!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цяло чудо е, че този път не ми я взеха! Да, точно така! И аз НЕ СЪМ АНГЕЛ! Участвам с любима песен от най-любимия ми албум! А искам да кажа, че аз вече съм участвал с "Крепост" и "Да видя какво е" като постигнахме 2-ро и 3-то място. Успех и на участниците с тях, но не знам може ли.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех да се запиша с неиздадения албум на Клеа, но няма нужда да печеля толкова лесно! 

Като гледам, мног още ми е трудно да избера песен, изключая Дай ми още, за която също си мислих, но ми е твърде нова. Ще гласувам на онче-бонче явно :D

Ще участвам с този евъргрийн, като настоявам да се запиша с ТВ версията, а не оригиналния клип, който също е шедьовър. Ще бъда благодарен, ако бъде уважена молбата ми да бъде включен откъсът от 2:59 до 3:29 - чупя риплея заради тия движения е придвижвания с камерата :D

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, DevilWish каза:

Цяло чудо е, че този път не ми я взеха! Да, точно така! И аз НЕ СЪМ АНГЕЛ! Участвам с любима песен от най-любимия ми албум! А искам да кажа, че аз вече съм участвал с "Крепост" и "Да видя какво е" като постигнахме 2-ро и 3-то място. Успех и на участниците с тях, но не знам може ли.... 

Мисля че този път Преса ще има успех

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Обаче няма албум на Галена. Така е като заглавията на албумите и са Аз, ние, Галена, Петранка и на песни победители...

Е "Кой"!

Ама забележи, че Ивана също я няма!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Е "Кой"!

Ама забележи, че Ивана също я няма!

"Кой" спечели третият едишън.

Ивана е изненада че я няма, да. Май ще е за @Blueberry!😄

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...