Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Не разбирам каква е логиката- моловете, фитнесите отворени при положение, че се събират много хора там, но не- заведенията и дискотеките трябва да са затворени. Тоя вирус само в заведенията и дискотелите ли ходи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Това отивам в магазина и жената там още като ме видя и ме позна. А съм купувала от нея едва 2 пъти. Като ме видя и ми каза; Още по-хубава си станала, такова хубаво момиче ,много си отслабнала все по-хубава ставаш. Този цвят на косата ,много ти отива на светлите очи. Толкова хубави неща има при нея, че изкупих доста неща. Каквото пробвах ми ставаше откакто отслабнах. Жената като ме видя и ми каза: За първи път виждам човек, на който всичко да му става. Ще кажеш,че всичко за мен направено- то клинчета нощнички. Толкова ме харесва жената още от първия път, в който съм била при нея, че чак ми направи отстъпка и даже и подарък ми направи и ми пожела толкова хубави неща. Е как да не купуваш от такъв човек. Много съм доволна. Това вече е любимия ми магазин. ❤️

И лицето ми бяло, сияе след терапията. :P

Помня жената и магазинчето! ❤️ 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, zai4eto82 каза:

Не разбирам каква е логиката- моловете, фитнесите отворени при положение, че се събират много хора там, но не- заведенията и дискотеките трябва да са затворени. Тоя вирус само в заведенията и дискотелите ли ходи.

И аз не разбирам защо фитнесите ще отварят, нищо че ми се ходи. 

Да бяха отворили ресторанти и кафета с 30% капацитет барем. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Не разбирам каква е логиката- моловете, фитнесите отворени при положение, че се събират много хора там, но не- заведенията и дискотеките трябва да са затворени. Тоя вирус само в заведенията и дискотелите ли ходи.

Как ще стоиш в ресторанта/кафенето с маска? И как ще спазваш дистанция в дискотеката?

Елементарно, Уотсън.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , zai4eto82 каза:

Това отивам в магазина и жената там още като ме видя и ме позна. А съм купувала от нея едва 2 пъти. Като ме видя и ми каза; Още по-хубава си станала, такова хубаво момиче ,много си отслабнала все по-хубава ставаш. Този цвят на косата ,много ти отива на светлите очи. Толкова хубави неща има при нея, че изкупих доста неща. Каквото пробвах ми ставаше откакто отслабнах. Жената като ме видя и ми каза: За първи път виждам човек, на който всичко да му става. Ще кажеш,че всичко за мен направено- то клинчета нощнички. Толкова ме харесва жената още от първия път, в който съм била при нея, че чак ми направи отстъпка и даже и подарък ми направи и ми пожела толкова хубави неща. Е как да не купуваш от такъв човек. Много съм доволна. Това вече е любимия ми магазин. ❤️

И лицето ми бяло, сияе след терапията. :P

Страшно хитра продавачка. И предния път ти бях казал. Работи те като цирков жонгльор портокали.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DarkChild каза:

Страшно хитра продавачка. И предния път ти бях казал. Работи те като цирков жонгльор портокали.

Напротив. Жената даже ми каза,че ако нямам пари да не купувам. Също така ми намали с 5 лв цялата покупка, направи ми подарък и освен това каза,че не е задължително като идвам при нея да купувам. Стига й да ме гледа и да ме вижда. Също искаше да ми запази единия клин и когато искам да си го взема. Винаги казваше, кое ми седи добре и кое не. Нито ме е насилвала да купувам каквото и да било. С такова отношение и комплименти всеки би отишъл да купува. Жената е толкова приятна и добра и майка ми даже я познава разбрах. Само, че за майка ми й идва много скъпо да купува от нея, но на мен много ми харесват нещата й. 

Ти винаги си толкова негативен, че не виждаш хубавите неща. Е има и свестни хора. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Изглежда петък ще е ден за нова музика. Освен у нас, в петък Селена пуска втори сингъл на испански- Baila Conmigo.

Испанският ѝ е кошмарен. Пиши ѝ на вайбъра да не се излага повече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как е възможно- Диди Дрингова-жената на Искрен Пецов вчера в Черешката на тортата да е толкова немърлива- косата й е в ужасно състояние, първо не я върза докато  готви, после вече е върза, ноктите й ужасни, ужасен стил на обличане. Все пак си жена на известна личност. Може ли така да не се поддържа:
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

5 февруари нов албум от CNCO, който ще бъде представен на наградите Premio Lo Nuestro на 18 февруари.

Дано и Рики пее на наградите ,че е номиниран, Очакват се още изпълнители да обявят, които ще пеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро. Днес колегата Ники има рожден ден. По-късно ще му звънна. :P

Вчера при Крум Савов е бил Здравко от Биг Брадър- още по-готин станал. Говори за ресторантьорския бизнес. Чисто случайно денят започна с Коце с Кома в 7:42. Добре започна деня. :P

Днес Плаза прави 13 години. 

