Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

Всеки, който си поръча албума на Миро и то с автограф, Миро лично го разписва. На всеки е с различно послание разписан. Евала на Миро. ❤ Уважава феновете си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , zai4eto82 каза:

Всеки, който си поръча албума на Миро и то с автограф, Миро лично го разписва. На всеки е с различно послание разписан. Евала на Миро. ❤ Уважава феновете си. 

Аз лично предпочитам Галка от Каризма да ми разпише албума на Миро, когато го поръчам с автограф.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , penakavalli каза:

Аз лично предпочитам Галка от Каризма да ми разпише албума на Миро, когато го поръчам с автограф.

Галка е толкова готина, някаква такава сладка флегма, не е натрапчива и дразнеща. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , чушка. каза:

Галка е толкова готина, някаква такава сладка флегма, не е натрапчива и дразнеща. 

Помислих, че за Галка от Смядово става дума, че и тя е флегма, но не сладка и ненатрапчива.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.04.2021 г. от 3:46, zai4eto82 каза:

Най- накрая имам Voyo. Ще си гледам новите епизоди на "Истинска любов" напред там. Йееееееееееееееее. 🥳🥳🥳🥳🥳

btv го спряха в петък на епизод 70 временно, но във Voyo продължават епизодите и са качени до епизод 75. Чак през лятото ще го продължат по btv.

Рики е харесал пост на Зейн в инстаграм и то не за първи път. 

Истинска любов- може би единствения сериал, в който артистите са с много лек грим или без грим и пак са естествено красиви.

Кога последно прочете книга?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем близо сме до Латиноамериканските музикални награди на 15 април и съвсем чисто нова премиера там от Рики и новия му сингъл с Карлос Вивес- нечувана досега. И също така Рики има номинации и за албум и не само. Ще бъде уникална вечер. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Olay каза:

Е Зайка чете, мисля биографията на Глория или на Веско Маринов беше.

И биографията на Рики, и на Зейн съм чела. Чета, което ми е интересно. И то съм ги чела на английски, 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая ще я чуем на живо на 15 април  и за първи път премиера по Тв на Латиноамериканските музикални награди и двамата на една сцена. Ще е уникално представяне- два големи гласа като Бисбал и Кери:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, zai4eto82 каза:

И биографията на Рики, и на Зейн съм чела. Чета, което ми е интересно. И то съм ги чела на английски, 

Това откога се води за литература ? Това е топка тоалетна хартия, дай да си избърша гъзо с тех !!!

  • Like 4
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Това откога се води за литература ? Това е топка тоалетна хартия, дай да си избърша гъзо с тех !!!

Поне чете там нещо, но всичките тия литературни шедьоври със сигурност щяха да имат в пъти повече продажби ако се продаваха навити на руло. И от по-мекичка хартия ;) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Lelqtian каза:

Поне чете там нещо, но всичките тия литературни шедьоври със сигурност щяха да имат в пъти повече продажби ако се продаваха навити на руло. И от по-мекичка хартия ;) 

И повече смисъл. Ся секи требе си бръше гъзо. па и кво има Зейн да каже, тва цигане. Той и не може да пее, чуй как е съсипал песента на Аладин. Само като се сетя, че великия Пибо е бил преди него...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

И повече смисъл. Ся секи требе си бръше гъзо. па и кво има Зейн да каже, тва цигане. Той и не може да пее, чуй как е съсипал песента на Аладин. Само като се сетя, че великия Пибо е бил преди него...

Ти пък сега. Ушите мисля да си ги ползвам и не планирам да им причинявам баш това цигане :) 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пратих я за превод , където превеждат всякакви песни на всякакви езици както винаги ми  превеждат всяка песен нова на Исмаил като пуснеш заявка. :P

Kak може тая да предпочете дъртия с парите пред Исмаил.? Луда. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И се започва. Исмаил ще бъде гост в предаването Sabah Sabah на живо с новата си песен в понеделник, 12 април, Йееееееееееее. Обичам ги гостуванията му в предаванията:

А новата му песен не съм я спряла. :P

Другата седмица се очертава много интересна. Стартираме с гостуване на Исмаил в понеделник, а на 15 април премиера на новия сингъл на Рики Мартин на Латиноамериканските музикални награди и след това песента навсякъде. :P

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснах рекуест да запишат Латиноамериканските музикални награди 2021 на 15 парил в един английски форум, където винаги нещо като искам за награди качват. Те и без мен ще ги качат, но все пак да го имат предвид. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Съвършенство!

@zai4eto82 какво мислиш за ходжа котка?

Зайка ще започне да я харесва чак като предозира и направи албум и филм за това! @zai4eto82

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...