Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 18 минути, zai4eto82 каза:

Аз от няколко дена го спрях Дамян. 

Това не е ли същото като да спреш да дишаш? 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, zai4eto82 каза:

Аз от няколко дена го спрях Дамян. 

Що тъй? Да не е задето почнал да прави специални вечери - фолклорна, Слави Трифонов... И на мен ми звучи като тъпня, май само един път да съм го пускал след поздрава, и то беше още обикновено парти.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Горката Лилид, не е лесно да се налага да се прехласваш по Преслава до такава степен само защото си мислиш, че по този начин дразниш Галена, която

сте молили като луди за дуети, ама все на сухо сте оставали. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Що тъй? Да не е задето почнал да прави специални вечери - фолклорна, Слави Трифонов... И на мен ми звучи като тъпня, май само един път да съм го пускал след поздрава, и то беше още обикновено парти.

Нещо ми омръзна да го следя. Тези специални вечери дето ги реши да ги прави не съм гледала хич. Не мисля да го гледам вече. 

  • Like 1
  • Wow 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, retr0 каза:

Горката Лилид, не е лесно да се налага да се прехласваш по Преслава до такава степен само защото си мислиш, че по този начин дразниш Галена, която

сте молили като луди за дуети, ама все на сухо сте оставали. 

Тя е Пресова доколкото знам (but we don't claim ha) . Десита и Диона са Галенови. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Нещо ми омръзна да го следя. Тези специални вечери дето ги реши да ги прави не съм гледала хич. Не мисля да го гледам вече. 

Галенче го е харесала това. После АндреЯ що не я харесвала... Кралица на изискания вкус! 😄

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Тя е Пресова доколкото знам (but we don't claim ha) . Десита и Диона са Галенови. :D

Аааа, Дорита напусна отбора на Галенови, след като я отследва и си изтри снимката с нея. На лично в Инста ми каза, след като аз и писах, че сума ти време са лизали на Гале дупето, а сега са я отследвали, че и аз като другите само съм говорил, без да съм запознат. 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, penakavalli каза:

Галенче го е харесала това. После АндреЯ що не я харесвала... Кралица на изискания вкус! 😄

 

Ама много точно е казано в клипа. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Лидия в 20:00 само тези дето не са били в 11:00- Боже мой, На Египет фараона, Десита- Твоите игри. Май това беше. 

Утре с хитове с Денис ама не Теофиков. 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Лидия в 20:00 само тези дето не са били в 11:00- Боже мой, На Египет фараона, Десита- Твоите игри. Май това беше. 

Утре с хитове с Денис ама не Теофиков. 

Айде да се правиш че не харесваш нищо на Галена е лесно, ама кой заблуждава че харесва Дилема и Твоите игри. 🤢

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Айде да се правиш че не харесваш нищо на Галена е лесно, ама кой заблуждава че харесва Дилема и Твоите игри. 🤢

Все пак някой трябва избере нейни и на съзаклятницата й песни. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Beat. каза:

Много скромен избор да избере само 5 от общо 6-те си собствени песни. Трябваше и тази с Алисия.

Просто държи да подчертае, че съществува. 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Лидия: Лидия- Да мога да обичам, Деси Слава- Вторник беше, Емануела- Нотариално заверен, Яница- Въртележката, с Галин- Няма да ми мине, Преслава и Фики- С теб или с никой, Анелия- Не мога да губя, с Десита и Диона- Излъжи ме, Емилия и Борис Дали- Обичай ме, Преслава- Лъжа е, Лидия- Много луд, Галин- Дилема, Диона- Къде си, Преслава и Анелия- Няма да съм друга,. Следва още.

????????????? забравила 'Феноменален'

@Willy @retr0 @presi_fen! @asylum @Lelqtian

  • Haha 3
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Donatella каза:

????????????? забравила 'Феноменален'

@Willy @retr0 @presi_fen!

Тя я кавърдиса заедно с останалите никому неизвестни, бедни жени от народа във Алфа, забравила я била. 

Ма то не е лесно да се молиш, влачиш, хленчиш, крънкаш и прочее за я дуетче, я фючъринг, или дори за лайк във фейса, и да не си отразена тотално. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, meleto каза:

Помните ли ги?

Наскоро се сетих за тях. Тук, където съм, има двама много известни близнаци.певци :D Та се сетих за нашите бунаци. 

преди 31 минути, Donatella каза:

????????????? забравила 'Феноменален'

@Willy @retr0 @presi_fen! @asylum @Lelqtian

Та се Тя я е поръчала в свое изпълнение, май трио беше. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Donatella каза:

????????????? забравила 'Феноменален'

@Willy @retr0 @presi_fen! @asylum @Lelqtian

Звучи отвратително, не знам кой я излъга, че може да пее. Тази брутална песен не заслужава такова изпълнение 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Звучи отвратително, не знам кой я излъга, че може да пее. Тази брутална песен не заслужава такова изпълнение 

След Чипса си развали гласа, да. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...