Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Какъв текст само, който е актуален и днес:

Тоше Проески – За този свят („За овој свет”)

Ще чуеш някой да каже някога,
че деца са пострадали,
О, Боже, не!
по новините чувам отново
по света някъде, пак война,
пак насилие.
Трябва ни спокоен сън
невинност,
да няма страх и сълзи,
всичкото зло да изчезне
да няма тъжен ден
за нас.

За този свят
един и единствен
трябва всичко да направим
само него имаме.
За този свят,
единствен за нас
с детска усмивка
трябва да се борим,
за този свят.

Сърцата ни докосва
за трохичка любов всеки миг,
по една молитва за децата,
те са невинни.
Да се учим от тях
за вярата и надеждата
трябва вечно да е жив
сънят, който храни тях,
спасението.

И няма страх, няма глад,
да няма грижи за никого.

Английската версия:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, след 13 години откакто загина Тоше Проески, доживяхме Тоше най-после да има къща-музей, където да почива. На 16.10.2020, точно, когато направи 13 години откакто загина са открили паметника. 13 години трябваше да чака Тоше, за да има подходящ вечен дом, а преди това го бяха сложили в един гроб, който се разлагаше:

https://ex-yumusic.info/nakon-13-godina-tose-proeski-dobio-dostojanstveni-vecni-dom/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ново 20, сега пък 2 0000000 конентара трябва да имам, че да видя темата на Кити. Направете ги 5 милиарда направо. Ептен взехте да се подигравате с потребителите си. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

Ново 20, сега пък 2 0000000 конентара трябва да имам, че да видя темата на Кити. Направете ги 5 милиарда направо. Ептен взехте да се подигравате с потребителите си. 

500 трябват. Направихме го за нейно добро. Издала е кардинално количество лична информация, податлива е към нападки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

500 трябват. Направихме го за нейно добро. Издала е кардинално количество лична информация, податлива е към нападки.

1000 трябват. Разбирам,  нека да има някакъв брой, но чак 1000? То аз дето съм потребител от 2008г имам 500, какво остава някой нов да ги направи. Ще кажете, че сме в гигахолемия всеизвестен турбонатоварен форум. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е станало,  потребител с Л...... нещо си............... да не ме е обидил? Ходих другаде да чета и да трия спам от пощата си. Какво е станало?:1000(34):

Иначе не съм дала лична информация, само линк към фейсбук профила ми, че ме нарекоха трол и фалшива личност, търсеща си внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Kitty каза:

Какво е станало, потребител с Л...... нещо си............... да не ме е обидил? Ходих другаде да чета и да трия спам от пощата си. Какво е станало?:1000(34):

Иначе не съм дала лична информация, само линк към фейсбук профила ми, че ме нарекоха трол и фалшива личност, търсеща си внимание.

Видях ти профила Кити и искам да ти кажа че има крайно по-лоши случаи, дори и инвалиди, които са в пъти по-самостоятелни. Щом можеш да си правиш фотосесия в парка с колата в ръка, всичко е само в главата ти и щото така си свикнала. Опитай се поне малко да се промениш, правиш го за теб, а не за нас.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

 

От началото на февруари отварят моловете, 

https://www.dnes.bg/politika/2021/01/25/ot-nachaloto-na-fevruari-otvariat-molovete-fitnesite-zalite-za-koncerti.477676

 

ПЪРВА ЩЕ СЪМ ПРЕД МОЛ ПАРАДАЙС !!!!!!!!

 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Видях ти профила Кити и искам да ти кажа че има крайно по-лоши случаи, дори и инвалиди, които са в пъти по-самостоятелни. Щом можеш да си правиш фотосесия в парка с колата в ръка, всичко е само в главата ти и щото така си свикнала. Опитай се поне малко да се промениш, правиш го за теб, а не за нас.

На снимката само изглеждам добре. нищо не ми е в главата. А самата снимка беше за стара игра на "Кока -Кола" отпреди години. Самата снимка я е правила мама.

На снимката не си личи, но краката ми не са добре, също така не си личи, но наистина съм несамостоятелна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Fast каза:

500 трябват. Направихме го за нейно добро. Издала е кардинално количество лична информация, податлива е към нападки.

Самата Кити не може да влиза в темата си? 

Направете ги 100...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Целият форум ли трябва да се приспособи към това, че Кити сама споделя лична информация и линк към личен профил? Изисквания за брой коментари се променят, теми се местят. Все пак Кити сама решава да пише лични фермани и да си показва Фейсбука, никой не го е направил вместо нея.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Gerganafen каза:

Целият форум ли трябва да се приспособи към това, че Кити сама споделя лична информация и линк към личен профил? Изисквания за брой коментари се променят, теми се местят. Все пак Кити сама решава да пише лични фермани и да си показва Фейсбука, никой не го е направил вместо нея.

Е не е специално заради Кити. Плюс това тя споделя информация и за странични хора и родителите й. Там има доста чувствително съдържание поначало, и затова има голям праг за достъп. Преди Момо одобряваше потребители за раздела ръчно.

П.С. И аз смятам че трябва да се понамали. 500-600 коментара (+ всички в специалните групи) е идеално.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз да се изкажа по темата с Кити. @Fast е прав донякъде, Кити е болен човек, който не може да се бъде отговорен за постъпките си. Според мен требе да й се забрани да пише за себе си и да се придържа само към музиката. 
Момичето не е добре, чисто психически и не може да му бъде помогнато. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А аз все още не разбирам защо сме получили точки като сме коментирали темата на Кити. Като гледам липсата на аргументация на модераторите явно и те не знаят.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това отивам в магазина и жената там още като ме видя и ме позна. А съм купувала от нея едва 2 пъти. Като ме видя и ми каза; Още по-хубава си станала, такова хубаво момиче ,много си отслабнала все по-хубава ставаш. Този цвят на косата ,много ти отива на светлите очи. Толкова хубави неща има при нея, че изкупих доста неща. Каквото пробвах ми ставаше откакто отслабнах. Жената като ме видя и ми каза: За първи път виждам човек, на който всичко да му става. Ще кажеш,че всичко за мен направено- то клинчета нощнички. Толкова ме харесва жената още от първия път, в който съм била при нея, че чак ми направи отстъпка и даже и подарък ми направи и ми пожела толкова хубави неща. Е как да не купуваш от такъв човек. Много съм доволна. Това вече е любимия ми магазин. ❤️

И лицето ми бяло, сияе след терапията. :P

  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...