Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Willy каза:

То пък една церемония. Само на визии бяха на ниво, другото е само плейбек, фалшиви аплодисменти и тройно по-голяма селяния и лиготия от новите изпълнители.

Да, ама сцената, организацията, статисти, графики, всичко е пипнато.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

Ми тя сама си го беше избрала Бирмата. След като се хващаш с престъпник много добре знаеш какво да очакваш. След раздялата им ревеше за него по предаванията, все едно нищо лошо не е преживяла и съжалява за загубата. Този живот с престъпници, побоища, наркотици до какво да я доведе? И сега е хванала същия махленски разбойник и простак. 

Стокхолм синдром. Обикновено насилниците са нарцистични, което ги прави много добри манипулатори, карайки жертвите да изпитват чувство за вина. Побоят с него навярно е бил опит да му покаже, какво й причинява, а наркотиците средство за утеха. Личеше си, че е съсипана отвсякъде. Това се отразяваше и върху кариерата й. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, pacho каза:

Да, ама сцената, организацията, статисти, графики, всичко е пипнато.

Сцената я забравих. Брутална е да. Представям си Галена какво шоу може да направи на подобна сцена..

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Сашо каза:

Меди ще прави песен с Камелия... 

Шегуваш се 🤔 Дано да не е вярно това 

Редактирано от niksyn4o
Правописна грешка
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, niksyn4o каза:

Шегуваш се 🤔 Дано да не е вярно това 

Снощи в Плаза го е коментирал. И аз съм изненадан. 

Очаквах по скоро Камелия и Емилия 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Сашо каза:

Меди ще прави песен с Камелия... 

Супер ще се преекспонира и той. Вече участва във всяка втора песен. От Камелия пък най-малко съм го очаквал.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди май се оформя като по-голяма звезда и от Теофиков.  "Параноя" в момента е наистина голям хит,  въртят стабилно и "Зарязан". Даже "Само да те питам" (песен на 11 месеца) се пуска още и прави много добри гледания, в Popnable трайно е над "Тръгвай си" например. Ако направят дует с Камелия мисля, че ще смачкат. Щом с Ваня му се получи, представете си с Кама.

Не знам защо му се дразните, пее момчето и то много. Дори мисля, че песните му стават такива хитачки предимно заради изпълнението им. Откъм участия май прави повече от Денис, нека някой по-запознат да каже. Отделно Азис му е първа дружка и съветник за кариерата, така че няма как да не му се получават нещата. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, plambata каза:

Меди май се оформя като по-голяма звезда и от Теофиков.  "Параноя" в момента е наистина голям хит,  въртят стабилно и "Зарязан". Даже "Само да те питам" (песен на 11 месеца) се пуска още и прави много добри гледания, в Popnable трайно е над "Тръгвай си" например. Ако направят дует с Камелия мисля, че ще смачкат. Щом с Ваня му се получи, представете си с Кама.

Не знам защо му се дразните, пее момчето и то много. Дори мисля, че песните му стават такива хитачки предимно заради изпълнението им. Откъм участия май прави повече от Денис, нека някой по-запознат да каже. Отделно Азис му е първа дружка и съветник за кариерата, така че няма как да не му се получават нещата. 

И аз съм на същото мнение че Меди е по-талантлив от Теофиков, но вторият засега има по-голям успех и всички знаем защо. Сигурен съм на 100% че ако Меди беше стартирал с дуети с топ имената сега щеше да е сензация на ниво Фики и Галин 2014/5, но и без това си постигна много, което е похвално. Очаквам да мачкат с Кама, а с Коце не знам, нямам очаквания...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , plambata каза:

Кака Тони във Варна след не знам колко години! Ех как ме е яд, че няма да мога да отида. 

Снимка на Paradise Folk Club.

Вчера е имала общо участие с Райна, Славка Калчева и Нели Петкова на някакво частно парти. Райна е качила сто клипчета и снимки в инстаграм. Трите се раздават яко докато Нели пее дуета със Слави.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, -A. каза:

Вчера е имала общо участие с Райна, Славка Калчева и Нели Петкова на някакво частно парти. Райна е качила сто клипчета и снимки в инстаграм. Трите се раздават яко докато Нели пее дуета със Слави.

Много е яка Райнето , много хубаво се забавляват и им се вижда искреността в очите! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи аз като ви говорих преди половин година за Меди и че ще гръмне здраво, никой не ми обърна внимание, ама сега.... хахах

Иначе и за мен е по-талантлив от Теофиков, но си мисля, че Меди по-скоро се харесва на студенти и малцинства, отколкото на тийновете. Малко не им е обща таргет групата.

