Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 49 минути, Born to Die каза:

Толкова са яки, много се надявам да пожънат успеха, който заслужават, права е да има най-накрая това самочувствие, въпреки че пак е плаха, все скромна. Хубаво е, че сега подготвят премиерата и в Румъния. За "Адреналина" пък нямах идея, че е била хит в още страни извън Румъния и България, Кости определено се е хванал за нея и ще иска да работят заедно, има още песни, дето се готвят. Явно и самите румънци много са я харесали, искаше ми се всичко това да получи повече отзвук в страната ни, защото заслужава.

 

Иначе аз си чакам интервюто в Сигнал да видим какво ще каже за Пайнер, концерта, албума и т.н.

Сега го гледах по планета. И аз се радвам за тях, много готин екип са и заслужават успех. Но това интервю не мина никак добре и през цялото време ме ядеше чужд срам. Толкова неадекватно мина. Водещата през цялото време точеше лиги по Jay Maly, а преводачката беше по-силна от тях и ги прекъсваше и превеждаше докато те още говорят. Емилия и тя не отговаряше директно, а ги дъвчеше въпросите. "Ти ли предложи дует на Денис" и тя някаква нахъсана разказва истории как е скромна и никога в живота не е предлагала дуети.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, presi_fen! каза:

Много ясно ,че сега няма да го изтъкнат , 2019 си е на Преслава , но Галена и открадна статуетката макар , че си мисля ,че и тези награди са за всекиго по нещо. Но нека да се радват и постоянно да изтъкват тъпия дует “Добре ли си” за по-голям хит от “Пиян”. Дано догодина има статуетка за Дуетна певица на годината тогава Галена няма да има конкуренция заедно с Емилия и Алисия.

Както е казал @Kriminal, цитирам философът Платон:

„Дрън, дрън, дрън, стига си говорил, мрън, мрън, мрън, за глупости си спорил!”

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Willy каза:

Както е казал @Kriminal, цитирам философът Платон:

„Дрън, дрън, дрън, стига си говорил, мрън, мрън, мрън, за глупости си спорил!”

Като видя спорове Преслава вс Галена и Кристиана става Платон а Андреа Сократ

  • Haha 2
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не беше чак толкова зле, явно не е професионален преводач, със сигурнуст се притесняваше и не успяваше с петима човека. А и като говореха на български не превеждаше на английски на другите, нямам идея защо, все пак се получи ok. То всъщност нивото на английския на всички е такова, че и без превод щяха да се разберат, надявам и сред зрителите няма млади хора, дето да не могат да разберат пет неща от румънци и един латинос, казани на английски.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Born to Die каза:

Е, не беше чак толкова зле, явно не е професионален преводач, със сигурнуст се притесняваше и не успяваше с петима човека. А и като говореха на български не превеждаше на английски на другите, нямам идея защо, все пак се получи ok. То всъщност нивото на английския на всички е такова, че и без превод щяха да се разберат, надявам и сред зрителите няма млади хора, дето да не могат да разберат пет неща от румънци и един латинос, казани на английски.

Подобен тип разговор, когато не е на живо, е добре да се предаде със субтитри или с дублаж. Доста думи ги използваше погрешно, отделно от това изпускаше цели изречения. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен изживява някакъв ренесанс. Онзи ден я бяха пуснали по радиото в колата,а сега гледам,че и в  popnable прави по над 10к дневни.

Сега като прочетох коментарите ми стана ясно,че е явно заради Тик ток.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахха...показаха ли ви нагледно коя е Певицата на 2019? В единствените официални награди за чалга за годината победителката е Галя - факт. Опитвахте се да изкарате Джексънка нещо повече с единственaта й песен, която се завъртя за повече от 2 месеца, но не се получи.  И не -наградите не са за всекиго по нещо - ако беше така щеше да има такива и за Емануела, Анелия, Джена, Алисия. Поздрав с Певицата на 2019, за да не забравяте кой е шефът: 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия в интервюто казва, че много песни за Преслава са идвали при нея и обратно... Интересно. 

Представям си "Пиян" или "Да гори в любов" да бяха в нейни изпълнения. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, plambata каза:

Хахахха...показаха ли ви нагледно коя е Певицата на 2019? В единствените официални награди за чалга за годината победителката е Галя - факт. Опитвахте се да изкарате Джексънка нещо повече с единственaта й песен, която се завъртя за повече от 2 месеца, но не се получи.  И не -наградите не са за всекиго по нещо - ако беше така щеше да има такива и за Емануела, Анелия, Джена, Алисия. Поздрав с Певицата на 2019, за да не забравяте кой е шефът: 

 

Аз исках да видя Емилия като победител, ей така за разнообразие и мотивация на счети и честно очаквах и да спечели след като видях че е сред присъстващите, но няма да лъжа, страшно много се радвам че спечели истинският човек. 

