Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Още малко ще ни забранят и да дишаме. Малоумна държава. 

Въй, много е яка новата песен на Мариана Попова и във вокалите участва Асен Блатечки. Уникална е песента. Страшна е просто. ❤️ ❤️ ❤️
 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Още малко ще ни забранят и да дишаме. Малоумна държава. 

Въй, много е яка новата песен на Мариана Попова и във вокалите участва Асен Блатечки. Уникална е песента. Страшна е просто. ❤️ ❤️ ❤️
 

 

Организирай протест, какво чакаш? Събери разгонените от блока и отидете да крещите пред кметството, като видят навалицата и други ще се присъединят към вас.

 

Иначе като гледам как е застанала все едно ще ме бие, а и Асен вътре... Отказах се да го пусна.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Gerganafen каза:

Организирай протест, какво чакаш? Събери разгонените от блока и отидете да крещите пред кметството, като видят навалицата и други ще се присъединят към вас.

 

Иначе като гледам как е застанала все едно ще ме бие, а и Асен вътре... Отказах се да го пусна.

Мнгоо е яка песента и смислена, а музиката е уникална. А и композитор Светослав Лобошки и щом и Игор Марковски е в екипа няма как да не е хубаво. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Мнгоо е яка песента и смислена, а музиката е уникална. А и композитор Светослав Лобошки и щом и Игор Марковски е в екипа няма как да не е хубаво. 

Аааа, щом е Лобошки сигурно е някоя крадена чалга. Все повече ме убеждаваш да не я пусна.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Организирай протест, какво чакаш? Събери разгонените от блока и отидете да крещите пред кметството, като видят навалицата и други ще се присъединят към вас.

Те ша идат, но впредвид карантината, ще ги опандизят, а там е обществено място? Не се ли обезмисля схемата, или точно това е целта? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Те ша идат, но впредвид карантината, ще ги опандизят, а там е обществено място? Не се ли обезмисля схемата, или точно това е целта? 

Па де да знам, на Таня беше идеята да протестира :D Тъкмо ако я опандизят ще има по-интересни неща за разказване от "Даваха Кокаин 2 пъти до 12:00 ч." и "Рики си купи ново бебе".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Gerganafen каза:

Па де да знам, на Таня беше идеята да протестира :D Тъкмо ако я опандизят ще има по-интересни неща за разказване от "Даваха Кокаин 2 пъти до 12:00 ч." и "Рики си купи ново бебе".

То може да има интересни, ама просто не ги разказвам. ;)

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

То може да има интересни, ама просто не ги разказвам. ;)

Но явно искаш. Давай, разкажи. Напиши един дълъг пост, като в доброто старо време, ние ще тръпнем в очакване. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нов тренд сред звездите по време на изолация: Розова коса.

Но истинския победител и човекът, който направи най-голямо впечатление с новата си прическа на феновете, е... певецът Рики Мартин. Рики публикува селфи, на което показва новата си розова коса в Instagram Stories.

И сме номер едноооо в Билборд, йеееее. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Па де да знам, на Таня беше идеята да протестира :D Тъкмо ако я опандизят ще има по-интересни неща за разказване от "Даваха Кокаин 2 пъти до 12:00 ч." и "Рики си купи ново бебе".

Дай Боже я пратят в Словенския. Ще има "Лесбийски разгул". В главните роли - Бургаската бентаджийка Зайка.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ден като ден мина край мен, а след това – отшумя...

Дъжд заваля... После слънцето изгря... Колко съдби всеки ден среща или дели...

Колко истини и илюзии се събират във нас всеки ден, или час...

Разпиляваме в този кратък живот - много време и много любов...

Но вървим напред и по пътя си пак - търсим ключ от врата, или някакъв бряг.

И забързани не разбираме как, летен дъжд преминава във сняг...

Ще събера и подредя всеки сезон до сега.

А след това - времето ще продължи... Просто така – както вчера и както преди.

Колко истини и илюзии се събират във нас всеки ден, или час...

Разпиляваме в този кратък живот - много време и много любов... Но вървим напред и по пътя си пак - търсим ключ от врата или някакъв бряг (знак) И забързани не разбираме как, летен дъжд преминава във сняг.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

От сички бози баш тая ли трябваше да ти хареса ... 

Ти не му разбираш. Уникална е. И Асен вътре говори, страшен е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Ти не му разбираш. Уникална е. И Асен вътре говори, страшен е. 

Напротив, разбирам. Ама понеже нямам яйчници твоя Асен не ми действа. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изумих се. Някаква шматка ми казва, че щом съм ходила на фризьор и козметик съм имала дядко- милионер, който ми плащал тези неща, а на мен никой мъж досега не ми е плащал каквото и да било нито пък съм имала дядко- милионер. Някои жени явно си мислят,че като щом ходиш на фризьор, козметик задължително трябва да ти плаща някой. Нямам думи......

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Изумих се. Някаква шматка ми казва, че щом съм ходила на фризьор и козметик съм имала дядко- милионер, който ми плащал тези неща, а на мен никой мъж досега не ми е плащал каквото и да било нито пък съм имала дядко- милионер. Някои жени явно си мислят,че като щом ходиш на фризьор, козметик задължително трябва да ти плаща някой. Нямам думи......

Ма кажи й имам си, завиждай! 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Ма кажи й имам си, завиждай! 

 

Значи докъде са стигнали жените да се продават за един козметик и фризьор- дето е общо към 100 лв. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, zai4eto82 каза:

Значи докъде са стигнали жените да се продават за един козметик и фризьор- дето е общо към 100 лв. 

Еми криза е. Пък такива си има по принцип. Отделен е въпроса това жени ли са. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , zai4eto82 каза:

 

Видеото не е достъпно, бил си го свалил сам за авторско право?

но

https://lifeonline.bg/bg/za_poredna_krazhba_na_krisko_alarmira_ustata__gabroveca_gepi_retro_chalga_hit_na_rado_shisharkata_video

Песен, която е до болка позната междудругото в различните си варианти, но най-вече 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как сте, Ловета? Кака ви поздравява, липсвате...

IMG_20200405_185024.jpg

  • Love 3

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.04.2020 г. от 7:00, THE IIconic каза:

Вместо да бие път може и в избата на блока. Пак е романтично

Избата звучи много изтънчено за панелката на Зайка. Мазата е по-подходящо.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...