Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

преди 15 часа , zai4eto82 каза:
Рики за новия президент Джо Байдън:
Г-н новоизбрания президент @joebiden. Благодаря ви за вашата почтеност и обединителен дух. Като пуерториканец, за мен е чест да работя с вас по тази трудна кампания. Успях да усетя вашата страст от първа ръка, вдъхновяваща и заразна.
 
Преди Рики Мартин работеше с Обама. Рики не понася Тръмп и никога не е работил с него, но сега с новия президент Байдън, Рики ще работи.

РИКИ С НОВИЯТ ПРЕЗИДЕНТ БАЙДЪН- 8.11.2020-2.jpg

Не знаех, че е пълнил стария хамбар ? Ако е било обратното, съветвам Рики да не рискува. Ако дедеца вземе, че умре върху него, верно ще си върне позициите от преди 20 години, че й повече, ама ще го линчуват. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Не знаех, че е пълнил стария хамбар ? Ако е било обратното, съветвам Рики да не рискува. Ако дедеца вземе, че умре върху него, верно ще си върне позициите от преди 20 години, че й повече, ама ще го линчуват. 

Рики за съжаление е твърде дърт в момента за деди. Иначе нормално да пусне Мелания, той обърка жена си и сестра си на няква мероприятие, пък и тя евентуално може да се пише политическа бежанка :)

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Рики за съжаление е твърде дърт в момента за деди. Иначе нормално да пусне Мелания, той обърка жена си и сестра си на няква мероприятие, пък и тя евентуално може да се пише политическа бежанка :)

Мелания е много красива жена. Наистина много много хубава. Ще са красавицата и дъртаря. Ще има дедка, дедка, куро ти се метка, налево - надесно иска европейско дупе пресно. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.11.2020 г. от 18:39, Blueberry каза:

Има ли начин да замина легално за САЩ и да работя (не на студентска бригада)?

Ами намираш обява за работа и ако те приемат аплицираш за виза, пък ако искаш мисля че може и да дойдеш там (с виза разбира се) и да си намериш работа сама, което е по-рисково

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега си пуснах песента и клипа на Bebe Rexha & Doja, след като двама форумци ми я препоръчаха. Още не е почнала, но ще ви замоля друг път да не ми препоръчвате нещо, в което участва безизразното кюмбе Чарли Дамилио или най-малкото да ме предупреждавате, мерси.

  • Haha 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

20201108_215631.jpg.b25ca7de0d35da730229d5b2c5ebb7cb.jpg

******, като ще лайкваш такива "умотворения", вземи дай един лайк и на собствената си съдба. Такава злоба, чак не си даваш зор да се прикриеш... 

И изобщо не си прави труда за пореден път да се обясняваш и да го играеш ни лук яла, ни лук мирисала. Ясна си!

Редактирано от Fast
Не издавай имена и друга лична информация на потребители, без изричното им разрешение!
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария Бакалова- най-известната наша актриса в Холивуд в момента и предложена за Оскар и участва в момента с главна роля в Борат 2. Аз имам честта да го позмавам това момиче на живо. Тя от Бургас и е голяма фенка на Асен Блатечки. С нея сме ходили заедно на театър на представления на Блатечки. Тя учеше актьорско майсторство и знам колко много искаше да стане актриса. приятелка ми е във фейсбук също така и колко напредна . Живее в Америка, а е само на 22 години и стана актриса и вече се снима и във филм в Америка и то главна роля. Много се радвам за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.11.2020 г. от 20:04, Stela каза:

@Somniator

А ти кой си, къде сии?

 

От Шумен съм, но от много години живея в Москва. 

Чета ви от няколко години, че няма откъде другаде да се информирам за фолка!) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само 3 дни преди да излезе албума, Пабло Алборан го отложи заради пандемията. Албумът трябваше да излезе на 6 ноември, но заради предприетите мерки в Испания като затваряне на магазини и търговски центрове заради пандемията, албумът се отлага за 11 декември- точно на рождения ми ден. Ще излезе на рождения ми ден на 11 декември. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Само 3 дни преди да излезе албума, Пабло Алборан го отложи заради пандемията. Албумът трябваше да излезе на 6 ноември, но заради предприетите мерки в Испания като затваряне на магазини и търговски центрове заради пандемията, албумът се отлага за 11 декември- точно на рождения ми ден. Ще излезе на рождения ми ден на 11 декември. 

