Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Вече 9 дена номер 1 e Koце. Всичко друго заминава. Коце позна, че има хит.  :P

Чак сега виждам, че под клипа на Майната ти Свети Валентин от Фирмата са дали линк за сваляне на песента в wav. Toва е голяма работа. 

 

МАЙНАТА ТИ СВЕТИ ВАЛЕНТИН ОТНОВО НОМЕР 1 В ТОП 100 SONGS- 21.02.2020.jpg

МАЙНАТА ТИ СВЕТИ ВАЛЕНТИН ОТНОВО НОМЕР 1- 21.02.2020.jpg

МАЙНАТА ТИ СВЕТИ ВАЛЕНТИН ОТНОВО НОМЕР 1- 21.02.2020-2.jpg

МАЙНАТА ТИ СВЕТИ ВАЛЕНТИН ОТНОВО НОМЕР 1 TRENDING ON YOUTUBE- 21.02.2020.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Омръзна ми вече песента на Лидия. Така е като всяка песен звучи с еднакви отсвири и "лали ла лей" вокали. Пък и 700к за 5 дни никак не е впечатляваща бройка. Пак ще си забие на 3-4М

  • Like 1
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Омръзна ми вече песента на Лидия. Така е като всяка песен звучи с еднакви отсвири и "лали ла лей" вокали. Пък и 700к за 5 дни никак не е впечатляваща бройка. Пак ще си забие на 3-4М

Като не е качена в Нацифай и не раздава айфони, как да се хареса? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

6.6 милиона

1.6 млн.

Разлика в премиерите само 1 година. Разликата по критерий хитовост е ясна за всички.

Смятайте за какъв отлив става въпрос от youtube и жанра като цяло.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Beat. каза:

IMG_20200220_232807.jpg.ec1f59ceaa7cfb69a17b1ca7bf684051.jpg

🤣

"Аз съм ама айде" колко се смея Боже йдхфхдхк

представяме ли си Преслава как казва: "Провинциален беден боклук!"

  • Haha 5

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради алгоритъма и действителния спад в YouTube, от есенно-зимния сезон вече е по-трудно да се правят 10 милиона. Само някои тотални хитачки като Ломборгини и Излъжи ме ще ги стигат, но до 20 и те ще видят зор.

И във връзка с това песента на Лидия не върви никак зле. Самостоятелна, в малък канал, но ще има милионче за малко повече от седмица. Това е новото темпо на стандартните хитове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди и Константин дали купуват гледания? Доста гледания за 1 седмица, скоро никоя песен не ги е правила, а няма някакъв бум към песента. А и е в малък канал. Дори към Емрах и Теди е по-голям интереса, според мен 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Меди и Константин дали купуват гледания? Доста гледания за 1 седмица, скоро никоя песен не ги е правила, а няма някакъв бум към песента. Дори към Емрах и Теди е по-голям интереса, според мен 

Със сигурност не купуват, нека не търсим под вола теле затова, че има фенове дето сме оценили песента. Вчера аз им купих едно 300 000. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Сравнете я с песента на другия дебют Лида, не можете, нали? Смаза новата кралица на фолка!!❤

 

Класа, а не посредственост като при Лидия. Всичко е изпипано

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо настина YouTube така замря като гледания, не е само поп фолка, масово е, сякаш тази година вече си личи наистина? Какво промениха в начина си на броене? Преди тотални хитове като тези на Лидия, Коце, Меди, Теди и Емрах щяха да имат по няколко милиона, балканските мегахитове също едва правят 10 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен гледанията на МТСВ са на границата между забележителни и съмнителни. По-скоро бих заложил, че са първото, защото песента наистина разби, а и Меди в момента се превръща в сензация. Интересно ми е обаче дали някой или по-скоро някоя конкретна ще се изцепи да поръча повече в настоящото положение на платформата. Ще го наблюдавам с пуканки.

ПП: Тази песен на Ариа е може би най-добрата й досега, но малко се притеснявам да я награбя, защото доста ми напомня на онези Оцкови, които бяха уеднаквили жанра по едно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе мъжкият глас който пее бек вокалите в песента на Ариа е Галин или вече имам трамви от включването му в всяка песен на Алфа???🙃

  • Like 2
  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Willy каза:

Сравнете я с песента на другия дебют Лида, не можете, нали? Смаза новата кралица на фолка!!❤

 

Да... само и ако гласът й ставаше за слушане. Пълна некадърница. "Кариерата" й приключва в момента, в който й спрат кранчето с мангизи.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Абе мъжкият глас който пее бек вокалите в песента на Ариа е Галин или вече имам трамви от включването му в всяка песен на Алфа???🙃

Ми евтина е, не е за друго. А и винаги е готова да се предложи на всеки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Born to Die каза:

А защо настина YouTube така замря като гледания, не е само поп фолка, масово е, сякаш тази година вече си личи наистина? Какво промениха в начина си на броене? Преди тотални хитове като тези на Лидия, Коце, Меди, Теди и Емрах щяха да имат по няколко милиона, балканските мегахитове също едва правят 10 милиона.

В ютюб слушат само циганите, затова само техните песни имат гледания. Обезсмисли се и купуването. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Абе мъжкият глас който пее бек вокалите в песента на Ариа е Галин или вече имам трамви от включването му в всяка песен на Алфа???🙃

Да, сякаш беквокалите ги пеят Галин и Зоя Мутишева

  • Sad 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, asylum каза:

В ютюб слушат само циганите, затова само техните песни имат гледания. Обезсмисли се и купуването. 

Е като сме цигани дай да не слушаме в You Tube

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pechenko каза:

CD3492D0-D523-4770-AFA5-53FAF46B5D15.jpeg

С тоя долу вдясно си приличат много :D

 

И аз нямам обяснение за гледанията, ще помисля, но май е свързано с новите правила и затова музиката не се препоръчва вече толкова.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...