Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 22 минути, zai4eto82 каза:

Аз го имам предаването и колко още имам. 

Имаш ли го цялото?

Случайно да имаш дневника от турнето през 2010 година, където Цура казва как едни хора от един форум казвали, че нямала място на турнето?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Имаш ли го цялото?

Случайно да имаш дневника от турнето през 2010 година, където Цура казва как едни хора от един форум казвали, че нямала място на турнето?

Цветелина Янева няма как да имам. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, pechenko каза:

Може ли цялото интервю на Пепа и Лена?

Няма как. Това е голямо търсене диск по диск, а не ми се занимава. Мислих, че може да е в NAS, ама не съм го качила там. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Няма как. Това е голямо търсене диск по диск, а не ми се занимава. Мислих, че може да е в NAS, ама не съм го качила там. 

В мазето ли си оставила дисковете? щото казваш, че не е у вас :dontknow:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, pechenko каза:

В мазето ли си оставила дисковете? щото казваш, че не е у вас :dontknow:

Ти имаш ли си представа какво е NAS? Нищо общо с у нас.

NAS е една черна кутия- хардуер с хардискове, в които можеш да си качваш снимки, филми, и всякаква друга информация и да си ги пускаш оттам, да си ги триеш, пак да си качваш каквото искаш. Има определен размер- моя е 1 терабайт и се влиза с парола и потребителско име. Но брат ми го е направил в 00:00 часа да се изкючва NAS <че много шуми и свети. Утре чак сутринта в 8;00 автоматично се включва, но както казах това предаване не е качено в NAS. А пък дискове абсурд да седна да търся. На един диск има тоолкова качени неща, че 1 ден няма да стигне да ги проверя всички. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Фики: Фики- Пате, Емилия и Емрах- По такива си падам, Деси Слава- И на всички като тебе, Фики- Въртолета, Яница- Въртележката, Галена- Феноменален, Фики- Аз измръзнах, Емрах и Тони Стораро- На твое място, Галена- Сърце, Фики- Бум, Борис Дали- Пиян, Галена- Пантера. Довечера пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Фики: Фики- Пате, Емилия и Емрах- По такива си падам, Деси Слава- И на всички като тебе, Фики- Въртолета, Яница- Въртележката, Галена- Феноменален, Фики- Аз измръзнах, Емрах и Тони Стораро- На твое място, Галена- Сърце, Фики- Бум, Борис Дали- Пиян, Галена- Пантера. Довечера пак.

Само да беше посмял да избере Преса , Гюлджан щеше да го убие 🤣🤣🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове




ЧЕСТИТО ГАЛЕНОВИ! 10 млн !!! напред към 20 млн !

топ коментари на раманиа гурутата:
GIF-191128_142840.gif

Цитат

Чух я на сила до първата минута. Не издържах. Егати и боклука

От 25.11.2019 г. от 19:50, ChudoTy каза:

Дъното!

ПРЕСЛАВА пече баница по този повод. 😄

 

Цитат

Не ми харесва. Накъсана е, няма й смисъл. Жалко за Галена тая година.

Цитат

 

Много, ама много зле. Ужас!

Клипът е с брутални цветове, много ме изкефи. Обаче какво значение има, като песента е такава пръдня.

 

Цитат

Не ми хареса никак, за тоя як бийт просто това накъсано пеене и ужасния текст направо са убили всичко. Не знам какво става с Галена, честно.

От 25.11.2019 г. от 15:22, Cally-Pressyfan' каза:

Ужасна песен. Някакъв опит за повтаряне успеха на "Феноменален", но се съмнявам че ще се случи.

п.с. Хиляда пъти предпочитам клишираната "Така ни се пада" (и изобщо нямам предвид пристрастията ми към изпълнителите) пред това.

От 25.11.2019 г. от 15:55, Cally-Pressyfan' каза:

Гледайте колко слабо тръгва. За 1 час - 5,4 хил. лайквания и 46 хил. гледания.

За сравнение дуета на Галин и Преслава за същото време имаше 9,7 хиляди лайквания и 80 хиляди гледания.

Не, че ги сравнявам умишлено, просто нечии фенове не спряха да изтъкват кое било флоп и как щяла да ни размаже смядовската. И при това за втори път тази година го правят, след неуспешното ни изпадане в "паника" през лятото и тоталния разгром който изживяха с "Пиян". Та следващия път по-кротко с прогнозите, че освен да се излагате друго не постигате.

 

Кейли жив ли си ?

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...