Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 38 минути, VulkoIsTheBest каза:

:roll1::roll1:

Тази да заведе дело срещу Алфа Лидията, че й е отнела псевдонима.

Ще е култово за изплува от нафталина и да си потърси правата. Неслучайно наричам новата Хидия - нека така се казва и няма да има драми. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Fast каза:

Не виждам какъв е проблемът млади изпълнители, да работят с млад композитор, който им позволява да се включват в творческия процес. Опитват се да изградят свой стил звучене, а не да бъдат просто поредните клиенти на Ганев, Биолчев или Кишев, което е похвално.

Няма проблем разбира се,но какъв собствен стил виждаш в някои от песните му? Триото си беше копие на Феноменален и както гръмна така и залезе.  Останалите му песни за Алфите дори не си ги спомням. Май имаха и някакво копие на Besame на Андреа.Ето сега песента на Диона беше добра,но явно защото тя я е измислила и уви вече ми омръзна. Просто не предлага нищо ново.

преди 13 минути, Blueberry каза:

Всъщност Асенов започва ето така... B)

 

Очевидно не му се отдава да прави чалга. Въпреки че точно тази песен на Гера беше една от най-слабите в топ периода й. Повече ме кефеше английската й версия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Ще е култово за изплува от нафталина и да си потърси правата. Неслучайно наричам новата Хидия - нека така се казва и няма да има драми. 

Аз изобщо не виждам защо трябва да наричаме новата както и да е, ама карай. 

Ако държи заглавието и да е точно с Л, и малко употребявано, Лоренция понастоящем май е свободно? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепа със стария нос, преди повече от 15 години 

image.png.efaad36fba20c60c670f34c2e7730d5b.png

В тоа клип много ме кефеше как се беше докарала, нищо че пак нямаше нищо общо с реалността

Пепа, с новия нос, към днешна дата

Image result for voldemort"

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

powered by @zai4eto82

image.png.d698ce0e5889105f968123b4d2a563b7.png

Ужас ужас ужас ... Джордия слязла до 31во място, тряя да се гласува! 

 

image.png

За какво са й някакви неактивни класации? Тя си има ВИП билети най-отпред в 1-вия ред за всеки ивент!

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kriminal каза:

За какво са й някакви неактивни класации? Тя си има ВИП билети най-отпред в 1-вия ред за всеки ивент!

Тва ясно. Но ако я докараме до 1во място ще има интересни постове от Танчето по темата ;) 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли чета на стената на Хари Янакиев в Instagram..... "30 години Пайнер"? :scratch:
И след това цялото брандиране на Пайнер и ТВ Планета?
 
harrybg 30 години Пайнер #payner30 #planetatv18
Годината е 2001, малко преди старта на телевизия “Планета” - с Камелия в “Приказките”
 
Последните му 2 публикации от 2001 година и Камеиля с Цветин в кадър? :im-watching-you-smiley-emoticon
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, foxy_vd каза:
harrybg 30 години Пайнер #payner30 #planetatv18
Годината е 2001, малко преди старта на телевизия “Планета” - с Камелия в “Приказките”

Абсурдно е, няма как да отрека.

Камелия е глупендер, но в сравнение със селяците във фирмата е ядрен гений. Искам да ги съсипе.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Абсурдно е, няма как да отрека.

Камелия е глупендер, но в сравнение със селяците във фирмата е ядрен гений. Искам да ги съсипе.

Аз затова взех и писах на стената му да проверим дали има нещо. Но пък 2 публикации, а отдолу в коментарите радушно споделени от..... нямам идея дали това са им реални профили.... 

gloria_bulgaria

Хаха ... помня я тази снимка ! 😅😚

anelia_official

:)))) ✌✌✌

И ние знаем да смятаме. Гледали сме и "20 години Пайнер" на жълтите павета. Знаем и кой, какво и колко направи тогава по светло и без заря. Знаем, че тази година стават "30 години Пайнер", а подготовката трябва да започне рано, за да няма излагации. Но пък баш главният организатор още в януари да ни атакува с..... Камелия..... :scratch:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, foxy_vd каза:
Само аз ли чета на стената на Хари Янакиев в Instagram..... "30 години Пайнер"? :scratch:
И след това цялото брандиране на Пайнер и ТВ Планета?
 
harrybg 30 години Пайнер #payner30 #planetatv18
Годината е 2001, малко преди старта на телевизия “Планета” - с Камелия в “Приказките”
 
Последните му 2 публикации от 2001 година и Камеиля с Цветин в кадър? :im-watching-you-smiley-emoticon

Като видях коментара ти реших и аз да драсна два реда и да напомня за грешната политика на фирмата да не излъчват клиповете на певците, които са ги напуснали.Толкова години не се отказаха от това, а би могло да донесе позитиви за тях самите, особено в днешно време, когато телевизията не е фактор и рейтинга и е нулев.

И преди съм писал на Янакиев във фейса за идеята, която неведнъж сме коментирали тук - да направят канал Планета Ретро, но той така и не ми отговори...а смятам, че подобна телевизия би имала доста зрители!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:


"Не те забравям" се очертава да стане "Моето слабо място" 2 в бъдеще.
 

Хич и не възлагай надежди за подобна съдба на тази невзрачна песньовка!

