Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Преди час интервюта за новия сингъл на Рики и Себастиян Ятра. След 20 мин. Youtube Live. После след още 1 час Рики на живо и чак след това е премиерата на клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, zai4eto82 каза:

Преди час интервюта за новия сингъл на Рики и Себастиян Ятра. След 20 мин. Youtube Live. После след още 1 час Рики на живо и чак след това е премиерата на клипа.

 ! утре излиза песента на Риана

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това социалните мрежи са голяма работа. Снощи в 1:30 часа наше време Рики беше на живо в инстаграм заедно със Себастиян Ятра. Рики показа за първи път на живо децата си- близнаците Матео и Валентино- колко са пораснали само. Досега ги бяхме виждали все на снимки, но никога на живо. Освен, че ги показа Матео и Валентино говориха чухме и за първи път гласовете им. Матео беше много готин, а Валентино с цайси и патладжанена коса. Явно се е метнал на баща си за косата. 1f603.png:D
Себастиян каза на Рики, че клипът му с Рики е най- любимкя му клип за цялата му кариера, както и песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Livin "la Vida Loca" на Рики Мартин обявена за културно наследство 

Тази песен достигна платинен тираж и е един от най-продаваните сингли на всички времена.

През 1999 г. Рики Мартин пуска песента "Livin 'la Vida Loca", с която доказва, че е безспорният крал на латино-поп музиката.

След това много латиноамерикански музикални звезди започват да записват албуми на английски език, включително Енрике Иглесиас, Марк Антъни, Шакира, Паулина Рубио, Талия и много други, запазвайки разпознаваемия си стил, но разрушавайки езиковата бариера.

Тази песен достигна платинен тираж и е един от най-продаваните сингли на всички времена. Поради това музикалните критици я обявиха за „истинско културно музикално наследство“."Livin 'la Vida Loca" е в класациите на MTV и Billboard със седмици, а според изданието БХ1, е на 28-о място в 100-те най-добри песни на 90-те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес стават 10 годни откакто Рики си призна,че е гей. 

Помня го този ден. Аз съм била на 27 години, когато в 18;30 часа влязох в профила му в Туитър и имаше линк към официалния му сайт с едно писмо там на испански и английски, в което си признава колко се е измъчвал  какво ще последва като натисне бутона за изпращане на писмото, а то после доста хора го поздравиха. Изсипа се един дъжд от любов както го каза той. Разбира се имаше фенове, които се отказаха окончателно от Рики тогава по форумите, казаха,че спират да го слушат, да купуват албумите му,че ще ги изгорят, че за тях той ги е лъгал през цялото време. Това беше във форума на Univision, ъдето Рики също си имаше папка там и се коментираше всичко за него. Аз много бях плакала от новината като прочетох писмото му. Няма да го забравя просто. Тогава се разбра кой е истински фен и кой не. 

За този ден Рики казва: 29 март 2010 е най- страхотния ден в живота ми след раждането на децата ми. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Бланката попълниха ли за двуседмичната карантина? Генерала живо се вулнува от това?

Викаш да не идват. :D

От днес в Бургас ще има актове от МВР за разходки по паркове и полянки.

Как може някои да носят ръкавици и маски, а други не. Аз как нося. И днес в аптеката възрастната как не ми даде аулин, не стига,че й показвам рецепта от телефона- оная ми вика за арест съм била, не можела. Винаги ми се кара, толкова нервна. Някой да я успокои. Отидох си в Софарма, без проблем като им покажа от телефона рецепта ми дават- усмихната жената, учтива. Питах я пак, вика няма пробле, като й покажа от тел.

По 5 маски на човек продават. Текстилните маски по 4 лв. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , zai4eto82 каза:

Викаш да не идват. :D

От днес в Бургас ще има актове от МВР за разходки по паркове и полянки.

Как може някои да носят ръкавици и маски, а други не. Аз как нося. И днес в аптеката възрастната как не ми даде аулин, не стига,че й показвам рецепта от телефона- оная ми вика за арест съм била, не можела. Винаги ми се кара, толкова нервна. Някой да я успокои. Отидох си в Софарма, без проблем като им покажа от телефона рецепта ми дават- усмихната жената, учтива. Питах я пак, вика няма пробле, като й покажа от тел.

По 5 маски на човек продават. Текстилните маски по 4 лв. 

Аз не съм Генерала, той разпорежда не-идванията. ;)

Бахти и циганията с тия маски. Ма поне има де, по магазинната мрежа, тука като обявиха сички с маски насякъде, вече нямаше ;) Лично аз си пригодих един парцал от стара тениска и така, а хората си шият някви по-перманентни. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сред най-гледаните клипове на латино изпълнители от 90-те е Рики Мартин с Livin'la vida loca с 287 милиона гледания на номер 2 е Рики. На първо място е Алехандро Санз с Amiga Mia- 324 милиона гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито !!! :@😡

Публикувано във факти.бг: Кабинетът заради COVID-19 ще вземе нови 10 млрд. дълг през 2020 г.

https://fakti.bg/bulgaria/460284-kabinetat-zaradi-covid-19-shte-vzeme-novi-10-mlrd-dalg-prez-2020-g-

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...