Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Васил Божков в момента директна веъзка от Дубай по "Хоризонт". Избягал 2 дена преди да го разследват в Дубай уж по работа. Има 19 обвинения и на всичкото отгоре се изкарва за невинен и искал да се кандидатира на изборите. Какви престъпници ни управялват само. И после ще ни държат сметка за това онова, а те все невинни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, BobiTo каза:

Имам еднo питане, каквo мислите за нoвия Самсунг? Някакви впечатления имате ли? 

Днес го гледах и малко му се чудя. В момента съм с Айфон, скоро прави две години, но нещо не ме кефи супер много и е възможно да го сменя и да се върна на Самсунг. Чакам Слави Клашъра да му направи ревю :lol:

Това, което ме изненада приятно е, че цената е доста по-ниска - от Теленор ми се връзва 1200 лева в кеш, точно колкото беше и айфона преди 2 години, с уговорката, че е XR (орязаната 10-ка с една камера) и модела беше излязъл преди повече от 6 месеца.

Но това са телефоните - iPhone и флагмана на Самсунг. Да ползваш Galaxy A, след това да си вземеш айфон и да кажеш "Епъл е 100 пъти по-добре", е като да караш 20-годишен Мерцедес А класа, после да си вземеш чисто ново Ауди R8 и да казваш "Ама естествено, че Ауди е по-хубаво от Мерцедес". :Vishenka_14:@Starboy :* 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Днес го гледах и малко му се чудя. В момента съм с Айфон, скоро прави две години, но нещо не ме кефи супер много и е възможно да го сменя и да се върна на Самсунг. Чакам Слави Клашъра да му направи ревю :lol:

Това, което ме изненада приятно е, че цената е доста по-ниска - от Теленор ми се връзва 1200 лева в кеш, точно колкото беше и айфона преди 2 години, с уговорката, че е XR (орязаната 10-ка с една камера) и модела беше излязъл преди повече от 6 месеца.

Но това са телефоните - iPhone и флагмана на Самсунг. Да ползваш Galaxy A, след това да си вземеш айфон и да кажеш "Епъл е 100 пъти по-добре", е като да караш 20-годишен Мерцедес А класа, после да си вземеш чисто ново Ауди R8 и да казваш "Ама естествено, че Ауди е по-хубаво от Мерцедес". :Vishenka_14:@Starboy 😘

Аз ще изчакам малкo да събера мнениня и впечатления oт негo, мoже би към лятoтo да си гo взема. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Blueberry каза:

Днес го гледах и малко му се чудя. В момента съм с Айфон, скоро прави две години, но нещо не ме кефи супер много и е възможно да го сменя и да се върна на Самсунг. Чакам Слави Клашъра да му направи ревю :lol:

Това, което ме изненада приятно е, че цената е доста по-ниска - от Теленор ми се връзва 1200 лева в кеш, точно колкото беше и айфона преди 2 години, с уговорката, че е XR (орязаната 10-ка с една камера) и модела беше излязъл преди повече от 6 месеца.

Но това са телефоните - iPhone и флагмана на Самсунг. Да ползваш Galaxy A, след това да си вземеш айфон и да кажеш "Епъл е 100 пъти по-добре", е като да караш 20-годишен Мерцедес А класа, после да си вземеш чисто ново Ауди R8 и да казваш "Ама естествено, че Ауди е по-хубаво от Мерцедес". :Vishenka_14:@Starboy 😘

Ша смениш 10ка, пък била и орязана с пластмасов телефон? За 1200 мое си земеш 12 мини, и не е с размер на таблет. Иначе последното СЕ на към 700 си е добра оферта, особено ако те влече дизайна на 6до8. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък имам 1 глуповат въпрос, но цяла сутрин се мъча. Как да си сложа моя снимка на закючения екран, че слагам ама примерно от куче само окото му се вижда 😀 а аз искам цялото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Ша смениш 10ка, пък била и орязана с пластмасов телефон? За 1200 мое си земеш 12 мини, и не е с размер на таблет. Иначе последното СЕ на към 700 си е добра оферта, особено ако те влече дизайна на 6до8. 

Аа, колебая се още. Може и да си остана с 10-ката, която с изключение на една дупка в екрана, която не знам как съм направила😅, си функционира перфектно. Но повече никакви орязани версии, флагмана и нищо по-малко.. предвид как си тормозя техниката, си е важна инвестиция 😃

Наскоро си взех таблет на Самсунг и си припомних какво е да имаш хубави безплатни приложения... заради това Андроид в лицето само на Самсунг никога няма да ги отпиша изцяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Аа, колебая се още. Може и да си остана с 10-ката, която с изключение на една дупка в екрана, която не знам как съм направила😅, си функционира перфектно. Но повече никакви орязани версии, флагмана и нищо по-малко.. предвид как си тормозя техниката, си е важна инвестиция 😃

Наскоро си взех таблет на Самсунг и си припомних какво е да имаш хубави безплатни приложения... заради това Андроид в лицето само на Самсунг никога няма да ги отпиша изцяло.

И аз така. И като знам че епълските си изкарват бая време аз чак сега наскоро смениш 6цата с 12ка, си струва да дам една торба пари, веднъж на 5-6 години може. 

