Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

Баннаха ме от Овъруоч, защото една от героините е л;есбийка и когато я убивах винаги пишех:

Stupid dyke, stupid lesba. Stupid homo, stupid second hand human. Не сме длъжни да ги приемаме. Нали така ??? Свобода на словото. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато се съберат два големи гласа като Давид Бисбал и Кери Ъндъруд се получава нещо велико. Давид Бисбал пее на испански и на английски в песента, и Кери и тя пропя на испански. Страхотен клип, песен, изпълнение- красота, класа и стил:

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Баннаха ме от Овъруоч, защото една от героините е л;есбийка и когато я убивах винаги пишех:

Stupid dyke, stupid lesba. Stupid homo, stupid second hand human. Не сме длъжни да ги приемаме. Нали така ??? Свобода на словото. 

Баннали са те за дискриминация, там не бяха ли повечето герои някъде по ЛГБТ+ спектъра? Не може само на лесбийката да пишеш, редно е било да отчетеш ориентацията и на остатъка ;) 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Lelqtian каза:

Баннали са те за дискриминация, там не бяха ли повечето герои някъде по ЛГБТ+ спектъра? Не може само на лесбийката да пишеш, редно е било да отчетеш ориентацията и на остатъка ;) 

 

Има само още един гей, солджъра. Ама той е такова котенце, че сърце не ми дава. Аз й само се шегувах де, реално не ми пука. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

@Fast ще има ли награди тая година или ще последваме примера на Пайнер?

п.с. Ти майка, ти баща!

Наградите тази година ще са на голи снимки. Може да ги пращате на лично и аз ще ги разпределям. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Наградите тази година ще са на голи снимки. Може да ги пращате на лично и аз ще ги разпределям. 

При мен повече са клиповете!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

При мен повече са клиповете!

И видеота приемам. Водещи на наградите ще са @zai4eto82 и @Lelqtian. Taня ще е цялата в розово. Истинска розова богиня!  

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , THE IIconic каза:

@Fast ще има ли награди тая година или ще последваме примера на Пайнер?

п.с. Ти майка, ти баща!

Засега не мога да обещая нищо, но сигурно ще има.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Но, ако си отидеш
Животът ми не е живот, ако ти не си тук
Последният ми дъх ще отнемеш
Ако не си там, невъзможно ще бъде да продължа
 
Защото, когато паднат от очите ти, те ще бъдат красиви
Това е най-сладкото сбогом, което някога ще знам
"Защото вали" ("Защото вали")
Защото вали дъжд ("Защото вали")
 
"Защото вали" ("Защото вали")
Златни сълзи
Сякаш гледам как слънцето експлодира
Усещам всяка капка, когато те гледам как си тръгваш
 
Може да е бърза песента, но е тъжна.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко години минаха, а един фен на Рики от Иран, с който се знаем от форумите на Рики и харесва Райна покрай мен, вчера ми писал пак за Райна. Откакто му бях пуснала преди години нещо на Райна и от раз я хареса и само ме пита за нейни нови неща дали има и за връзката й с Коце знае. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тибуронес" на Рики Мартин става първата самостоятелна латино песен, която стига номер 1 в крайното класиране за 2020 в Пуерто Рико:

EoYzgRCXEAAnlcU.jpg

EoYzgrNXcAAinQI.jpg

Тибуронес на Рики Мартин и Falta Amor са прибавена в списъка на най-доброто от 2020 в латино Плейлиста от Амазон мюзик.

Tiburones също е прибавена сред най-добрите латино песни на 2020 и от Спотифай.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, zai4eto82 каза:

Е не. Убиха Лора- колата се взриви и тя в нея загина бременна пред очите на двамата братя. Егати трагичния финал. ☹️😥😥😥😥😥

Да и аз се просълзих. С майка ми го следим с интерес този филм, тя ми каза, че днес са споменали, че ще има втори сезон. Виж, че тя каза да спрат колата..... Дали пък няма да се окаже жива? Остана неразкрит финала и неочакван за зрителя. Филмът е страхотен! Нямам търпение за втори сезон, страшно ни е любим този филм! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DevilWish каза:

Да и аз се просълзих. С майка ми го следим с интерес този филм, тя ми каза, че днес са споменали, че ще има втори сезон. Виж, че тя каза да спрат колата..... Дали пък няма да се окаже жива? Остана неразкрит финала и неочакван за зрителя. Филмът е страхотен! Нямам търпение за втори сезон, страшно ни е любим този филм! 

Не се знае дали ще има втори сезон. Може и да няма. Свърши точно като "Ягодова луна". Сега гледам лайва на Йоана и Владо дето е бил днес в инстаграм в 21:00 и Йоана казва, че не знае дали ще има втори сезон, но много се надява. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Не се знае дали ще има втори сезон. Може и да няма. Свърши точно като "Ягодова луна". Сега гледам лайва на Йоана и Владо дето е бил днес в инстаграм в 21:00 и Йоана казва, че не знае дали ще има втори сезон, но много се надява. 

Е то и на "Пътя на честа" щеше да има втори сезон!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, zai4eto82 каза:

Не се знае дали ще има втори сезон. Може и да няма. Свърши точно като "Ягодова луна". Сега гледам лайва на Йоана и Владо дето е бил днес в инстаграм в 21:00 и Йоана казва, че не знае дали ще има втори сезон, но много се надява. 

По Нова днес през деня са казали, че днес е финалът на ПЪРВИЯТ сезон на "Братя"..... Значи би трябвало да има, но ще разберем. И аз много исках "Пътят на честта" да има втори сезон, но за сега и за него нищо не е ясно. Малко ме е яд, че филмът беше толкова кратък, но пък е достатъчно интересен и смислен, точно хубавите неща минават бързо... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DevilWish каза:

По Нова днес през деня са казали, че днес е финалът на ПЪРВИЯТ сезон на "Братя"..... Значи би трябвало да има, но ще разберем. И аз много исках "Пътят на честта" да има втори сезон, но за сега и за него нищо не е ясно. Малко ме е яд, че филмът беше толкова кратък, но пък е достатъчно интересен и смислен, точно хубавите неща минават бързо... 

Знам, гледах ги Калин Врачански и Владо мИхайлов в "Здравей, България".Но в лайва с Йоана Темелкова, Владо Михайлов и Искра Донова в инстаграм вчера в 21:00 часа казаха,че не знаят дали ще има втори сезон и много се наддяват да има.  

Днес в "Събуди се" са давали Йоана Темелкова. 

https://www.vbox7.com/play:3ce0999485

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит имен ден на моите две Никита- да са ми живи и здрави. ❤️

Честит имен ден на дъщеричката на фризьорката ми Никол, на колегата Ники и дъщеричката му Никол, една моя колежка Ники,, също и честит празник на моя град Бургас. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...