Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Kriminal каза:

Какво стана тук майкоо

Галенови, нали си знаете, че Добре ли си е голям хит? Защо се обиждате на противоположни изказвания за него? Това е най-големият хит на Галена през 2019-та. Каква паника вдигнахте само. I read your stupids и ми става неудобно. Мислите ли, че Пресовите щяхме да изпишем 2 страници пълни с най-гнусно съдържание, ако някой беше казал, че Пиян не е хит? Разбира се, че не, защото знаем, че това си е пълна глупост и може би този пост щеше да е с 2 отговора горе-долу и край. Как си позволявате да се унижавате до такава степен? Това говори само за неувереността ви към успехите на вашата. На вашето място бих прекратил. 

 

Тва беше добър опит, имаш вот от мен. Ако някой каже, че Пиян не е хит, ще го вдигнете във въздуха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Квартетчето на Емилия сигурно е излязло по-скъпо и от най-скъпия проект на Галена или Цура.То не бяха Айфони,дрехи на Филип плейн,плащане за ротация по поп телевизии като Сити,Дъ Войс,поп радиата,сигурно и всичко по песента е платила..и като добавим и въртенето по двете Планети а вероятно и по Балканика оставаше и да няма 100к дневни с такова бутане.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Beat. каза:

Ами за това говоря, че никой не се е сетил да го направи. Който и да пусне такъв албум заслужава похвала и ще е все подарък за феновете. Огромни печалби и тиражи едва ли някой очаква. В случая на Преслава беше и в плюс за цялата година.

Никой не се бил сетил да го направи - само гениалната Преслава се сети да издаде записани преди над 5 години пълнежи. :D Много хора са се сещали, просто не искат да се излагат и не носят евтини, селски души, не гледат все да минат тънко - да издават нови албуми с отвхърлени преди 100 години песни.

Феновете на Преслава също демонстрират евтин дух и ниски критерии - винаги възвеличават нещата й дори и да не са на нужното ниво. Спомням си, че дори абсурдния клип на "Пада звезда" с някакви торби за боклук тук го изкарвахте като оригинален и нещо уау.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Olay каза:

От излизането си до сега Добре ли си от гледания само от България: 12.5 милиона (от общо 15.5 милиона)

Стриймвания в Спотифай от България 340к от 1 млн.

 

Гледания само от БГ от 23.11 до 20.02

1. Излъжи ме - 6.24 млн

2. Ламборгини - 6.01 млн

3. Душо моя - 4.75 млн

4. G-class - 4.5 млн

5. Полудяваш - 4.2 млн

....

16. Така ни се пада - 2.64 млн 😅

 

... другото интересно е, че новата на Яница е по-гледана в България от колкото песента на Диона. Кои ли са тези международни фенове на дионка?

Не забрявай, че диаспората българи по света е поне 1.5 млн човека. Англия, Испания, Гърция, Франция, Германия и САЩ също генерират немалка цифра гледания на гореспоменатите песни от българи. Не всички гледания на "Добре ли си" извън България са от Сърбия, както манипулативно се опитваха да наложат тук.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бони е смазала на наградите. 🤣

"Време е" се въртя във всяка дискотека по 6 пъти. ТАКА ЛИ Е?". (Пълно мълчание) 

"Слуша се във всеки дом и навсякъде където се обърнеш"

"Имате нужда от корекция - песента не е кавър"

"Връстниците на дъщеря ми знаят всяка една моя песен"

 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Kriminal каза:

Какво стана тук майкоо

Галенови, нали си знаете, че Добре ли си е голям хит? Защо се обиждате на противоположни изказвания за него? Това е най-големият хит на Галена през 2019-та. Каква паника вдигнахте само. I read your stupids и ми става неудобно. Мислите ли, че Пресовите щяхме да изпишем 2 страници пълни с най-гнусно съдържание, ако някой беше казал, че Пиян не е хит? Разбира се, че не, защото знаем, че това си е пълна глупост и може би този пост щеше да е с 2 отговора горе-долу и край. Как си позволявате да се унижавате до такава степен? Това говори само за неувереността ви към успехите на вашата. На вашето място бих прекратил. 

Хит не е. От друга страна казвам също и че я е откраднала от реклама на немски мобилен и ТВ оператор. В момента сме на страница 114та ... почвам да засичам. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Olay каза:

От излизането си до сега Добре ли си от гледания само от България: 12.5 милиона (от общо 15.5 милиона)

Стриймвания в Спотифай от България 340к от 1 млн.

 

Гледания само от БГ от 23.11 до 20.02

1. Излъжи ме - 6.24 млн

2. Ламборгини - 6.01 млн

3. Душо моя - 4.75 млн

4. G-class - 4.5 млн

5. Полудяваш - 4.2 млн

....

16. Така ни се пада - 2.64 млн 😅

 

... другото интересно е, че новата на Яница е по-гледана в България от колкото песента на Диона. Кои ли са тези международни фенове на дионка?

