Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Май не и няма нито една песен на Преслава той. Може утре да е Фики.

Е как да има Песни на Преслава, като Преслава и Фики са в два различни ромски клана вече... 😁

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pechenko каза:

Ти какво? Очакваше да сложи песни на абортиралата катерица ли? 

Защо споменаваш през пост че уж е абортирала? Започва да става досадно. Очевидно опорката ти не ти се получава, защото тук религиозни фанатици няма, и ако направиш анкета за/против аборта е ясно какъв ще бъде резултата. Намери си друга дъвка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Защо споменаваш през пост че уж е абортирала? Очевидно опорката ти не ти се получава, защото тук религиозни фанатици няма, и ако направиш анкета за/против аборта е ясно какъв ще бъде резултата.

Изместваш темата. Въпросът не е за или против (сигурен съм, че има хора, които са против), а разлъката в отношенията Толбухин-Шумен. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Очаквано от него.

 

преди 37 минути, Fast каза:

Защо споменаваш през пост че уж е абортирала? Започва да става досадно. Очевидно опорката ти не ти се получава, защото тук религиозни фанатици няма, и ако направиш анкета за/против аборта е ясно какъв ще бъде резултата. Намери си друга дъвка.

То и ти не пропускаш да насолиш всеки, дето е имал дързостта да не включи песни на Инфлуенцата в подборката си все едно е някво престъпление срещу човечеството, и пак се правиш на ощипана госпожица като ти го посочи някой. 

Ама карай. Не ми отговори от оня ден като се поинтересувах как си, добре ли си напоследък, всичко наред ли е при теб? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвсякъде вече личи , че Преслава и Фики са имали връзка и Галена има пръст в това , защото е изревнувала Преслава понеже тя си падаше по Фики по онова време ,но нямаше как да бъде с него понеже беше омъжена и реши ,че и Преслава не трябва да бъде с Фики и му пробута Гюлджан. Та затова семейство Стораро толкова обичат “невинната” Галена ,защото ги е спасила от снаха като Преслава. Понеже знам какви са традициите при семейства като Стораро (защото и аз съм същия като тях) едва ли Валя щеше да се гордее със снаха като Преслава. Те искат снахите да им са девствени и да си стоят вътре в къщата да готвят ,да чистят , деца да гледат и т.н. и едва ли Преслава щеше да бъде такава снаха.

  • Like 1
  • Haha 4
  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Джулия: Джулия- Ще се върна, Емилия- Да бях от гадните, Джена- Да ти се доказвам, с Кристиан Кирилов- Ти си. Галена-Дай ми, Деси Слава- Не го прави, Джулия- Точка за мен, Кали- Устни, Емануела- Виновна, Джулия- Чужда, Преслава- Ако утре ме губиш, Ивана- Шампанско и сълзи, Следва още.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DarkChild каза:

Луна още не може да ѝ прости от Биг Брадър.

За кое?

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Днес ще бъдем с хитове, избрани от Джулия. Дано е избрала песента с Коце.

 

94452135_3165516030137326_2532390173161816064_o.jpg

Ани Хоанг нещо е надебеляла и погрозняла?!

преди 53 минути, presi_fen! каза:

Отвсякъде вече личи , че Преслава и Фики са имали връзка и Галена има пръст в това , защото е изревнувала Преслава понеже тя си падаше по Фики по онова време ,но нямаше как да бъде с него понеже беше омъжена и реши ,че и Преслава не трябва да бъде с Фики и му пробута Гюлджан. 

Paramparça - bölüm 98

  • Haha 7

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помните ли Ленчето ?

Паметно интервю в което каза, че я боли когато по участия я карат да пее ''Петък вечер'' защото и напомняло как първите и тракове били пълни провали.

  • Like 1
  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, -A. каза:

Помните ли Ленчето ?

Паметно интервю в което каза, че я боли когато по участия я карат да пее ''Петък вечер'' защото и напомняло как първите и тракове били пълни провали.

Не я помня тая и петъчните й пристъпи, но помня

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Donatella каза:

Топ изпълнение!

 

Отново ги смачка тук през 2009 година. Спомням си тогава, че концертът беше на път да пропадне поради липса на спонсори и кризата. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Представяте ли си Полина, Райна, Соня Немска и Андреа в квартет!? 

Райна би изпаднала в нервен срив, виждайки как Соня Н. реже лицето на Полина с бръснарско ножче, за това, че е отмъкнала Загоров от Глория. Андри кротко ще наблюдава, нагъвайки банички с боза Бена Стоат. 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, -A. каза:

Помните ли Ленчето ?

Паметно интервю в което каза, че я боли когато по участия я карат да пее ''Петък вечер'' защото и напомняло как първите и тракове били пълни провали.

Обожавах Лена ама като видя голям хит в лицето на "Тук и сега", беше абсурдно да си омаловажава всичко преди него. "Която" примерно е велика песен! Плюс това, ако са й искали "Петък вечер", значи не е била провал все пак.

1jdlre.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Gerganafen каза:

Обожавах Лена ама като видя голям хит в лицето на "Тук и сега", беше абсурдно да си омаловажава всичко преди него. "Която" примерно е велика песен! Плюс това, ако са й искали "Петък вечер", значи не е била провал все пак.

1jdlre.jpg

Не го омаловажава а е обективна и искрена защото тракове наистина не и бяха хитове. ''Която'' е жестока, но май се забележи след като стана хитова, преди това мина и замина. Не и е лесно на Лени Паришева, която дори излъчвали по МТВ с ''Безумна лудост''. Тя се гордее с този трак. Помня, че беше плакала докато го записвала защото усетила, че ще е хит!

преди 13 минути, Сашо каза:

Поздравете се с най - доброто от Сръбските ни съседи :

 

 

Какво мислиш за това ? Тези кралици ме спечелиха наскоро като казаха в едно интервю: ''Коронавирус е нищо пред нас! Пазете се''.

  • Like 1
  • Haha 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , -A. каза:

Помните ли Ленчето ?

Паметно интервю в което каза, че я боли когато по участия я карат да пее ''Петък вечер'' защото и напомняло как първите и тракове били пълни провали.

Аз помня като заяви, че тя вече не е и не иска да бъде Елена Паришева, а просто Ели - една обикновена майка и съпруга.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Putin каза:

Аз помня като заяви, че тя вече не е и не иска да бъде Елена Паришева, а просто Ели - една обикновена майка и съпруга.

Ленчето като цяло си беше доста скандална по интервюта. В едно обясни историята на ''Пия за теб''.

Клетата пратила трака на Преслава по АБВ поща, но объркала и вместо музика пратила аранжимент. Писала смс на Петя: ''Хита е сготвен. Жестока композиция, нали?''. Преси шашната и потресена излъгала и казала: ''Да Лени, този хит ще кънти цяло лято''. Със страх и лек уплах Петя пратила файла на Мариета а тя и се обадила 30 минути по-късно и казала: ''Аз текст по това нещо НЕ мога да пиша, съжалявам''. Накрая се чули двете изпълнителки и всичко се оправило. 

 

  • Haha 3
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...