Jump to content

"Като две капки вода" - сезон 8


Препоръчани коментари

От 1.02.2020 г. от 20:36, Beat. каза:

Последният слух е за Димитър Маринов, но не е ясно дали ще е участник или жури.

9-тият участник е потвърден.

https://nova.bg/accents/view/2020/02/20/278631/димитър-маринов-заменя-холивуд-с-като-две-капки-вода/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че Луда пак ще е в ефир, просто не я виждам как ще понесе критика. А като певица с нищо не блести.

Галя от Каризма ме кефи, ще се справя според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Гальо каза:

На кого ли ще се падне да имитира Луна? Ясно е, че има и такава уговорка 

Надявам се на оня балон Тото. Галка също би била интересна в образа на президента. 

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Никому неизвестния актьор и Тото бяха скучни. Галя се представи г/д добре.
Веднъж да ме изкефи Фънки. Буквално попиля кученцето на Янева.

Абсолютно,но няма да се изненадам ако Цура му купи и победата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Маги не ми хареса. Много викане, много нещо. 

Дара си беше Дара, изпълняваща "bad guy". Типично Х-фактор изпълнение. Не възлагам много надежди на нея.

Фики изненада и просто разби. Но все пак това е при личен избор, не очаквам да върви все така добре.

Тото ми хареса, получи му се. Приличаше ми обаче на Хилда Казасян с тъмна коса :DDD 

Джей Джей също ми допадна, макар че не му симпатизирам.

Антоан не го слушах, но маниерите бяха 1:1 със Слави.

Галя е много неприятна и скучна, но не може да й се отрече, че пя досущ като Мадона - безумно фалшиво.

Димитър Маринов ме изненадва, че е в това шоу, но явно му харесва идеята. Очаквам журито да го побутва от уважение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Луна предварително си беше ясно, че са я викнали да им направи шоуто. Дано и в бъдеще да се представя добре в пеенето, като днес. А цирковете след това ще ги гледаме с интерес. :D

Имам няколко фаворита от тази вечер, но според мен трябва да спечели Фики, защото неговият образ беше много далеч от него и съответно най-голямо предизвикателство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Имам няколко фаворита от тази вечер, но според мен трябва да спечели Фики, защото неговият образ беше много далеч от него и съответно най-голямо предизвикателство.

Не мисля че е било предизвикателство за него. Избрал си е най-лесната чуждоезична песен. По-негови думи е израснал със Stevie Wonder, и както казах в скандалите, сигурно я е пял по всевъзможни шоута за таланти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Не мисля че е било предизвикателство за него. Избрал си е най-лесната чуждоезична песен. По-негови думи е израснал със Stevie Wonder, и както казах в скандалите, сигурно я е пял по всевъзможни шоута за таланти.

Все пак чисто като образ и изпълнение няма нищо общо с него, а другите повечето са близки до техните певци. Пък по-натам ще се види дали е било, защото го е тренирал с години или защото ще разбива стереотипи. :D

На Луна как й дават някакви ниски точки, въпреки че съвсем не беше зле. Чакам Президента да направи изявление по въпроса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснах си няколко изпълнения качени в фб и спрях да гледам изказванията на журито заради тия двамата Заека маека или както и да се казваха. Няма такива досади...и на всичкото отгоре да си мислят че са забавни.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прическата на Маги (продуцента), изтерясването на Фънки за JJ и ужасното пеене на Галя ми бяха най-абсурдните неща за вечерта.

Фики изненада. Мисля, че абсолютно никой не го очакваше. Не знам с други образи как ще се справя, но с този уби! Ще се окаже, че предаването ще му е в плюс, а мислех обратното.

Луна е на момента забавна, в други досадна, но с Фънки беше епично - "Къде съм аз, къде сте вие", "Тепърва много ще се радваш" 🤣 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отсега е ясно,че ще спечелят или Маги или JJ,за Антоан съм 50/50. Халваджиян обича да реанимира кариери по този начин

Иначе в топ 3 още според мен ще са Фики или Тото и Дара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почва да ми става жал за тая Луна. Тя не е добре, тя е за психиатрията. Тази жена наистина има сериозни отклонения, голяма грандомания, звездомания или каквото е там. Рядко противна, излагаща се и дрънкаща постоянно глупости с цел да е в прожекторите. Разбрала е, че като има скандал и се заяжда ще има рейтинг, ще я дават по ТВ и ще си играе на звезда. Рядко тъпа страгедия. Женицата е за психиатрия, тази живее в съвсем друг свят. Да не говорим, че тя си пее чисто чалгарски - аз по-тъпо направен образ на Лили Иванова не бях виждал. Бяха я докарали на разгонена камериерка от крайпътен мотел, отколкото на Иванова.  

Фънки се опитва да е мек с нея, за да не му кажат, че намесва стари отношения от друго предаване, но ни е пределено ясно, че иска да я заличи от земята. В което го подкрепям. Рядко зле е тази.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.02.2020 г. от 23:24, Fast каза:

Зуека и Рачков винаги са били анти.

Чак пък винаги..... но вече и за мен са банални.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, Галя от Каризма ми е много смешна. Ама в хубавия смисъл. Начина по който говори ме кара да се търкалям от СМЕХОВЕ. Аз много харесвам Миси. Умирам

Маги и JJ нещо ме дразнят. Очаквах и да пеят по-добре. Голяма мъка беше изпълнението на Маги. Интересно ми е JJ как ще изпее Dance monkey.

Фики се представи най-добре. Пя страхотно и ме изненада приятно.

Дара си беше Дара.

Тото ... кой е този? Участва ли въобще във формата? Има ли го на картата, че не го виждам...?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...