Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Топ 20 PlanetaOfficial 2019 (без фен клипове)

 

1. Галин и Лидия - Няма да ми мине - 17,015,000 гледания

2. Галена и Миле Китич - Добре ли си - 15,445,000 гледания

3. Преслава - Пиян - 13,950,000 гледания

4. Преслава - Изтрезняваш ли - 13,490,000 гледания

5. Теди Александрова feat Dj Нед & Сашо Роман - Най-боли ме - 10,800,000 гледания

6. Цветелина Янева - Болка моя - 10,389,000 гледания 

7. Галена - Сърце - 10,143,000 гледания

8. Емилия и Денис Теофиков - Тръгвай си - 10,078,000 гледания

9. Малката - Не ме занимавай - 9,249,00 гледания

10. Емилия и Денис Теофиков - Акула - 8,806,000 гледания

 

11. Галена - Паника - 8,426,000

12. Роксана - Спомени - 7,691,000 гледания

13. Галена и Фики - Ламборгини - 7,638,000 гледания

14. Преслава и Галин - Така ни се пада - 7,230,000 гледания

15. Теди Александрова, Илиян и Борис Дали - Давай на Dj-я - 6,827,000 гледания

16. Роксана & Силвър - Япма бана - 6,375,000 гледания

17. Фики и Цветелина Янева - 6,285,000 гледания

18. Емануела - Скъпото се плаща - 6,189,000 гледания

19. Малката и Денис Теофиков - Полудяваш - 6,152,000 гледания

20. Десита feat Галин - #Мусала - 6,091,000 гледания

 

RIP ANELIA

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , PHILIPP PLEIN каза:

FB-IMG-1582201127100.jpg

Днес сме само на леща.

Мигом да се похвали с това и да пусне реклама в инстаграм. 

А Джена да опита лещата и да каже дали става. Нали е любителка. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

TOP 10 DJ SELECT 2019

Dj-те от най-добрите клубове в страната гласуваха и определиха ТОП 10 за най-големите дискотечни хитове за годината

1. Теди Александрова ft. Сашо Роман - Най-боли ме

2. Емилия и Денис Теофиков - Акула

3. Галена и Фики - Ламборгини

4. Галена и Миле Китич - Добре ли си

5. Преслава - Изтрезняваш ли

6. Емануела - Аре, дърпай

7. Преслава - Пиян

8. Алисия и Лорена - Яка е жена ти

9. Галена - Паника

10. Меди - Само да те питам

Тук липсва "Тръгвай си"... Каква новина само, нали уж беше хита на годината? Другия мега хит "Пиян" е на 7ма позиция... Какво се случва? 🙄

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

Защо не се е споменало, че Емилия и Денис заговориха за трети дует онази вечер на наградите? 😁

Мисля, че трябва да ме баннете, ако това се случи :D 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

@Stela

Бокушеймаза, здравей.

Въпреки, че днес е студен и намръщен ден, аз ти пращам лъчи топлина :77:

Кажи с кодови думи има ли развитие по казуса "Людма Войвода", че не смятам да влизам във Вайбър.

Здравей, Топлина! :heart:

Няма, не съм засичала войводата. Явно е на фронта и не се е вясвал. :D

Благодаря за лъчите, в този дъждовен ден имах нужда. Лошото време ме депресира.

При теб как е? Терапевтираш ли? 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам защо толкова се вълнувате от наградите на "Фолк плюс", които е ясно, че за да угодят на всички, са се опитали да дадат на всекиго по нещо. Наистина Галена не заслужава Певица на годината точно през тази година, сравнено с Преслава и най-вече Емилия. Но пък и не заслужаваше съвсем да остане без нищо, във всички категории може да се впише спокойно в топ 3 или топ 5. Организаторите така са го натъкмили, че да получи тази награда. Защо не се съсредоточите върху в пъти по-нелепото - Галин да е Певец на годината, при положение, че първо няма нито една самостоятелна песен, второ единственият му хит е дуетен (а не просто с подкрепящ изпълнител). Ама пак си дъвчете Преслава и Галена...

За съжаление пазарът е твърде малък и реално всички се познават, затова никой няма топките да награди истински заслужилите. 

