Jump to content


Данна и Десита - Имаш да взимаш


Препоръчани коментари

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Напомни много на някоя песен, не се сещам на коя. Емануела - Официално забранен май. 

Всъщност.... не! Милко ft. Анелия - "Паля те" на която също аранжимента е на Деян Асенов, но е много по-сполучлива! 
Тук припева се е получил ужасно скучен и завлачен.. Песента не ми хареса кой знае колко, даже на Милко е милион пъти по-добра! Видеото е забавно и тая част с мишлето и колата е най-яко. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Ако това са ви новите лидерки, не ви завиждам! Изтъркано звучене, смотан текст. Много слабо...

Ще има само една лидерка,,и тя се казва ЛИДИЯ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ отсвир като за Мегахит ... и до там! Безумно нелеп текст и адски слабо изпълнение и от двете. Това дори не знам на какво може да се дължи. Данна поне в предните си песни е много, ама много по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, dan!el каза:

Топ отсвир като за Мегахит ... и до там! Безумно нелеп текст и адски слабо изпълнение и от двете. Това дори не знам на какво може да се дължи. Данна поне в предните си песни е много, ама много по-добре.

Тя понеже има песни за цял албум

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм...доста интересна песен. Готино ретро фолк звучене, не бих я сменил, ако ми я пуснат по радиото или ми тръгне неочаквано от някъде - за мен не е никак лоша.....особено пък на сегашния фон.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе не е ужасна и мацките са готини, ако си пуснеш клипа без звук, ма определено бих се трогнал да изключа радиото, по добре без тая песен, отколкото със. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е кой знае какво песента, но не мога да повярвам, че получава такъв хейт и тук, и в ютуб? Да, заспала е песента, но най-вече изпяването - само си представям Лидия, ако беше, как щеше да звучи, но... Галин трябва да си бута и Десата.

Лошото е, че най-талантливата дебютантка - Данна - за пореден път с фалстарт, няма едно парче, с което да блесне и да се запомни. 

Предвид, че тик-ток звездите са в клипа, може поне в тази платформа песента да добие популярност :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Лошото е, че най-талантливата дебютантка - Данна - за пореден път с фалстарт, няма едно парче, с което да блесне и да се запомни. 

 

Данна направи много по-добро впечатление в песен с Кичка! Парадокс! :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Данна само на дуети ли мисли да го кара? След тия флопове ако пусне нещо самостоятелно съвсем няма да се забележи. Жалко, защото е талантлива и я харесвам. 

Песента не ми допада. Много постно ми звучи, няма заряд. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.01.2020 г. от 16:20, Blueberry каза:

Не е кой знае какво песента, но не мога да повярвам, че получава такъв хейт и тук, и в ютуб? Да, заспала е песента, но най-вече изпяването - само си представям Лидия, ако беше, как щеше да звучи, но... Галин трябва да си бута и Десата.

Лошото е, че най-талантливата дебютантка - Данна - за пореден път с фалстарт, няма едно парче, с което да блесне и да се запомни. 

Предвид, че тик-ток звездите са в клипа, може поне в тази платформа песента да добие популярност :D 

Изненадваш ме с това твърдение за хейта - да песента е поредната боза, включително е толкова безлична, че направо съм впечатлен как предизвиква каквато и да било реакция у някого, та чак и да изразяват хейт .... 
Евентуално вече на всички е омръзнала на Гнома формулата за дуети на певачките му до пълно пусване и просто тия двете го отнасят?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...