Също така ме радва и факта че се разбиха наложените тези тук в рама, че Преслава е едноличен лидер за 2019 и едва ли не е била без конкуренция, а просто имаше първата истински успешна година без да се налага да я бутат феновете, а хитовете й да говорят.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Аз исках да видя Емилия като победител, ей така за разнообразие и мотивация на счети и честно очаквах и да спечели след като видях че е сред присъстващите, но няма да лъжа, страшно много се радвам че спечели истинският човек. 

Също така ме радва и факта че се разбиха наложените тези тук в рама, че Преслава е едноличен лидер за 2019 и едва ли не е била без конкуренция, а просто имаше първата истински успешна година без да се налага да я бутат феновете, а хитовете й да говорят.

А къде можем да видим кои са присъствалите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

А къде можем да видим кои са присъствалите?

Не знам, аз видях от сторитата на изпълнителите и на някои от присъстващите.

 

Ето и цялото обявяване на Галена за певица на годината от страна на Емануела и Лорена.

https://streamable.com/mfqi3

  • Thanks 1
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте само последните сторита на Галин за престоя му в Турция. Колко долно е да обявиш цял народ и държава за неприятни и измамници само защото му взели 600 лири от летището до хотела. Ми като си тъп и 6000 ще ти вземат. Лесно е на стори да се правиш силен и интересен. После снима хотела и банята и казва "мии става". Добре, другия път ще си в Долмабахче сарай. 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Галя за Емилия: Неслучайно я наричат Веселото момиче на поп-фолка

Who the fuck я нарича така? Всички я знаем като Счетоводителката :ba: 

По скоро репортерката не е чула добре "Веселото Счети на поп-фолка" 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Blueberry каза:

Подобен тип разговор, когато не е на живо, е добре да се предаде със субтитри или с дублаж. Доста думи ги използваше погрешно, отделно от това изпускаше цели изречения. 

Симултантен превод си е бая трудно по-принцип, и в крайна сметка да не очакваш точно Планета и Автограф да се бръкнат за истински, професионален преводач? А Счети няма планирани такива разходи, целия бюджет е за айфони. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , omline каза:

"Само с теб"  на  Румяна ще е най-вероятно. Фокса ще гризка дръвцето, ако е така, защото ще му бъде напомнено какви тиради относно морала изписа за "римейка" на  "Две очи разплакани", когато в нея поне участваше дъщерята на Румяна.

Фокси беше спокоен и сигурен в прогнозите си когато говореше за позьорките около дъщерята на Румяна така, както е спокоен и днес, че каквото и да пусне Камелия то ще си стане хит без проблем. Защото и за малките деца е ясно, че Камелия е най-голямата и влиятелна звезда в чалгата днес, в 2020 година. Вярваха ли го преди 5-6 години троловете тук, когато вкупом (с единици изключения) се насираха да я плюят ден и  нощ, подмазвайки се реваншистки за годините всякакъв геноцид от "чипровската" над техните там фаворитки? Помни добре Фокси същите местни надувки, които брояха месеците, дните и часовете до края на кариерата и. Помни Фокси и зоупокойните молитви, надменното парадиране, тънките подигравки и весели емотинокчета..

Е, честито на всички! В неделя, 20:00 ч. директно в най-гледано време по националният лидер БТВ.

:1000(19):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Screenshot-20200219-212152-Instagram.jpg

Истинската победителка!

Без да има песен с повече от 2млн. разликата в гласовете за двете е била около 1%. Смятайте колко ще мачка.❤

  • Haha 1
  • Love 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Галена си е певица на годината. Артист, идол както искате я наречете. Коя друга имаше 4 тотално различни песни една от друга и всичките да са тотални хитове?

Певец е за Теофиков. Галин като му гледам сторитата се е напикал от кеф. Даже е казал че това му е първата награда. Да се беше сетил защо му е първа и не я взимаше когато трябваше и да я беше споделил с Теофиков.

И колко хитове има Галена? Сърце и кючека с Фики, който се разви по празниците, да не кажа след новата година? Всичко останало мина и замина. Ама тя какво друго има... лятната песен дори не помня как се казва и дуета с Миле, който дори не гръмна особено. Голям идол. Една изява няма на голяма сцена. Ако ще й се дават награди за десетилетие или за 4 години назад, нека се обяви. 2019 категорично не беше нейната.

За мен Преслава седи по-убедително с целия хейт покрай операциите, два големи самостоятелни хита и дуета с Галин, който беше тотален хит и концертът го доказа.

Въпреки че и двете са ми нафталинени вече. Малката можеше да получи поощрително статуетката. Не че я заслужава, ама нито Ивана беше топ през 2001, нито Преслава беше набрала достатъчно скорост през 2005, нито Галена, когато я взе.

Като цяло, слаба година за жените в чалгата.

 

  • Like 2
  • Wow 1
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...