В твоя ред на мисли, ей ся ша дофтаса онова досадното четирибуквие, да ти обясни как Пепа Джексъна е най-гледана от България, допълнително разбито по тримесечия, седмици и на места избрани часови интервали в които еднодневките на толбухинската мастия са били най-гледани. 

И сериозно ли казваш, че имаме чалга изпълнителка със заглавие Диона? По ми звучи като заглавие за суха паста, или в краен случай, няква умряла фафла. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Beat. каза:

Бони е смазала на наградите. 🤣

"Време е" се въртя във всяка дискотека по 6 пъти. ТАКА ЛИ Е?". (Пълно мълчание) 

"Слуша се във всеки дом и навсякъде където се обърнеш"

"Имате нужда от корекция - песента не е кавър"

"Връстниците на дъщеря ми знаят всяка една моя песен

Ти виж коментарите под поста за Бони на Фолк+. Даже и пиарката на Бони е писала че това не е кавър, а българска версия на Ципеле. 

Няма ли кой да й каже че и ако вземе да я запише и с същия текст на сръбски език пак ще е кавър. Много е зле тая жена.

  • Like 1
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И много ми е смешно някои които в живота си са взели не повече от две награди и са скачали от радост докато ги получават, да се обясняват че наградите не са важни и че най-важни за тях са феновете им.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-важни са парите за всички, не феновете. Преслава е единствената за която действително желязото е било по-важно от всичко, за това оставяше 99.9% от хонорара си на Пайнера само и само да вземе статуетка. Малко злобно е, но действително имам съмнения, че толкова се е радвала при ражденто на Паула, колкото при получаването на поредната “Певица на годината”.  В крайна сметка... бебе, човек може да си прави постоянно,  но виж статуетка дадена от шефа, мммммм. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

И много ми е смешно някои които в живота си са взели не повече от две награди и са скачали от радост докато ги получават, да се обясняват че наградите не са важни и че най-важни за тях са феновете им.

Но не повече от скачащите фенове на една новоизлюпена Инстаграм моделка на ринопластика и видна разпространителка на инфлуенца, пак там, които въпреки вагоните скрап получени през годините, са все недоволни. Особено когато никому неизвестен интернет сайт от народа и е дал само 2 награди. ;) 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Lelqtian каза:

В твоя ред на мисли, ей ся ша дофтаса онова досадното четирибуквие, да ти обясни как Пепа Джексъна е най-гледана от България, допълнително разбито по тримесечия, седмици и на места избрани часови интервали в които еднодневките на толбухинската мастия са били най-гледани. 

И сериозно ли казваш, че имаме чалга изпълнителка със заглавие Диона? По ми звучи като заглавие за суха паста, или в краен случай, няква умряла фафла. 

На теб пък какъв ти е проблема, да се публикуват класации по тримесечия? Те проследяват кои песни били най-хитови за съответните периоди от годината. И да не ти изнасят, аз нищо не мога да направя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

На теб пък какъв ти е проблема, да се публикуват класации по тримесечия? Те проследяват кои песни били най-хитови за съответните периоди от годината.

Псулютно никъф. Както казах, щом Пепа Инфлуенцърката няма успехи на по-широки фронтове, очаквам  да почнеш разбивки по седмици и часови пояси, когато е най-гледана, стриймвана и евентуално пускана по радиоточките в населени места с по 34 жители. 

Знаем ти номерата :)  Намери ли извадка по която е разписала най-много картички и плакати?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

TOP 10 DJ SELECT 2019

Dj-те от най-добрите клубове в страната гласуваха и определиха ТОП 10 за най-големите дискотечни хитове за годината

1. Теди Александрова ft. Сашо Роман - Най-боли ме

2. Емилия и Денис Теофиков - Акула

3. Галена и Фики - Ламборгини

4. Галена и Миле Китич - Добре ли си

5. Преслава - Изтрезняваш ли

6. Емануела - Аре, дърпай

7. Преслава - Пиян

8. Алисия и Лорена - Яка е жена ти

9. Галена - Паника

10. Меди - Само да те питам

  • Like 4
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, retr0 каза:

Най-важни са парите за всички, не феновете. Преслава е единствената за която действително желязото е било по-важно от всичко, за това оставяше 99.9% от хонорара си на Пайнера само и само да вземе статуетка. Малко злобно е, но действително имам съмнения, че толкова се е радвала при ражденто на Паула, колкото при получаването на поредната “Певица на годината”.  В крайна сметка... бебе, човек може да си прави постоянно,  но виж статуетка дадена от шефа, мммммм. 

Крайно невярно. Преслава е единствената дето е черпила феновете си с пица. А кой знае, за някои може и цица да е имало навремето като беше пухкавелка. Така, че Свирчолина набързо да спретне банкет в Калояновата Крепост. На баба Глория домашното кафе с придворните дами не се брои. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela

Бокушеймаза, здравей.

Въпреки, че днес е студен и намръщен ден, аз ти пращам лъчи топлина :77:

Кажи с кодови думи има ли развитие по казуса "Людма Войвода", че не смятам да влизам във Вайбър.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...