Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

преди 32 минути, xroflx9 каза:

А вие защо не си направите тема и да си спамите там? На никой не му се чете за гнусната ви дебелана или бездарната ковра.

Знаеш ли колко добре ни беше като беше на екскурзия 1 месец! Спри да се правиш на интересен, защото не си! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Знаеш ли колко добре ни беше като беше на екскурзия 1 месец! Спри да се правиш на интересен, защото не си! 

Джиги,ти къде се буташ между шамарите? Явно съм достатъчно интересен понеже не ми се налага да поствам песни на Ариа и Воня Великова като теб,за да получавам реакции.

Между другото този ти пост не е по темата,май искаш ти да ходиш на екскурзия хихи.

 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Напротив, постоянното постване на едни и същи песни,теми и то на 1 страница се води спам. Това че модераторите си затварят очите не означава,че не нарушавате правилата.

Без това модераторите само лапат мухите. Единия се появава само да дава минуси когато някой спомене Счетоводителката,Галена,ДиАриа или друга чалгаджийка,която му е обърнала внимание,втория се вясва за да ни покаже някой измислен рекорд на Галена,а третия само да пише колко е разочарован от чалгарките,че не спазват мерките.

Аз какво мога и какво не,не смятам че е нужно да показвам и доказвам на теб.

Не разбирам защо мрънкаш? Любов ли ти липсва? Теми бол, нашият се вторачил в лидерката Ваня Великова. Ма предложи алтернатива, бе, муньоооо! Или си ходи по живо, по здраво. Твоят пост е спам. Предлагам бан за теб. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Не разбирам защо мрънкаш? Любов ли ти липсва? Теми бол, нашият се вторачил в лидерката Ваня Великова. Ма предложи алтернатива, бе, муньоооо! Или си ходи по живо, по здраво. Твоят пост е спам. Предлагам бан за теб. 

Постът ми е изцяло по темата понеже коментира троленето ви с тая дебелана,но ето този пост с лични нападки и "муньо"  вече е докладван. Не ми благодари,че се грижа да ти осигуря 3 дни почивка,за да се наслаждаваш на шошката. Целувки.

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Напротив, постоянното постване на едни и същи песни,теми и то на 1 страница се води спам. Това че модераторите си затварят очите не означава,че не нарушавате правилата.

Без това модераторите само лапат мухите. Единия се появава само да дава минуси когато някой спомене Счетоводителката,Галена,ДиАриа или друга чалгаджийка,която му е обърнала внимание,втория се вясва за да ни покаже някой измислен рекорд на Галена,а третия само да пише колко е разочарован от чалгарките,че не спазват мерките.

Аз какво мога и какво не,не смятам че е нужно да показвам и доказвам на теб.

Омг кой те е наранил, откъде идва тази злоба? Нямам никакви лоши чувства към теб, а по темата всеки е свободен да си коментира каквото иска. И на мен са ми скучни споровете за бабите на фолка, но не се бъркам в чуждите интереси.

  • Like 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Омг кой те е наранил, откъде идва тази злоба? Нямам никакви лоши чувства към теб, а по темата всеки е свободен да си коментира каквото иска. И на мен са ми скучни спороверете за бабите на фолка, но не се бъркам в чуждите интереси.

Това не съм го писал със злоба,а чисто и просто това са ми наблюденията  от модерирането ви в последните месеци.

За мен не е нормално в продължение на месеци от 20 поста на страница 10+да са свързани с габровското прасе. 

  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Омг кой те е наранил, откъде идва тази злоба? Нямам никакви лоши чувства към теб, а по темата всеки е свободен да си коментира каквото иска. И на мен са ми скучни спороверете за бабите на фолка, но не се бъркам в чуждите интереси.

Не сме опрели до прасето Андреа, че да му угаждаме на прищевките. Ай, сиктир! Нормално е да се коментира едно и също, щом няма събития в чалгата. Само Ваня е активна в момента. Ако му се реве по миналото, никой не го спира да коментира стари чанти - все някой ще се включи в носталгичния диспут. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Омг кой те е наранил, откъде идва тази злоба? Нямам никакви лоши чувства към теб, а по темата всеки е свободен да си коментира каквото иска. И на мен са ми скучни спороверете за бабите на фолка, но не се бъркам в чуждите интереси.

Той си е такъв! 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, xroflx9 каза:

Напротив, постоянното постване на едни и същи песни,теми и то на 1 страница се води спам. Това че модераторите си затварят очите не означава,че не нарушавате правилата.

Без това модераторите само лапат мухите. Единия се появава само да дава минуси когато някой спомене Счетоводителката,Галена,ДиАриа или друга чалгаджийка,която му е обърнала внимание,втория се вясва за да ни покаже някой измислен рекорд на Галена,а третия само да пише колко е разочарован от чалгарките,че не спазват мерките.

Аз какво мога и какво не,не смятам че е нужно да показвам и доказвам на теб.

