Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

@Kitty не можеш да ставаш рано, а пък висиш тука.Като нме можеш да ставаш рано и да искаш да работиш няма как да стане. На теб не ти се работи, а и на работа се ходи рано зависи от ,смените, а ти с твоето мислене не ставаш за нищо. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Kitty каза:

АЗ НЕ РАБОТЯ, ЗАЩОТО СЪМ С УВРЕЖДАНИЯ!

Не щото не ми се работи. Просто заради здравословните ми проблеми физическият труд ми е абсолютно забранен. А за интелектуален пък - нямам висше.

А и какъв интелектуален труд рано сутрин? От гимназията намразих ранното ставане.

Да ви кажа колко точно неща не мога. Не мога да готвя, нито да чистя, а също и да се къпя сама. Живеем в апартамент, имаме малка баня, но няма вана. Дълго не мога да стоя права под душа заради гърба и краката. Срам, не срам - къпя се в корито. И не мога да си държа очите отворени под вода. Също така не мога да смятам и не пазарувам сама, даже и банкомат не ползвам, щото не знам как.

има работа и за инвалиди !

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Donatella каза:

има работа и за инвалиди !

То за имане, има работа за сички, ама за Кити, която има проблеми с очите, ма не и пречи да виси посред нощите на компютъра, да ни обяснява сичките си подробности, няма. 

Няма кво да се обяснявате, молим се на иконите и тва е. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Вече има потвърден случай на корона вирус и в Македония. Pray for me!!😨

на иконите или без иконите! Казвай бърже, че е много важно11!1111!1111111!!11 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Kitty каза:

А и какъв интелектуален труд рано сутрин?

Позволи ми да те цитирам другият път като шефката ме пита защо закъснявам с час и половина за работа.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

А аз се чудя защо не си взех изпита по счетоводство от първия път..просто беше от 8 часа сутринта,а както знаем.

преди 11 часа , Kitty каза:

 

какъв интелектуален труд рано сутрин?

 

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Blueberry каза:

Позволи ми да те цитирам другият път като шефката ме пита защо закъснявам с час и половина за работа.

Само ТЕЛК Монтана и дават тия позволения :D 

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От мен да мине - разшеравам ти да си вземеш билет до Милано - отиване връщане. 

2 седмици болничен - гаранция! 

Действай, докато още не са спрели хептен самолетите :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Всеки ден се скандализирам как музикалните ни вкусове почти нямат нищо общо.

Лигавя се  - и двете песни са ми много любими. Ама и на Цветка ми е любима :DD

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Лигавя се  - и двете песни са ми много любими. Ама и на Цветка ми е любима :DD

Коментирай представянето на Дара в Капките. При нея най много си личи,че предварително си избират образите. В понеделник беше Били Айлиш,а следващия й образ е Tones and I. Все момичета с как да го кажа...по-нестандартен вид. Очаквам до края на шоуто да й се "падне" и Лизо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако и Галин беше толкова готин гей щях да съм му фен. nvm поздравете се с този хит! Спомням си че някои чалгарски треторазядници му бяха изкопирали клипа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Ако и Галин беше толкова готин гей щях да съм му фен. nvm поздравете се с този хит! Спомням си че някои чалгарски треторазядници му бяха изкопирали клипа.

 

Не сме сигурни за Серьожка. Аз все още се надявам да дойде в България, да се влюби в мен, да се оженим, след това да спечели най-накрая Евровизия и да ми благодари от сцената, а аз да плача разтреперана в зелената стая.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Не сме сигурни за Серьожка. Аз все още се надявам да дойде в България, да се влюби в мен, да се оженим, след това да спечели най-накрая Евровизия и да ми благодари от сцената, а аз да плача разтреперана в зелената стая.

След като си фенка на Ципеле кажи какво мислиш за Емир?? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

След като си фенка на Ципеле кажи какво мислиш за Емир?? 

 Кефи ме (ама аз напоследък харесвам почти всеки мъж), обаче повече ме кефеше преди една приятелка да отбележи, че прилича на Борислав Комсийски

1473615057.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

 Кефи ме (ама аз напоследък харесвам почти всеки мъж), обаче повече ме кефеше преди една приятелка да отбележи, че прилича на Борислав Комсийски

1473615057.jpg

На мен съдбата ми го връща по някаква причина да се кефя на мъже с маски. Първо мачкам с тотална промяна в музикалния ми вкус и вече се кефя на ето това сладурче /предполагам/ пеещо кънтри

 След това са МБТ,на които не съм слушал нито една песен доброволно,но като им гледам снимките искам да ги видя без маски и най-вече Борис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

@Willy 2бона на колко са години, не намерих инфо в гугъл (ама и не знам как да търся)?

Марио е близнаци и е на 25/6. Антонио не му знам годините, но е роден лятото. Приятели са от малки така че може да са генерация.

 

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...