Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Рики Мартин ще участва в първия оригинален музикален филм на Нетфликс: Jingle- Jangle: Коледно пътешествие. Премиера на 13 ноември по Нетфликс. Утре ще излъчат трейлъра: Рики ще играе злодея Дон Хуан Диего в коледния филм на Нетфликс.
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно кой кого опъва от тия тримата? Двете лапета-Галин ли? Някакви предположения? Иначе песента си е мазничка,предполагам,че ще стане хит,ако бяха спретнали тройка наистина щяха да имат повече успех.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, BaGaBoNtIn каза:

Интересно кой кого опъва от тия тримата? Двете лапета-Галин ли? Някакви предположения? Иначе песента си е мазничка,предполагам,че ще стане хит,ако бяха спретнали тройка наистина щяха да имат повече успех.

Галин е пасивен. Обича фистинг, нека @Slavi потвърди!

18млн.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Slavi каза:

Маджуна беше хетеро до преди Галин да го оскверни😁

Адам е голям симпатяга. Повечето точите лиги по него. Кво ми се прайте

аз не, не ми допада човек. Нали го виждам всеки ден. Иначе Маджуна е много сладък, но моето момче е:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики Мартин стартира лаборатория за музика ,с фокус върху „издигането“ на аудио развлеченията. Изпълнители A $ AP Rocky, Residente и Bad Bunny вече са се регистрирали за работа с Martin Music Lab.Martin Music Lab, чисто новa компания, съсредоточена около пробивната патентована аудио техника, която създава нов тип завладяващо изживяване при слушане на слушалки. Мартин сега се фокусира върху предлагането на артисти и студия от нова порода завладяващо аудио.„Мисията на лабораторията е да изгради истинско аудио пътешествие, което можете да почувствате и такова, което резонира на индивидуално ниво.“

Link to comment
Сподели в други сайтове

Маджуна: Не знам, Галине... не съм сигурен..

Галин:

 

  • Haha 9
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...