Ако нямаш реално сериозен хардуерен повод да го сменяш, си струва да изчакаш докъм септември и да видиш кво е положението с 13ките. Хем на С21 ще му е паднала цената, ако още си навита. ...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики качи снимка с най-малкия си син Рен като за него той е муза. Рики с малкия си син свирят на пиано. Изглежда Рен може да наследи Рики.
 
А Джоан е написал за мъжа си Рики и сина си Рен: Моите греещи звезди.
 
 
 
 
 
 

144389322_10159052580521081_3811110162996882843_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо са ми грозни с21-ците. Около 10 години бях на андроид, от почти година съм с айфон и намирам доста голяма разлика, работи много по-плавно, когато си пазиш батерията не се разваля(battery life още ми е на 100%), докато със Самсунга(С8) имах много проблеми - на шестия месец започна да лагва даже като разцъквах в инстаграм, зареждах го по два пъти дневно.


Камерата също е на много по-високо ниво, но хайде, за две години е нормално да се подобри. Екосистемата на ябълките е направена страхотно, обмислям Макбук, но след цял живот на Windows не знам дали ще свикна. 

Блу, и моят съвет е да изчакаш до септември, за да видиш какво ще предложат ябълките. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 
За пореден път виждам днес простотията и неграмотното ни общество да си честитят празник свързан с вид сексуална ориентация...!!
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Честит празник на всички майки родили мъжки рожби!! Да сте живи и здрави , че закриляте и отглеждате с любов българските си наследници !!
Поздравявам Марина Карасали с две момчета, ,Гергана Ташкова с две момчета,Марги Хранова с две момчета,Кали -майка на три момчета,Рени -майка на две момчета,Емануела-майка на две момчета , Десислава с две момчета Роксана с две момчета и
всички майки гордо родили и отгледали МЪЖКИ рожби!!!
В това число и моята майка Невенка, родила двама синове и достойно с гордост може да разчита на нашата доживотна признателност и подкрепа!!
Обичам те!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Историята за тези които не знаят:
🍀🍀🍀🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🍀🍀🍀
,,Петльовден е свързан със събирането на най-тежкия за нашия народ данък през турско време – кръвния, взимането на малки момчета. Разпитаните стари хора и легендата разказват как смела еркечанка (с.Еркеч - Бургаско) скрива мъжкото си чедо и отказва да го даде на турците, а те се заканват, че ако не го предаде, то ще бъде заклано. Тогава тя заявява, че сама ще заколи скъпото си момче, но не ще им го даде. През нощта тя извежда и скрива детето си далеч извън селото, заклала в полунощ петела на прага на къщата и опръскала с кръвта му навред. Когато сутринта дошли повторно, турците останали стъписани пред постъпката на майката и повече не събирали момчета за еничари от село Еркеч. От тогава та до днес този ден се отбелязва като празник на мъжката рожба, като ден на мъжкото начало на рода български.”
Честит празник мили майки и баби ♥️🍀🇧🇬🇧🇬🇧🇬
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещата се промениха към по-добро
Преди да се съберем, трябваше да се справя с друга любов
Просто ми се искаше тя да е ти точно сега
 
И тя взе сърцето ми и го разкъса
Ти го намери и го закърпи:
 
Понякога, когато те видя, не мога да повярвам, че съм с теб
Всички неща, които сме преживели, няма да бъдат смесени, нищо друго няма значение
 
Всеки път, когато си в мислите ми, ме кара да те обичам
Отвежда ме на едно място, за което обаче можех само да мечтая
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Тука фенове ли имам ама като пусна нещо мое и все се харесва със сърца в повечето случаи. 

Ти си звездата на Раманиа! Не е лошо да почнеш пак с историите, че само с КоцЬО и Рики не става! 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Тука фенове ли имам ама като пусна нещо мое и все се харесва със сърца в повечето случаи. 

Каквото и да кажеш, ти прощаваме щом зърнем красотата ти ❤️

Защо не се замислиш за кариера на водеща? Фен ТВ веднага биха те назначили да водиш поздравите - освен това се отличаваш със солидни познания в областта на музиката, която излъчват. 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Каквото и да кажеш, ти прощаваме щом зърнем красотата ти ❤️

Защо не се замислиш за кариера на водеща? Фен ТВ веднага биха те назначили да водиш поздравите - освен това се отличаваш със солидни познания в областта на музиката, която излъчват. 

Не става. Те там предпочитат травестити и изкуствени. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, zai4eto82 каза:

Не става. Те там предпочитат травестити и изкуствени. 

Не е вярно! Пък направи се на травестит и ти, като ти изтече изпитателният срок, стани си пак гранддама Таня! 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бащата на бившия на Ариа- Миню Стайков след 2 години затвор го пускат под домашен арест. Престъпниците у нас са на почит

https://btvnovinite.bg/bulgaria/sled-nad-2-g-v-aresta-minju-stajkov-izliza-pod-domashen-arest.html?fbclid=IwAR21cxIxgSoJkCphbKtQjtOaDPowsNpZnWE5aqWbWgy_So3ajHzbToL4tvg

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...