Jump to content

"Като две капки вода" - сезон 8


Препоръчани коментари

преди 54 минути, Vancho каза:

Ох, Галя от Каризма ми е много смешна. Ама в хубавия смисъл. Начина по който говори ме кара да се търкалям от СМЕХОВЕ. Аз много харесвам Миси. Умирам

 

За мен е пълен crindge. И пя потресаващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.02.2020 г. от 12:36, alisali1234 каза:

Почва да ми става жал за тая Луна. Тя не е добре, тя е за психиатрията. Тази жена наистина има сериозни отклонения, голяма грандомания, звездомания или каквото е там. Рядко противна, излагаща се и дрънкаща постоянно глупости с цел да е в прожекторите. Разбрала е, че като има скандал и се заяжда ще има рейтинг, ще я дават по ТВ и ще си играе на звезда. Рядко тъпа страгедия. Женицата е за психиатрия, тази живее в съвсем друг свят. Да не говорим, че тя си пее чисто чалгарски - аз по-тъпо направен образ на Лили Иванова не бях виждал. Бяха я докарали на разгонена камериерка от крайпътен мотел, отколкото на Иванова.  

Фънки се опитва да е мек с нея, за да не му кажат, че намесва стари отношения от друго предаване, но ни е пределено ясно, че иска да я заличи от земята. В което го подкрепям. Рядко зле е тази.

 

 

В гъза ти е бръкнала. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , cool_boy_ каза:

Имали ли го някъде качено цялото предаване от вчера? Във Великобритания не може да се гледа от Nova Play.

Може да го има и във вбокс, но едва ли ще можеш от Юк. 

В Ютуб качват със закъснение от няколко дни

https://www.youtube.com/channel/UCfBQai0owsBr6JjvW0E7D7w/videos

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майка ми е страшен фен на шоуто и покрай нея и аз, та с Фики се смяхме със сълзи. Преди това не го харесвахме, включително и аз, но самото шоу ни промени мнението за него. На мен Дженифър Лопез ми е голяма любимка и естествено знаех, че този път ще направи нещо комично и иронично, все пак е толкова як и здрав, отделно стоеше супер забавно и смешно, такъв смях..... отдавна не се бяхме забавлявали така. Определено заслужи и този път победата си! Браво на Фики, наистина. Запомнящ се образ - ПАК !

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Крайно време е да го спират това изчерпано предаване - 8 години едни и същи песни, един и същ реквизит, едни и същи престорени реакции от журито. Не знам как все още може някой да намира нещо интересно в това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Gerganafen каза:

Крайно време е да го спират това изчерпано предаване - 8 години едни и същи песни, един и същ реквизит, едни и същи престорени реакции от журито. Не знам как все още може някой да намира нещо интересно в това.

Аз го гледам за първи път, тоест изпълненията на Луна Президент - доста ме напряга журито. Последния път правилно им каза Ок, супер, че да млъкват вече и да пускат истинския хит "Тук-там"! Не разбирам едно - защо продължава толкова дълго. Вече 8-9 седмици Луна се преобразява. Не са ли достатъчно 4-5 изяви? То това по-дълго от Дързост и красота, бате! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Аз го гледам за първи път, тоест изпълненията на Луна Президент - доста ме напряга журито. Последния път правилно им каза Ок, супер, че да млъкват вече и да пускат истинския хит "Тук-там"! Не разбирам едно - защо продължава толкова дълго. Вече 8-9 седмици Луна се преобразява. Не са ли достатъчно 4-5 изяви? То това по-дълго от Дързост и красота, бате! 

Щом на тебх вече ти е писнало, дето го гледаш за първи път, представи си за тия които го следят отначало как е. 8 години едно и също и българинът все още се прехласва - рай за Халваджиян, той затова и не си прави труда да актуализира поне малко репертоара и костюмите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Gerganafen каза:

Щом на тебх вече ти е писнало, дето го гледаш за първи път, представи си за тия които го следят отначало как е. 8 години едно и също и българинът все още се прехласва - рай за Халваджиян, той затова и не си прави труда да актуализира поне малко репертоара и костюмите.

Наистина ли пеят едно и също всеки път?

Може би бабичките се радват. Те едва ли помнят какво е било преди година. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Наистина ли пеят едно и също всеки път?

Общо взето да, освен ако не се излъжат да включат 1-2 песни актуални в последно време. Примерно "Toy" на Нета миналата година, тази година май новото беше "Погледни ме в очите", която не си спомням да е пята преди. Вместо повторените песни и визии да се броят на пръсти, то е обратното - ново почти няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,както казва  @Gerganafen всяка година е едно и също. Разнообразяват само с актуалните световни хитове. Тази година новите са Bad Guy,Dance monkey,Truth hurts..Само Сеньорита и OTR не са пяли още.😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Gerganafen каза:

Общо взето да, освен ако не се излъжат да включат 1-2 песни актуални в последно време. Примерно "Toy" на Нета миналата година, тази година май новото беше "Погледни ме в очите", която не си спомням да е пята преди. Вместо повторените песни и визии да се броят на пръсти, то е обратното - ново почти няма.

Даже и на мен ми омръзна, а все едно го гледам за първи път. ;) При това гледам само г-жа Президента, и май един път изтърпях цялата част с журито. И тоя сезон май е по-разтегнат откъм епизоди, другите май-бяха по-кратки? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

Даже и на мен ми омръзна, а все едно го гледам за първи път. ;) При това гледам само г-жа Президента, и май един път изтърпях цялата част с журито. И тоя сезон май е по-разтегнат откъм епизоди, другите май-бяха по-кратки? 

Същото времетраене си е, аз го следя вече 8 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, BobiTo каза:

Същото времетраене си е, аз го следя вече 8 години.

8 (осем)!? Аз не можах да изтърпя 8 седмици по 8 минути. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

8 (осем)!? Аз не можах да изтърпя 8 седмици по 8 минути. 

Ами на мен си ми е интересно, но тази година го гледам в нета на забързан каданс. :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зуека и Рачков са толкова изчерпани и досадни. Много ме изнервят.. нито са забавни с тия "скечове", нито са в състояние да задържат аудиторията. 

Едни и същи тъпотии с неплащащия продуцент, непрекъснато прекъсване на журито. Едни и същи коментари от журиращите.  А то от своя страна гласува тенденциозно за едни, поради лични причини. Публиката гласува еднакво. Грам няма обективност. Вечно Луна  и Галя са с 3 и 4 точки.  Всичките са против чалгата, а пък в същото време почти във всяко предаване има песен от жанра.

 Просто тоя формат е дразнещ вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...