Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 1 час, Kitty каза:

Миличката............... не си само ти, и аз съм затворник вкъщи и не се издържа.................Точно сега е любимият ми сезон, пролетта, а не мога да излизам навън, да се разхождам, да правя снимки, да ходя в "Камбанка" за чаша горещ шоколад...........

Като нищо ще останем без великденски празници и без вечерната великденска служба, а вероятно и без 24 май............. и без фестивал в нашия град...........

Страх ме е да излизам навън, защото четох, че пипнеш ли тази болест,  те лекуват с лекарства за ревматизъм и СПИН, което си е съмнително и ме навежда за мисълта, че тоя коронавирус е биологично оръжие............ Как така грип ще се лекува с лекарства за СПИН, които буквално сриват имунната система..........

И уж епидемия, а САЩ правят военни учения в Европа?

На мен не ми е проблема, че седя в къщи, а че сега не съм на работа и кой знае кога ще отмине тази забрана за заведенията и всичко останало. На теб ти се чудя просто как не си изперкала досега. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, zai4eto82 каза:

На мен не ми е проблема, че седя в къщи, а че сега не съм на работа и кой знае кога ще отмине тази забрана за заведенията и всичко останало. На теб ти се чудя просто как не си изперкала досега. 

Изперквам! Зимата мина, искам навън, но не може!:1000(34)::cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от любимите ми актриси Дана Гарсия е заразена с коронавирус :(

Актрисата Дана Гарсия потвърждава, че има коронавирус
Във видео, публикувано в социалните си мрежи, колумбийската актриса, която от няколко години живее в Мексико, заяви на своите последователи, че е изолирана, но в добро здраве.

  • Wow 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, zai4eto82 каза:

Една от любимите ми актриси Дана Гарсия е заразена с коронавирус :(

Актрисата Дана Гарсия потвърждава, че има коронавирус
Във видео, публикувано в социалните си мрежи, колумбийската актриса, която от няколко години живее в Мексико, заяви на своите последователи, че е изолирана, но в добро здраве.

Тя не играеше ли Норма в “Трима братя, три сестри”? :o

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е мъчно да гледам през прозореца, как няма жива душа по улиците. Поздрав с песента от един култов и незабравим ситком, от няколко дни я слушам и ми доставя удоволствие:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дана Гарсия съм я мяркала по канала "Романтика", който гледах в периода 2005 - 2007, жалко, че му светиха маслото. Така и не успях да изгледам първия криминален латиносериал "Престъпление и любов" с Джанела Нейра, сниманв Аржентина, много готин.........

Вие гледахте ли латиносериали и кои са ви любими?

Поздрав с една страхотна песен от един любим латиносериал "Като на кино", преди няколко години главната актриса почина, много тъжно...............Но песента и е страхотна.............:ba: Кажете,  харесва ли ви песента?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е моят любим. Даваха го по БНТ в края на 90-те. И после по някоя от диемите.

Много харесвам саундтрака и другите парчета от сериала. Много са чил.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много жалко за Дана, дано да се оправи. Ролите с които я запомних са тези в "Трима братя, три сестри", "Изпитание на любовта" и "Гибелна красота".

https://youtu.be/bVGfQq_i49U 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Рики Мартин обяснява защо всички трябва да стоят вкъщи на фона на коронавирус.

Рики Мартин насърчава своите фенове и последователи да бъдат отговорни и да останат у дома. На фона на епидемията от коронавирус , пуерториканският певец се включи в социалните мрежи,, за да сподели мощно послание, за да насърчи хората да следват указанията и да не напускат домовете си. „Имам приятели, които живеят в Китай и в Италия и всички ми казват:„ Рики, ако можехме да се върнем назад във времето с информацията, която имаме днес, отношението ни щеше да е съвсем различно “. „И аз им казвам:„ какво бихте направили по различен начин? “ Всички ми казват: „Бих останал вкъщи“. Единственото, което можем да направим днес, е да вземем отговорното решение да останем у дома “, продължи той. Рики, който живее в Лос Анджелис със съпруга си Джоан Йосеф и четирите им деца, 11-годишните близнаци Валентино и Матео, едногодишната Лусия и едногодишния Рен, наскоро обяви турне заедно с Енрике Иглесиас и Себастиан Ятра .Тези планове обаче все още могат да се променят, въпреки че обиколката им е планирана за края на лятото на септември. „Като съзнателни граждани, информацията, която разполагаме, ни казва единственият начин да спрем това чудовище със социално дистанциране. Така че с добро отношение, нека приемем тази отговорност “, добави той.Певецът на Livin 'La Vida Loca вече отложи предстоящите си концерти в Мексико. „Мексико, обичам те. Трябваше да отложа турнето, но това беше най-отговорното нещо, което можех да направя. Ще се върнем скоро. Обичам ви, пазете се - каза той.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Докъде води коронавируса. Рики Мартин от руси кичури смени цвета на косата си и то моя цвят.

90063378_1281501855382646_2537569495698898944_o.jpg

90436105_1281501905382641_4897037331971702784_o.jpg

Може да те е видял в туитър, Танче.

  • Like 1
  • Haha 3

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Амброжка. каза:

Може да те е видял в туитър, Танче.

Направо се изненадах като видях клипчето, което е качил сега.

И по-интересното е какво пише на анурака му: Повече любов, по-малко омраза.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...