Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Колумбийската актриса Химена Дуке в момента провежда онлайн тренировка с мъжа си Джей Адкинс на живо с фитнес инструктор в инстаграм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Izgoren каза:

Този, дето ми скри коментара в Скандалите понеже не е за там, защо не го премести тук? Щото е справедлив и благочестив модератор ли? 

Защото не е позволено да се правят фейк профили от потребители, които имат наказание. Но не, ти толкова рядко влизаш, че 2 дни с бан не издържа.

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики Мартин е призовал почти всички Световни звезди- латино изпълнители и американски и не само изпълнители да дарят за всички лекари по света за борбата срещу коронавируса с неговия проект #Hope (Надежда) .Той ще се присъедини към Project Hope и Charity Stars Рики казва, че и той ще дари, за да събере средства за закупуване на оборудване за защита на лекарите във всички части на света."Трябва да се грижим за нашите лекари, защото ако не, те няма да могат да се грижат за нас"- казва той. 

Сред изпълнителите е призовал и Селена Гомез. 

Певецът Рики Мартин се присъедини към множество хуманитарни усилия, за да контролира пандемията на коронавирус Covid-19, в неговия случай да събере пари за лекарите по света. Чрез видео, публикувано в социалната мрежа Instagram, певецът призовава колегите и последователите си да дарят каквото могат за закупуването на маски, униформи, ръкавици и други медицински предпазни средства, които в момента са в недостиг в различни части от света. Тази инициатива се осъществява съвместно с организациите Charity Stars и Project Hope.„Малко съм обсебен и загрижен за ситуацията, през която преминават нашите здравни специалисти, където за съжаление те нямат оборудване, нямат маски, нямат ръкавици, нямат дрехи и с този съюз, който правя с Charity Stars и Project Hope , ще можем да откараме цялото това оборудване в болниците, където най-много се нуждаят от него във всички части на света ”, заявява той във видеото, записано от резиденцията му в Калифорния."Определено ще даря и ще се обадя на всички свои приятели, които ми помогнаха с минали проекти и инициативи, така че да запълним социалните мрежи с това послание", каза той.
 
 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики Мартин призовава Малума, Марк Антъни, Мигел Босе, Наталия Хименез, Ники Джем, Олга Таньон, Озуна, Пабло Алборан Пабло Витар, Паулина Рубио, Педро Капо, Педро Хулио, Карлос Понсе, Резиденте, Ромео Сантос, Розалия, Рейк, Розелин Санчез, Салма Хайек, Себастиян Ятра, Шакира, София Вергара, Талия, Томи Торес, Уисин, Яндел, Ева Лонгория, Джесика Алба, Джей Ло, Джъстин Бийбър, Холи Бийбър, Джъстин Тимбърлейк, Кети Пери, Леонардо ДиКаприо, Линкин Парк, Лейди Гага, Лени Кравиц, Мадона, Наоми Кембъл, Опра, Раян Сийкрест, Селена Гомез, Шон Мендез, София Карсън, Стинг, Том Форд, Ю Ту, Виктория Бекъм, Зо Салдана, Алеса Кара, Армани, Аврил Лавин, Бионсе, Вили Джоел, BTS, Карди Би, Камила Кабейо, Дарън Крис, Кери Ъндърууд, Делта Гудрем, Дина Джейн, Дуа Липа, Елтън Джон, Елън, Дженифър Анистън, Никол Шерзингер, Марио Лопез, Уил Смит и още много други да дарят пари за лекарите по света в борба срещу коронавируса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майната му на всичко. Този вирус ми унищожи живота. Жив да го одереш Бойко Борисов и всички онези кретени в Парламента дето ще ми каза, че не сме знаели какво е лишения, че едва от седмица сме били в извънредна криза и не можел да дава пари. Кой ще ми плати сметките, осигуровките и нова работа да ми даде,а? Кретен такъв. Колко народ безработни са чакали чак до хотел България. Не от вируса, а от глад и мизерия ще се разболеем. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, zai4eto82 каза:

Майната му на всичко. Този вирус ми унищожи живота. Жив да го одереш Бойко Борисов и всички онези кретени в Парламента дето ще ми каза, че не сме знаели какво е лишения, че едва от седмица сме били в извънредна криза и не можел да дава пари. Кой ще ми плати сметките, осигуровките и нова работа да ми даде,а? Кретен такъв. Колко народ безработни са чакали чак до хотел България. Не от вируса, а от глад и мизерия ще се разболеем. 

