Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 18 минути, Blueberry каза:

Всъщност бъзикът е с името на водещия и как ще го скандират. Според мен и затова е Фики, а не примерно Константин, защото е с по-лесно име за скандиране :D 

грък ли е ?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Beat. каза:

С това, че не произнася думите както трябва, както беше и с английския.

Това е по-скоро игра на думи бре. Сиктир се използва като псувня на турски.

Редактирано от Olay
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , foxy_vd каза:

gloria_bulgaria

Хаха ... помня я тази снимка ! 😅😚

anelia_official

:)))) ✌✌✌

Странно как най-яростните тролове в Рамания пропуснаха най-важния въпрос днес:

- Това профилите на Глория и Анелия в Instagram ли са или не?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Beat. каза:

Да и аз мисля, че ще е по-добре от Слави, особено от последните години в които е все намръщен, сърдит и се държеше грубо с гостите си.

Свежарка е, да! :D "Ако тревата е трамплин към по-тежките наркотици, тогава нека забраним и чалгата, защото може да е трамплин към Криско."

 

  • Like 1
  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах какво общо има коментара на Анелия с снимката на Камелия. Може Ивон да и води профила в инста, друго обяснение няма защо да е тотално куку там и постояно да се излага под постовете си и да пише неграмотно.

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , omline каза:

Хич и не възлагай надежди за подобна съдба на тази невзрачна песньовка!

Събра 5млн за няколко месеца без официално видео, и както е видно от клипчето, хората я знаят. Преслава умее да налага песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, foxy_vd каза:

Изтръпнахте ли от 2 стари снимки в instagram-а на Хари, а?

Не си мръднал за последните 6 години. Репертоарът ти е все същия. :D

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Аз не разбрах какво общо има коментара на Анелия с снимката на Камелия. Може Ивон да и води профила в инста, друго обяснение няма защо да е тотално куку там и постояно да се излага под постовете си и да пише неграмотно.

Когато Хари Янакиев вади нещо от архива, в което участва най-големият проблем на Пайнер в цялата история на компанията, то това е просто индивидуален акт. Когато това става в 2 последователни статуса вече намирисва на целенасочена акция. Когато в тези статуси присъства изпълнител,  за който е издаден едва ли не указ да не се споменава "Името му" дори, то това вече е повод за сериозно проучване какво се случва. Когато това става в година, когато видно ще се прави голям концерт от фирмата по случай юбилея най-малкото ние публиката започваме да си задаваме въпроса какво става? Когато Хари Янкиев напише за заглавие на статуса "30 години Пайнер" и сложи всички видове брандиране на ТВ Планета и фирма Пайнер в нета, то това започва да прилича на нещо съвсем различно от обикновен статус. Но когато Глория и Анелия го лайкнат и сложат емитиконки изразяващи неподражаемо одобрение в разрез с всички директиви от Димитровград то тук поне трябва да се замислим дали наистина не се случва нещо необичайно.

На вас на какво ви прилича? :1000(1): 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, foxy_vd каза:

Странно как най-яростните тролове в Рамания пропуснаха най-важния въпрос днес:

- Това профилите на Глория и Анелия в Instagram ли са или не?

С повече от 100к последователи са, ти какво мислиш?

 

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, omline каза:

Всичко чудесно - само не е ясно кой, защо и от какво трябва да изтръпне? :) 

Според мен най-комерсиалната част от Пайнер, която няма хитове, а само претенции. Дори само споменаване на "Името и" вече предизвиква неприятни усещания у тези няколко кифли, които подмятате тук по цял ден без видима причина и заслуга. Дисциплиниращият ефект съвсем скоро ще ги накара да излязат от зимния сън и безметежното съществуване от 27.10.2014 година насам.... :g2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Да не би защото ще има концерт "30 години Пайнер" Андреа  ходи на фитнес?

Може би. Видя ли че е постнала оня ден как тича, а не е изминала и една минута преди да го снима хахахха, кралицата на спорта и здравословното хранене

  • Haha 5

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият албум на Емилия излезе - "Пайнер Хит Дуети 10"

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Да не би защото ще има концерт "30 години Пайнер" Андреа  ходи на фитнес?

И аз се замислих + преди това случайното "сдобрение" с Пайнер и намек, че ще работят заедно.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Митака се помирява с Андра. Хари вади стар архив с Камелия и поства ли поства.

И всичкото това след онази гавра в "Колодрума". На какво ви прилича или пак аз да кажа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, foxy_vd каза:

На вас на какво ви прилича? :1000(1): 

Честно, не знам, фантазиите ми не стигат толкова далеч. 

Ако Камелия е напуснала Пайнер и е имала проблеми лично с Митко, не означава че всеки работещ в фирмата няма право да качва стари снимки с нея или да ги коментира.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Честно, не знам, фантазиите ми не стигат толкова далеч. 

Ако Камелия е напуснала Пайнер и е имала проблеми лично с Митко, не означава че всеки работещ в фирмата няма право да качва стари снимки с нея или да ги коментира.

Кама няма проблеми с никой, най-малкото с Пайнер. Тя си напусна, а той загуби не само някакъв половин милион приходи на година, а и най-сериозната си бухалка за дисциплиниране на фирмата, бизнеса и медиите. Само припомням, че когато излезе клипчето от ваната на Галена, Пайнер млъкнаха, Галена също, а Камелия даде толкова интервюта, колкото в предните 2-3 години не е давала. Съвсем друга е мотивацията за изява, когато знаеш, че такава ще е на сцената заедно с другите и всички вече са видели какво може. Така и останалите се стягат и накрая най-доволен е Митака. Това е най-голямата му загуба от раздялата с Кама.   

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kriminal каза:

Може би. Видя ли че е постнала оня ден как тича, а не е изминала и една минута преди да го снима хахахха, кралицата на спорта и здравословното хранене

Жестока. Тя редовно качва повече сторита от релакс зоната отколкото на пътеката. Тотална богиня и манипулаторка!

преди 8 минути, Beat. каза:

Новият албум на Емилия излезе - "Пайнер Хит Дуети 10"

И аз се замислих + преди това случайното "сдобрение" с Пайнер и намек, че ще работят заедно.

Ами да,ето това е конспирация,която заслужава да се изкоментира!

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...