Все пак, не може да не споменем, че Теофиков има компания зад гърба си, уредени участия. Знаете, че в Пайнер всичко е преразпределено и няма значение имаш ли хитове... такива като Джулия още ги бутат с по 10 участия на месец.

Представете си Меди каква инерция има, за да има по 20 участия на месец. Това значи че и Пайнер (и техните клубове) го канят и не могат да го игнорират.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, meleto каза:

Представете си Меди каква инерция има, за да има по 20 участия на месец. Това значи че и Пайнер (и техните клубове) го канят и не могат да го игнорират.

Това означава, че Пайнер за нищо не става. ;) 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 14 минути, asylum каза:

Това означава, че Пайнер за нищо не става. ;) 

 

Тва вече даже ми е омръзнало да го обяснявам, ма не е лошо как след цяла 5тилетка тука из форума почнаха да отчитат очевадното. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Lelqtian каза:

 

 

Тва вече даже ми е омръзнало да го обяснявам, ма не е лошо как след цяла 5тилетка тука из форума почнаха да отчитат очевадното. 

 

Аз от минимум 4-5 години говоря как Пайнер си преразпределят участията и няма общо с актуалността на изпълнителя. Емануела е супер зле в момента, обаче е в топ 3 по участия. Джулия, дето хит не е видяла от 2 години, пак й сервират по 10 на месец. 

Десислава дето също няма тотален хит от години, също получава участията на Кама отпреди 2014. Просто се толерират някои и това е.

И да си го кажем... студентите рядко ходят специално заради някого. Просто попадат на някоя певачица. Понякога дори не разбират, че е имало "звезда", щото е на плейбек. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, meleto каза:

Аз от минимум 4-5 години говоря как Пайнер си преразпределят участията и няма общо с актуалността на изпълнителя. Емануела е супер зле в момента, обаче е в топ 3 по участия. Джулия, дето хит не е видяла от 2 години, пак й сервират по 10 на месец. 

Десислава дето също няма тотален хит от години, също получава участията на Кама отпреди 2014. Просто се толерират някои и това е.

И да си го кажем... студентите рядко ходят специално заради някого. Просто попадат на някоя певачица. Понякога дори не разбират, че е имало "звезда", щото е на плейбек. 

Ми не е, не е това. Пайнер просто не са фактор, акак си цакат собствените изпълнители е няква съвсем различна тема. Така че това Меди не е нещо ново, показващо несъстоятелността на все по-изпадащия монополист. 

Тука се дъвчат гледания, канали в тубата, ма на никой не му дреме колко отчита брояча

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Ми не е, не е това. Пайнер просто не са фактор, акак си цакат собствените изпълнители е няква съвсем различна тема. Така че това Меди не е нещо ново, показващо несъстоятелността на все по-изпадащия монополист. 

Тука се дъвчат гледания, канали в тубата, ма на никой не му дреме колко отчита брояча

Да, Меди, подобно на Лорена, работи със Сашка Ангелчето и си има участия. Пайнер са безсилни, нямат никаква търговска политика, чакат някой да звънне, че да пратят някоя своя любимка - не търсят работа на певците си, а работа бол за всички. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Willy каза:

Когато Пиян и Параноя са номинирани за клип на годината, но не и Паника, Гъзарка, Ангелът, Ламбо....

Signal.bg

Някой изобщо влиза ли в този сайт още?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Willy каза:

Когато Пиян и Параноя са номинирани за клип на годината, но не и Паника, Гъзарка, Ангелът, Ламбо....

Signal.bg

Моля ти се... Джена Фолк идол... на кого? А Теофиков дето има истерия по него. Тука поне Джена можеха да спестят. Да не говорим какво прави там Десислава, дори Янева. Можеха да сложат още Меди и Малката... тоя сайт е пълна пародия. Поне номинациите да им бяха читави... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Здравейте, аз съм Азис. Циганин съм. Роден съм в затвора. Не съм образован. Майка ми ме обличаше с дарения от БЧК. Хранили сме се с продукти с изтекъл срок на годност, които супермаркетите изхвърлят и сме били гонени заради това.

Започнах работа на 10 години. Разхождах кучета и разнасях рекламни брошури. За мен казваха, че ще стана бездомник". 

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Azis-napravi-skandalni-priznaniya-za-detstvoto-si-kadrite-sa-mnogo-silni-932820

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...