Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

 

преди 5 часа , WindWalkerMonk каза:

Но е пропуснал гранд дамата Таня Узунова! Какво чака?!?

И аз тва почвам да се чудя. Хем е свободен, почвам да се чудя тва мъж ли е, щом не е обърнал внимание на Танчето и дали сички тия колежки не са само за парлама. Има нещо съмниттелно тука, се с колежки и то дето им е шеф да се забива, ма не и с Таня. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.11.2020 г. от 13:32, meleto каза:

Нищо не е променяно. Когато имам време ще видя. Мерси за сигнала.

Има  ли начин да се ембед-ват автоматично и видеата от тикток? Много готинка функция е това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

@-A.

Многоуважаеми, тази песен Ashes е меланхолично приятна, но дори не се е класирала в Билборд ХОТ 100. А в Англия е достигнала едва 86-то място.

"Beautiful" на Злосторница Кери достигна №15 в ХОТ 100 и беше в ТОП 10 в още няколко държави. Има над 70 млн. в youtube безчет стриймове в Spotify.

Нека не бутаме грозното пате пред Злосторница Кери. Нека не си разваляме вечерта.

Стела откога заслужа световна музика, и в частност Марая Кери? Научи се да си изтърпяваш наказанията, и спри да бъдеш толкова нагъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Стела откога заслужа световна музика, и в частност Марая Кери? Научи се да си изтърпяваш наказанията, и спри да бъдеш толкова нагъл.

Един приятел ме запали по Марая Кери и световната музика, открих нови хоризонти. Не знам защо ми говориш в мъжки род, това е обида. Не ме цитирай повече.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес е деня на Латино Грами. Рики има 4 номинации, сред които и за новия му албум #PAUSA. Също така той ще изпълни за първи път на живо дуета си с Карла Морисън- Recuerdo- заедно на една сцена от новия му албум #PAUSA. Стискаме му палци да спечели за албум. 🙏🙏🙏🎶❤️

120197615_10158715643696081_7809299624069980664_n.jpg

Интересно, скоро Карлос Ривера и Малума пускат съвместна песен:
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да, дааааааааааааааааа, спечелихме. Рики Мартин спечели Латино Грами за новия си албум #PAUSA аа Най-добър Вокален поп албум. Бравооооо, Честито на Рики. ❤️ Напълно заслужено. 👏👏👏👏🎶🔝🔝🔝🥳🥳🥳🥳😎

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики успя и с новия си албум. И как няма като работи с  автори, с които работи и по миналия албум и пак спечели Грами. Целта му беше да надмине предишния си албум, който спечели Грами или поне да е толкова успешен като А Quien Quiera Eschuchar  2015 и ето,че успя- поредно Латино Грами за Рики. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ииииии, най-добрият вокален поп албум е #PAUSA на Рики Мартин. Честито поредно Латино Грами за Рики. 👏👏👏👏❤️🎶🎶🎶🥳🥳🥳🥳🔝

Рики е номиниран също на Латино Грами и за Албум на годината. Дано и тази номинация спечели. Постоянно се подновява листата с победителите.

 

EnN1vs-W8AMw5HG.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Умираща 78-годишна жена от една седмица лежи на циментов под, в къща без ток и вода. Съседи твърдят, че е бита от шофьор на автобус 56, защото два курса се возела в рейса. Извиках “Бърза помощ” и с шофьора на линейката я изнесохме на ръце. Транспортираха я до болница “Витоша”, където отказали да се погрижат за нея. Д-р Филипов казал на придружаващата я жена: “Линейката да я закара на стълбите пред парламента, защото те превръщат хората в клошари”. Съседи са готови да платят за лечението й, но и от други болници също отказват да я приемат.
 
 
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еъй, Рики снощи е разбил на Латино Грами и като визия и като изпълнение и най-важното новият му албум спечели Грами- 2 поредни албума на Рики, които печелят Грами. :P

120426379_10158319508120862_1190634195150545174_o.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

И Асен Блатечки е минал коронавируса.

Форумния псевдоним ли ще си сменяш? Недей, короната ще мине, а zai4eto82 е веднъж и ще се помни вечно. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Aйдееееееееееее качиха Латино Грами 2020 цялата церемония.

Много ми дреме на онаа работа за тия пустиняци от Латиното. Кой ги па слуша въобще???

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Танче, скоро бях в Бургас и ти видях бившето работно място Инканто на центъра. За малко да вляза и да им се скарам каква добра служителка са изпуснали, ама можАх да са запра.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, pacho каза:

Танче, скоро бях в Бургас и ти видях бившето работно място Инканто на центъра. За малко да вляза и да им се скарам каква добра служителка са изпуснали, ама можАх да са запра.

Лошо. Поне влезе ли да питаш как е колегата Ники, че сме се затъжили? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз утре сАм при Ники готвача в Инканто. Ще му кажа, че нашата богиня вече го е заменила, няма пиле вече, има Коце. Тути не се занимава с готвачи и разни бачкатори. !!!

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...