За мен наградите би било редно да са така:

Дебют: Лидия

Прогрес: Меди

Певец: Денис

Певица: Емилия

Дует: все тая, всички са силни

Издънка: Анелия

Хотел: Триваго

 

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Blueberry каза:

Аз не разбирам защо толкова се вълнувате от наградите на "Фолк плюс", които е ясно, че за да угодят на всички, са се опитали да дадат на всекиго по нещо. Наистина Галена не заслужава Певица на годината точно през тази година, сравнено с Преслава и най-вече Емилия. Но пък и не заслужаваше съвсем да остане без нищо, във всички категории може да се впише спокойно в топ 3 или топ 5. Организаторите така са го натъкмили, че да получи тази награда. Защо не се съсредоточите върху в пъти по-нелепото - Галин да е Певец на годината, при положение, че първо няма нито една самостоятелна песен, второ единственият му хит е дуетен (а не просто с подкрепящ изпълнител). Ама пак си дъвчете Преслава и Галена...

За съжаление пазарът е твърде малък и реално всички се познават, затова никой няма топките да награди истински заслужилите. 

За мен наградите би било редно да са така:

Дебют: Лидия

Прогрес: Меди

Певец: Денис

Певица: Емилия

Дует: все тая, всички са силни

Издънка: Анелия

Хотел: Триваго

 

Аз без да се заяждам, си питам защо мислиш че Преслава е по-успешна? Ние уточнихме с факти, гледания, класации итн че Галена за 2019 е с повече и по-големи хитове от Преслава, а пресовите като аргумент дават това че Преслава пуснала албум с 5 нови песни. Е да, пусна и си спечели албум на годината, съвсем заслужено. Факт е че в този албум от новите имаше само един среден сезонен хит и 4 тотално незабелязани песни. Да спечели певица само защото е пуснала албум с нови песни ли? 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Аз без да се заяждам, си питам защо мислиш че Преслава е по-успешна? Ние уточнихме с факти, гледания, класации итн че Галена за 2019 е с повече и по-големи хитове от Преслава, а пресовите като аргумент дават това че Преслава пуснала албум с 5 нови песни. Е да, пусна и си спечели албум на годината, съвсем заслужено. Факт е че в този албум от новите имаше само един среден сезонен хит и 4 тотално незабелязани песни. Да спечели певица само защото е пуснала албум с нови песни ли? 

Не, но все пак албумът допринася. За мен "Пиян" е най-големият самостоятелен хит за 2019, отделно от това има и две клипирани песни, които подкрепят успешната й година, както и пет други нови, които малко или много се ротираха. Галена реално има един голям хит (дуетен обаче), подкрепен от страхотното  "Сърце" и компромисната "Паника" (да, разбира се, че звуча в дискотеките, това е Галена все пак). "Ламбото" все пак имаше само месец да се развие, в който беше масово оплювано, хитовият си потенциал разви по празниците. Може и да разсъждавам субективно, но Галена някак не я усетих тази година.

За мен годината си беше на Емилия, защото заедно с Денис, са единствените изпълнители с два брутални мегахита, отделно нивото на останалите песни от нея беше супер, макар и да няма солово парче. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

@Blueberry как си мила? Коментирай този хит на Джен.

 

Ужасна обложка, прилича на вещица.

Не ми е от най-любимите песни на Джен от този период. Предпочитам "Да"-тата.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Ужасна обложка, прилича на вещица.

Не ми е от най-любимите песни на Джен от този период. Предпочитам "Да"-тата.

Моли се да не почна???

Между другото защо не се направи тема Преслава vs Галена както имаше Кама срещу Деса? Омръзна ми да чета едно и също.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рядко обръщам внимание на гледанията, но сега виждам, че "Изтрезняваш ли" води "Сърце" с цели 3 милиона, но вие твърдите, че е флоп/прехвалена, защото не се пеела от публиката по участията на Преслава? Ми песента какво е виновна, че я изпълнява безжизнена скумрия, която си пуска плейбека и се клатушка, дори забравяйки да си отваря устата? #СправедливостЗаИзтрезнявашЛи

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

а пресовите като аргумент дават това че Преслава пуснала албум с 5 нови песни.

Аз го писах това и не съм от "пресовите" или "галеновите".  Дори ми е досадно като се спори все за тях. Един единствен път се включих в такъв спор и ще е вероятно последен.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Рядко обръщам внимание на гледанията, но сега виждам, че "Изтрезняваш ли" води "Сърце" с цели 3 милиона, но вие твърдите, че е флоп/прехвалена, защото не се пеела от публиката по участията на Преслава? Ми песента какво е виновна, че я изпълнява безжизнена скумрия, която си пуска плейбека и се клатушка, дори забравяйки да си отваря устата? #СправедливостЗаИзтрезнявашЛи

Screenshot-20200220-193225-Chrome.jpg

Screenshot-20200220-193236-Chrome.jpg

Година по-късно, умерената Сърце е на по-висока позиция от мазна песен като Изтрезняваш ли. Поредно доказателство че песните на Преслава гръмват по-ударно а тези на Галена се помнят повече.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...