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, foxy_vd каза:

Аз затова взех и писах на стената му да проверим дали има нещо. Но пък 2 публикации, а отдолу в коментарите радушно споделени от..... нямам идея дали това са им реални профили.... 

gloria_bulgaria

Хаха ... помня я тази снимка ! 😅😚

anelia_official

:)))) ✌✌✌

И ние знаем да смятаме. Гледали сме и "20 години Пайнер" на жълтите павета. Знаем и кой, какво и колко направи тогава по светло и без заря. Знаем, че тази година стават "30 години Пайнер", а подготовката трябва да започне рано, за да няма излагации. Но пък баш главният организатор още в януари да ни атакува с..... Камелия..... :scratch:

Ще има падания под масата, ако я привлекат за евентуален концерт. То е ясно, че ще е, за да им вдигне публиката на ръце и крака.

Тогава Рени ще пусне влог "А мен защо не ме извикаха, заедно сме стартирали! Аз уредих Пайнер да стане дистрибутор на Гранд едно време, Саша Попович, Лепа Брена, Уьо Живойнович. Изпрати ме пак до нас и така нататък, още тайни ще ти дам и така нататък."

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, foxy_vd каза:

Аз затова взех и писах на стената му да проверим дали има нещо. Но пък 2 публикации, а отдолу в коментарите радушно споделени от..... нямам идея дали това са им реални профили.... 

gloria_bulgaria

Хаха ... помня я тази снимка ! 😅😚

anelia_official

:)))) ✌✌✌

И ние знаем да смятаме. Гледали сме и "20 години Пайнер" на жълтите павета. Знаем и кой, какво и колко направи тогава по светло и без заря. Знаем, че тази година стават "30 години Пайнер", а подготовката трябва да започне рано, за да няма излагации. Но пък баш главният организатор още в януари да ни атакува с..... Камелия..... :scratch:

Недей да се вкарваш в излишни филми, душка златен. Почти всички изпълнители, минали през Пайнер, ще бъдат уважени. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, mitak_94 каза:

Недей да се вкарваш в излишни филми, душка златен. Почти всички изпълнители, минали през Пайнер, ще бъдат уважени. 

Доколкото са ми останали спомени от часовете по видинска логика, тогава това ще е само, за да замаскират истинското си желание да си върнат Кама. :D 

  • Like 2
  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Митко Димитров - Пайнера: Лице на име Уьо Живойнович не съществува, Рени е една смахната жена!

Е много ясно, че Митьо точно това ще каже. Уьо просто се крие от жената изпяла Искам бебе

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

Доколкото са ми останали спомени от часовете по видинска логика, тогава това ще е само, за да замаскират истинското си желание да си върнат Кама. :D 

В часовете по видинска логика манипулацията е жестока и се говорят само небивалици. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, mitak_94 каза:

Недей да се вкарваш в излишни филми, душка златен. Почти всички изпълнители, минали през Пайнер, ще бъдат уважени. 

В стил шги изтипосат на плаката, а в последния момент, след като си чакал билетите да пристигнат 2 месеца, щото ивентим, нали, обявяват как няма да участват понеже сроковете са непосилни? 

Или може би уважени в стил, че примерно Коя№67 ше пее Перденца вместо Петра? 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, omline каза:

Доколкото са ми останали спомени от часовете по видинска логика, тогава това ще е само, за да замаскират истинското си желание да си върнат Кама. :D 

Видинската логика е научно направление в чалга форумите доказала своята обоснованост в продължение на 15 години. Но познавайки зловредният софтуер произведен в Димитровград, впил се като вирус в организма на посредственият чалгар, облъчен с плитки измами и елементарна пропаганда, заемайки водещо място сред комплексарските настроения в сайт "Рамания" все пак от Видин, като най-западен и европейски град в България няма как да идват простовати въпроси и да се задават посредствени теми. От Видин тук може да нахлуват само логически свързани мисли, аналитичен патос и заключения базирани на четене между редовете - най-сложната и така непонятна за лумпениадата "раманянска" тематика.

Разбирам, че една снимка и коментар в  Instagram, на най-успешният изпълнителен директор на Пайнер в 30-годишната му история на Пайнер може да е само илюминат в огромното интернет пространство, но там някъде в подсъзнанието чалгарско за момент се получи късо съединение в системата, което може да доведе до глобален срив на посредственото днес чалга битие в компанията на чичо Митко.

Така де, имаме снимки от архива, които никак не кореспондират с политикта н фирма Пайнер от 2010 година насам и не е ясно дори на нас видинските аналитици, от какъв зор Хари Янакиев са го налегнали спомени точно за Камелия и Цветин в годината, когато Пайнер са на дъното като ниво, хитове и продукция, а трябва да празнуват 30-годишнина? Дали пък серията и провали по големи концерти в последните години без Камелия не са накарали възрастният мъж, който отпива своето питие в комплекс "Приказките" да се замисли нужно ли е някакви шибани кифли да го провалят години наред, а той да им акушира над 15 години кифлеенето и да осигурява пласмент сред заможните господа на републиката ни родна?

Дали пък все пак не трябва да се заложи на истински звезди и в частност на най-добре котираната медийно, хитово, кариерно дама от "чипровски" произход, на която якият задник залепна в креслото на "Гласът на България" така, все едно за нея е правен? Та кой може да възстнанови изгорените преди 10-ина години мостове между най-голямата звезда на българската чалга и най-голямата компания направено именно заради измислени фикции като тези, които вече цяла петилетка провалят всичко в Пайнер? След като мощно се налага нова вълна не мислите ли, че е време виновните да бъдат пратени на скамейката така, както на последният пайнерски концерт в "Колодрума" в Пловдив и да се заложи на проверените неща в този бизнес?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...