Много повърхностно гледаш на нещата. И на мен не ми е особено приятна, но е фолк певица. Ще бъде абсурдно и конфузно да забраним обсъждането й в тема, която е предназначена за попфолк дискусии. Все пак наистина могат да си направят тема за общи приказки, каквито имат и други изпълнители.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Това не съм го писал със злоба,а чисто и просто това са ми наблюденията  от модерирането ви в последните месеци.

За мен не е нормално в продължение на месеци от 20 поста на страница 10+да са свързани с габровското прасе. 

Като не ти харесва има опция игнор.

За модерирането ще кажа само, че съм тук постоянно и това че не пиша, не значи, че ме няма. Следим всичко и всички.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, asylum каза:

Не сме опрели до прасето Андреа, че да му угаждаме на прищевките. Ай, сиктир! Нормално е да се коментира едно и също, щом няма събития в чалгата. Само Ваня е активна в момента. Ако му се реве по миналото, никой не го спира да коментира стари чанти - все някой ще се включи в носталгичния диспут. 

Айде сега и Андреа. Много бързо ти свършват аргументите. Андреа вече е топ пиче,което не може да се каже за Воня. 

 

Леле,много бързо са се появили модераторите. Ами аз не съм казал да им забранявате да си пишат за тая. Казах да ги ограничите,дали ще им направите тема,в която да си пишат или ще получат бан за спам си е изцяло ваше решение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Fast каза:

Много повърхностно гледаш на нещата. И на мен не ми е особено приятна, но е фолк певица. Ще бъде абсурдно и конфузно да забраним обсъждането й в тема, която е предназначена за попфолк дискусии. Все пак наистина могат да си направят тема за общи приказки, каквито имат и други изпълнители.

Понеже като има теми за Константин, Емилия, и всички останали, че не ми се изрежда, и никой не пише абсолютно никъде другаде за тях, освен точно в тези теми. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Lelqtian каза:

Понеже като има теми за Константин, Емилия, и всички останали, че не ми се изрежда, и никой не пише абсолютно никъде другаде за тях, освен точно в тези теми. 

Тези теми са безсмислени - само Зайка пише в тях. 

Абе, положението е "поръчвай ми коктейли или се разкарВай!"

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според Билборд утре Грами за най-добър латино поп албум ще вземе Бънито или Рики Мартин:
 
 
Рики трябва да спечели Грами утре. На Бънито е толкова тъп албум. Албума на Рики вече спечели Латино Грами,трябва да вземе и Грами. 
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поработихме. Приключихме в 21:00 точно за Грамитата, Пихме кафе по пътя , за да сме свежи за Грамитата и сега ги гледаме директно най-вече заради Рики. Дано спечели,. Даже Рики преди малко качи клипче, че е щастлив,че е номиниран. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моят Ники хванал от 1 седмица вируса. Заразил се в болницата. Няма обоняние и му е запушен носа. Вика повече няма да стъпи в болница, зорлян да го разболяват. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно голям интерес има към новия албум на Миро. На някои хора албумите им още не са пристигнали с автограф и Миро е отговорил,че имат огромен брой поръчки и това е забавило поръчките, но ще пристигнат при хората утре. Някои вече са ги получили. Може би и и аз ще си го поръчам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , zai4eto82 каза:

Моят Ники хванал от 1 седмица вируса. Заразил се в болницата. Няма обоняние и му е запушен носа. Вика повече няма да стъпи в болница, зорлян да го разболяват. 

Ма нали беше измишльотина тоя вирус, ся кво обърна палачинката. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

@omline да, и аз за съжаление имам хора, които не го изкараха. Дори наскоро се случи трагедия на колегата ми и жена му почина бременна, сигурно сте чули. 

На мен проблема ми с цялото това нещо е, че хората като им се затворят нещата се събират в хранителните стоки. Няма да се уморя да го повтарям. Никъде по света, няма да се спазват мерките ако не се регулира. Полицията застава зад джъмбо, и големите вериги (да, ще работят веднъж в живота си, което си е чуддо) и регулира с билети. Ама няма: аз бързам! Стоиш и чакаш на 2 метра, ако хлъцнеш 300 кинта и тва е. Няма пламби, няма пломби.

Голяма е традегията с този вирус, около мен маса народ го изкараха, много й не успяха. Не е пневмония. Разбира се, имам купища познати, както каза @xroflx9  домашно се събират по 30 говеда. За тях не е пандемия. 

Другото, което искам да споделя е, че проверката в Благоевград, която семейството ми пушна май няма да се получи заради измишльотини. Жената се лекувала сама -НЕ! Преди седмица почина баща й, тя не беше на погребението, зашото беше болна и отиде на лекар, който й каза, че й няма нищо. И тук трябва регулация. Лекарите са некомпетенмтни или преуморени. 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На моя Ники малко по-малко му се връща вкуса ми каза днес. 

И като се прибирах сега и във входа правят задната врата и работници имаше и чакам асансьора и слиза едно младо момче отгоре по стълбите и ми вика здрасти, а пък аз не го познавам хич, че и готин беше. И казах на Ники,аз тогава говорих по телефона и вика какъв е тоя само се заглеждаш по други, прибирай се. И аз му викам какво да направя момчето ме видя и ме поздравява.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...