Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, omline каза:

image.png.6bf46d7c6e10327f61d7b0e03e6ce6ac.png

 

Поциганили са я естествено.

Йее, най-накрая песен с премиера преди Ютуб. Трябва, да се научат да ги качват едновременно обаче. Чакаме да качат Яница.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Ами да, ето това е конспирация, която заслужава да се изкоментира!

Нали всички тук съвсем реално виждаха от всички постове, интервюта и намеци на хора около Емилия как и тя напуска с гръм и трясък Пайнер? И изведнъж хоп - много е готина, ама направо е супер и сем. Димитрови я обичат както никога досега. Нещо им стана след "Колодрума". Щом с Андра се помириха толкова лицемерно само нещо им е прищракало, че с манията да монополизират всичко са стигнали до кривата круша.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Beat. каза:

Много тъпа версия, Емилия да пуска нещо самостоятелно вече.

Нерде Даниел Ганев, нерде Мишо Бургуджиев все пак. Не стига че не си оставят отвратителния навик да изтискват композиторите до капка (и те мамицата им - лакоми същества - не отказват) , а сега вече съсипват и класиката в жанра.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Емилия и тя нареди 5 поредни дуети, а Алисия вече 7/8.

Шапка им свалям и на двете!

само че Ася не плаща нищо нито за песен, нито за грим, клип, и тн.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, omline каза:

Нерде Даниел Ганев, нерде Мишо Бургуджиев все пак. Не стига че не си оставят отвратителния навик да изтискват композиторите до капка (и те мамицата им - лакоми същества - не отказват) , а сега вече съсипват и класиката в жанра.

И самата Емилия не стига, че направи дуети с кой ли не, ами вече им кавърдисва и хитовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Beat. каза:

И самата Емилия не стига, че направи дуети с кой ли не, ами вече им кавърдисва и хитовете.

Ми ти от боклук като нея какво очакваш ?

  • Angry 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пък ако са решили да правят концерт "30 години" - супер. Ама не разбирам кому е нужно такава еуфория и създаване на апокалиптични сензации от типа "Ванга го предсказа"  - кучето ми се опикава от вълнение когато ме види след дълго отсъствие, трябва ли и тук всичко да е опикано?

  • Haha 5
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау, Счети ми оправи уикенда, че даже и седмицата! Супер якото изпълнение.

Правя официална петиция Емилия да презапише всички златни хитове на поп-фолка!!! Обичаме те, Башурчице мила и неповторима :ba: 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

Пък ако са решили да правят концерт "30 години" - супер. Ама не разбирам кому е нужно такава еуфория и създаване на апокалиптични сензации от типа "Ванга го предсказа"  - кучето ми се опикава от вълнение когато ме види след дълго отсъствие, трябва ли и тук всичко да е опикано?

Моите спряха с това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Ау, Счети ми оправи уикенда, че даже и седмицата! Супер якото изпълнение.

Правя официална петиция Емилия да презапише всички златни хитове на поп-фолка!!! Обичаме те, Башурчице мила и неповторима :ba: 

Ама качи е или я прати, че телефона ми е с копчета! Nokia 3210

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Ама качи е или я прати, че телефона ми е с копчета! Nokia 3210

Пиратството ограбва!!! На Емилия никога няма да го причиня!!!

Има версия за компютър и без даунлоудване на приложение

https://open.spotify.com/ 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Пиратството ограбва!!! На Емилия никога няма да го причиня!!!

Има версия за компютър и без даунлоудване на приложение

https://open.spotify.com/ 

Ах, колко смирено го каза!

Link to comment
Сподели в други сайтове

След сензационното и неочаквано пускане на кавърхита на десетилетието (нищо, че са изминали 26 дни от него), коронавирусът е отменен, Доналд Тръмп е импийчнат, световният океан е изчистен и Илън Мъск незабавно изстреля сателитите си за безплатен Wi-Fi, за да може цялото полукълбо да се наслади на това удоволствие за сетивата! Сега очакваме от "Грами" да преразгледат номинациите си и да я включат като претендент за поне 6 от най-големите награди, а зад кулисите на "Оскарите" се шушука, че госпожа Башур се готви за перформънс на церемонията. Благодарим ти, Еми!

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

а зад кулисите на "Оскарите" се шушука, че госпожа Башур се готви за перформънс на церемонията. Благодарим ти, Еми!

Обмисля се дали да изпълни и това в микс.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

След сензационното и неочаквано пускане на кавърхита на десетилетието (нищо, че са изминали 26 дни от него), коронавирусът е отменен, Доналд Тръмп е импийчнат, световният океан е изчистен и Илън Мъск незабавно изстреля сателитите си за безплатен Wi-Fi, за да може цялото полукълбо да се наслади на това удоволствие за сетивата! Сега очакваме от "Грами" да преразгледат номинациите си и да я включат като претендент за поне 6 от най-големите награди, а зад кулисите на "Оскарите" се шушука, че госпожа Башур се готви за перформънс на церемонията. Благодарим ти, Еми!

Съжалявам,но този път получаваш палче надолу от мен.😥 Радвай се,че не сме в Калдата иначе щях да ти свалям репутацията за всеки пост за Счетоводителката!!

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Beat. каза:

Обмисля се дали да изпълни и това в микс.

 

Омг това го бях забравил. Емили е навсякъде последните 3 години. На всяка манджа - мерудия. 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Омг това го бях забравил. Емили е навсякъде последните 3 години. На всяка манджа - мерудия. 

А българите не ядем неподправени ястия! 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...