Боклук е, не ти требе!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво изобщо се провеждат тези награди като няма истинска публика и изпълнителите пеят на празна зала? По-добре да ги отложат за догодина като отмине пандемията.

Да вземеш награда пред празна публика. Така се губи емоцията за изпълнителя и за хората.

Дано Латино Грами на 19 ноември са с истинска публика макар и с маски ,че Рики ще пее там и има 4 номинации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че ще си се провеждат. Наградите никога не са били с цел зарадване на публика и фенове, а са едно маркетинг събитие, на което се дава популярност на предварително определени имена. Всичко е за внимание, писане по медиите и т.н.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година Рики беше водещ на Латино Грами, тази година хем ще пее, хем има и 4 номинации. 

Toлкова е странно Дуа Липа да пее заедно с Джей Балвин и Бад Бъни. Но песента е уникална :
Един ден ще ме обичаш отново.
Един ден, със сигурност, ще ме заобичаш.
Един ден ще се събудиш, чувствайки се така, както аз
Скъпи, ще почукаш на врата ми.
Един ден ще ме обичаш отново,
ще ме прегърнеш отново докрая.
Един ден ще ме умоляваш да се пробваш.
Един ден ще осъзнаеш, че аз съм повече от любовница
повече от любовница, аз съм твой приятел
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, zai4eto82 каза:

Миналата година Рики беше водещ на Латино Грами, тази година хем ще пее, хем има и 4 номинации. 

Toлкова е странно Дуа Липа да пее заедно с Джей Балвин и Бад Бъни. Но песента е уникална :
Един ден ще ме обичаш отново.
Един ден, със сигурност, ще ме заобичаш.
Един ден ще се събудиш, чувствайки се така, както аз
Скъпи, ще почукаш на врата ми.
Един ден ще ме обичаш отново,
ще ме прегърнеш отново докрая.
Един ден ще ме умоляваш да се пробваш.
Един ден ще осъзнаеш, че аз съм повече от любовница
повече от любовница, аз съм твой приятел

Какъв превод, инстинската текстописка и новата М.А. За чалгата.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това се казва албум- от първата до последната песен коя от коя по-хубави. Браво на Педро Капо, Дано новият му албум спечели догодина Латино Грами както Calma спечели.

Първият коледен филм на Нетфликс излиза на 13 ноември с участието на Рики Мартин, който играе злодей там:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен и Рики ми донесоха късмет. Точно в деня на излизането й 23 февруари 2018, 3 дена след като излезе , аз започнах работа и все още съм там 🙏

 
Тази песен беше най-гледаната за седмицата онлайн след като Рики й направи премиера на живо на концерт в Дубай, който се предаваше на живо във фейс страницата му
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера Микеле Мароне е отговарял на въпроси на фенове в сторито си в инстаграм и е казал,че скоро започва да снима 2-ра част на 365 дни и работи по втория си албум.
 
 
 
 
 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Билборд избра Recuerdo на Рики и Карла Морисън от новия му албум "PAUSA" като една от най-добрите латино колаборации на 2020 заради текста и изпълнението на песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За добро утро днес премиера на новия Коледен филм по Нетфликс- Jingle Jangle: A Chritsmas Journey, в който участва и Рики Мартин и играе злодей: Днес нов сингъл от CNCO излезе, както и дебютният албум на Парис Джаксън- дъщерята на Майкъл Джексън. 

Ъшър пее песента към филма: 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.11.2020 г. от 20:59, zai4eto82 каза:

Това се казва албум- от първата до последната песен коя от коя по-хубави. Браво на Педро Капо, Дано новият му албум спечели догодина Латино Грами както Calma спечели.

Първият коледен филм на Нетфликс излиза на 13 ноември с участието на Рики Мартин, който играе злодей там:

 

 

 

Няма да го гледам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.11.2020 г. от 19:11, zai4eto82 каза:

Рики Мартин най- накрая ще изпее на живо хита си с Карла Морисън- Recuerdo на наградите Латино Грами на 19 ноември. Това ще е мега яко.

Тотал щета е песента с Карла, звучи като БГ песен за Евровизия. Виж, това обаче е класа, супер любимо:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...