Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Минала покрай хит на 2017. Беше си балон за два месеца, а и е една от най- тъпите й песни евър.

Това дори е една от най-задържалите се песни на Преслава. Все още се пуска и си държи някакви гледания

А по-голям хит през 2017 има ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Гальо каза:

Това дори е една от най-задържалите се песни на Преслава. Все още се пуска и си държи някакви гледания

А по-голям хит през 2017 има ли?

На Теди май се задържа най-много. После е Изтриваш.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Гальо каза:

Това дори е една от най-задържалите се песни на Преслава. Все още се пуска и си държи някакви гледания

А по-голям хит през 2017 има ли?

Къде се пуска ? Те Пиян едва пускат, дуета й мина и замина. Иначе пусни си концерта и виж където я пя, мисля, че в ПлоГдив беше. Там ще видиш хита на 2017.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Къде се пуска ? Те Пиян едва пускат, дуета й мина и замина. Иначе пусни си концерта и виж където я пя, мисля, че в ПлоГдив беше. Там ще видиш хита на 2017.

Преслава винаги прави много гледания първоначално и пресовите ги бутат за задържане. Изтриваш имаше 10М за около два месеца и 17/18 за година. Ето две години и трябваха за да направи 20м. Истинско задържане в последните години има само Феноменален.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те даже у тях не си я пускат тая еднодневка, ма ги оставете да си мечтаят. 

Явно им е нужно при липсата на качествена продукция да се хванат и за малкото. 

Нека си живучкат в заблуда, дребситата. 

#самоистинскитехитове2017 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Aко наистина ще има концерт за "30 години Пайнер" и ще канят напуснали изпълнители се надявам много за Андреа. Нали я отрязаха за предишния концерт и видяха какъв сеир стана, сега сигурно са й обещали да бъде на този.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

И Лидия е разпознаваема с дуетите си с Галин, Десита, Емануела, Десислава, Алисия и Диона!

Лидия е като Лорена за Хит Микс и Алисия за Ара Мюзик - държи цяла фирма на гърба си!

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не се ли е чуло за нова песен от Денис Теофиков? Не, че не му слушам останалите постоянно, има си още живот в тях, но сега му е времето да трупа дискография.

@Beat. и като Преслава за "Пайнер"!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе защо няма един земен поп-фолк изпълнител?

Галин, Азис, Фики - Риби

Денис Теофиков, Константин - Рак

Илиян, Тони Стораро - Лъв

Меди - Близнаци

Борис Дали - Овен

Коста Марков, Емрах, Кирил "Кичка" Атанасов - Стрелец

Милко Калайджиев - Везни

Някой да пропускам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , foxy_vd каза:

 

Чудесно е, че времето ти за празни приказки отново е посветено на форума. Нека да поразсъждаваме по видински като си рекъл. Да видя дали разбираме правилно:

1.       Когато Хари Янакиев споделя лични архиви от Балканската война с Камелия, тогава той е „най-успешният изпълнителен директор“ и това е предвестник за нещо, което ще тръшне конкуренцията. Когато споделя снимки, с когото и да било друг, той е всички цветущи изрази, с които може да бъде наречен един хомосексуалист. Нали, така?

2.       Евентуалният пайнерски флирт с Кама не е резултат от събития само отпреди месец и чипровската не е само една пионка във войната му с Андреа. Това хич не би било доста омерзително и за Кама и за инженера, защото няма да  е показателно на какви компромиси  е готов единия за да ползва ресурса на голямата машина, а другия за едни чисти и бързи 18 000 месечно.

3.       Ако по някакви неведоми пътища, Кама се върне на бял кон в Пайнер, това автоматично значи че участието й и (ако планетите й поне една година се наредят тамЪн )  евентуална победа в „Гласът на България“ са уредени с любезното пайнерско съдействие.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Абе защо няма един земен поп-фолк изпълнител?

Галин, Азис, Фики - Риби

Денис Теофиков, Константин - Рак

Илиян, Тони Стораро - Лъв

Меди - Близнаци

Борис Дали - Овен

Коста Марков, Емрах, Кирил "Кичка" Атанасов - Стрелец

Милко Калайджиев - Везни

Някой да пропускам?

Тук ги има :D 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

0:35 Фики пак доброволно се е съгласил да му се гаврят

 

Хм, не мисля, че има гавра тук. Рекламата е доста забавна - аз лично съм с големи очаквания за това ново шоу. Николаос беше част от Комеди клуба и по мое мнение има доста добри данни да събори Слави от трона или поне да му е доста добра конкуренция.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Някой от първи полуфинал(може и да е някой който не участва) ако иска да гласува на мястото на @z_o_, нека ми пише на лично, за да имаме резултатите още тази нощ.

За Чалгавизия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Beat. каза:

С това, че не произнася думите както трябва, както беше и с английския.

Всъщност бъзикът е с името на водещия и как ще го скандират. Според мен и затова е Фики, а не примерно Константин, защото е с по-лесно име за скандиране :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Всъщност бъзикът е с името на водещия и как ще го скандират. Според мен и затова е Фики, а не примерно Константин, защото е с по-лесно име за скандиране :D 

Е и Галин примерно от мъжете също се скандира лесно, ама не са поканили него. :D 

Ако не друго, поне му върви на реклами по телевизията.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, omline каза:

Хм, не мисля, че има гавра тук. Рекламата е доста забавна - аз лично съм с големи очаквания за това ново шоу. Николаос беше част от Комеди клуба и по мое мнение има доста добри данни да събори Слави от трона или поне да му е доста добра конкуренция.

Да и аз мисля, че ще е по-добре от Слави, особено от последните години в които е все намръщен, сърдит и се държеше грубо с гостите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...