Мила всички сме така

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, zai4eto82 каза:

Майната му на всичко. Този вирус ми унищожи живота. Жив да го одереш Бойко Борисов и всички онези кретени в Парламента дето ще ми каза, че не сме знаели какво е лишения, че едва от седмица сме били в извънредна криза и не можел да дава пари. Кой ще ми плати сметките, осигуровките и нова работа да ми даде,а? Кретен такъв. Колко народ безработни са чакали чак до хотел България. Не от вируса, а от глад и мизерия ще се разболеем. 

Какво е станало с работата миличко ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, WindWalkerMonk каза:

Какво е станало с работата миличко ?

Нищо, повече няма да съществуваме. :(

2 години на такова хубаво място с толкова добри шефове, колеги и накрая всичко свърши заради проклетия вирус. :(

Ще ми липсват всички. :(

  • Like 1
  • Sad 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

И най- хубавото нещо днес. Клипът ще е уникален в четвъртък на баладата:

Falta amor- нов сингъл и клип от Рики Мартин и Себастиян Ятра- 26 март. Песента е римейк на песен на Себастиян Ятра, но в нова версия. Себастиян Ятра сбъдва мечтата си да записва с Рики

 

Sebastian-Yatra-Ricky-Martin-press-photo-2020-billboard-1548-1584812741-1092x722.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, zai4eto82 каза:

Нищо, повече няма да съществуваме. :(

2 години на такова хубаво място с толкова добри шефове, колеги и накрая всичко свърши заради проклетия вирус. :(

Ще ми липсват всички. :(

Бахти тъпото. Хората умират от глад в България сигурно. Отвратително е!

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Нищо, повече няма да съществуваме. :(

2 години на такова хубаво място с толкова добри шефове, колеги и накрая всичко свърши заради проклетия вирус. :(

Ще ми липсват всички. :(

Помоли Константин да ти намери някаква работа. Чух, че изпращал момичета за Италия и Нормандия.

  • Haha 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Помоли Константин да ти намери някаква работа. Чух, че изпращал момичета за Италия и Нормандия.

Коментара ти е неуйместен в този случай. И Коце е в болница, ако не знаеш. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , zai4eto82 каза:

Нищо, повече няма да съществуваме. :(

2 години на такова хубаво място с толкова добри шефове, колеги и накрая всичко свърши заради проклетия вирус. :(

Ще ми липсват всички. :(

Егати мястото, че няколко дни не можа да издържи без оборот.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , zai4eto82 каза:

Майната му на всичко. Този вирус ми унищожи живота. Жив да го одереш Бойко Борисов и всички онези кретени в Парламента дето ще ми каза, че не сме знаели какво е лишения, че едва от седмица сме били в извънредна криза и не можел да дава пари. Кой ще ми плати сметките, осигуровките и нова работа да ми даде,а? Кретен такъв. Колко народ безработни са чакали чак до хотел България. Не от вируса, а от глад и мизерия ще се разболеем. 

Ко стана бе Танче, казкажи ни, ако не друго поне да ти олекне. Ти без работа няма да останеш, като мине карантията  и почнат пак да отварят заведенията, И кво точно има общо Боце, не че ша му ставам адвокат, ма ресторанти и пицарии и не само са затворени навсякъде с тоя вирус. 

 

преди 8 часа , Stela каза:

Помоли Константин да ти намери някаква работа. Чух, че изпращал момичета за Италия и Нормандия.

Италия :D Иначе добре дошла, надявам се не си сетила за нас специално заради карантията, ма няма нужда да дразниш излишно Зайка точно сега, на никой няма да му е весело точно като е останал без работа, независимо от причните.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , zai4eto82 каза:

Нищо, повече няма да съществуваме. :(

2 години на такова хубаво място с толкова добри шефове, колеги и накрая всичко свърши заради проклетия вирус. :(

Ще ми липсват всички. :(

 След като премине всичко заведенията пак ще отворят

Сега вече може да говориш за джуджето не сте колеги

Разказвай, наваксвай

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато любовтаа е недоизживянааа
остава като ранааа и не зараства тяяя.
И всеки божи дееен крещи и настоявааа
отново да сме двамааа, да се събуждаш с меен.
Любовта настоява

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...