Честит 13-ти рожден ден на Плаза.🎂🎉🎉🎉 Да продължава да е номер 1 и дано скоро отноео отвори врати.

82914824_2777467115638492_1314100786728271872_n.jpg

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Добро утро. Днес колегата Ники има рожден ден. По-късно ще му звънна. :P

Вчера при Крум Савов е бил Здравко от Биг Брадър- още по-готин станал. Говори за ресторантьорския бизнес. Чисто случайно денят започна с Коце с Кома в 7:42. Добре започна деня. :P

Днес Плаза прави 13 години. 

Честит 13-ти рожден ден на Плаза.🎂🎉🎉🎉 Да продължава да е номер 1 и дано скоро отноео отвори врати.

82914824_2777467115638492_1314100786728271872_n.jpg

13 години - голям ден наистина. 13 години за крупното падение на културата в България, за сметка на развитието на проституцията и наркотиците в дупката наречена Плаза. Пожелавам й за ражденият ден да е заатворена поне още 13 години. А на Коценцето ако не се стегне да земе Туту, желая затвор. 

КАЗАХ!

  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, WindWalkerMonk каза:

13 години - голям ден наистина. 13 години за крупното падение на културата в България, за сметка на развитието на проституцията и наркотиците в дупката наречена Плаза. Пожелавам й за ражденият ден да е заатворена поне още 13 години. А на Коценцето ако не се стегне да земе Туту, желая затвор. 

КАЗАХ!

А, не съм съгласна. Дано скоро отворят дискотеките и да се видя пак с Коце. 2019 година помня, че някъде на 8 февруари бях при него, а сега дискотеките затворени. Няма да го забравя как щях да падна тогава в него на дивана на неговата маса. И идиотите, които бяха с него не ме снимаха тогава като хората, а можеха да станат страхотни снимки както ме беше прегърнал. И бях с къса пола и само ме гледаха неговите приятели тогава охраната като ме пусна при него благодарение на Коце. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, WindWalkerMonk каза:

13 години - голям ден наистина. 13 години за крупното падение на културата в България, за сметка на развитието на проституцията и наркотиците в дупката наречена Плаза. Пожелавам й за ражденият ден да е заатворена поне още 13 години. А на Коценцето ако не се стегне да земе Туту, желая затвор. 

КАЗАХ!

А колко яко си беше в Трафик преди това! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ще честитя на бившия ми колега. Дано не е зает. Не мога да го пропусна. :P

Йееес. Чухме се сега. Още си е в тях, не е тръгнал на работа. Много се зарадва, благодари ми и даже ми каза добро утро. Ей, най-якия ми бивш колега. ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъж, да го кажем даже момче- женен на 26 години с деца и въпреки това ходи по жени. За какво изобщо се е женил. И като го питам ми отвърна; За разнообразие. Какъв е смисъла изобщо да се жениш тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скрито съкровище

Ще се облека като пират
на една висока мачта
И ще опъна платна
да открадна от теб целувки и карти
 
Скрито съкровище в очите ти ще намеря
Сандъци, пълни с любов
Ти си моята златна звезда и другата ми половина
Ще бъдем заедно завинаги, скъпа
 
Нищо не може да ни раздели
Ти си любов, която няма да изчезне
Така не съм се чувствал никога преди, съкровище мое
 
Един дървен черен кораб
ще намеря и ще дойда
На знамето ще напиша, че за теб живея и съществувам
 
Скрито съкровище в очите ти ще намеря
Сандъци, пълни с любов
Ти си моята златна звезда и другата ми половина
Ще бъдем заедно завинаги, скъпа
 
Нищо не може да ни раздели
Ти си любов, която няма да изчезне
Така не съм се чувствал никога преди, съкровище мое
 

Много я въртят по Фен ,много ме кефи. :P

 
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 1 час, DarkChild каза:

Хубав предтекст за лов на вещици.

преди 59 минути, omline каза:

Демокрацията включва в себе си възможността да се съмняваш в ефикасността й, иначе би било диктатура.

Запознати ли сте въобще с темата? Той още на дебата си каза, че няма да приема резултатите, ако не са в негова полза. Изхвърлиха му делата във всички съдилища, които напълни с лоялисти, вкл. върховния съд поради липса на доказателства. Изтече запис как е притискал секретар от Джорджия да му търси гласове. И след всичките провали, с цялата си наглост се опита да прекъсне процеса по формалното преброяване на електоралните гласове, насъсквайки лудите си конспиратори да нахлуят въоръжени в сградата на Сената. Дори най-големите републикански послушковци като Пенс и Макногъл не го подкрепиха.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , zai4eto82 каза:

Мъж, да го кажем даже момче- женен на 26 години с деца и въпреки това ходи по жени. За какво изобщо се е женил. И като го питам ми отвърна; За разнообразие. Какъв е смисъла изобщо да се жениш тогава.

Затова ли ти си се отрекла от брака и си избрала да си винаги другата?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...