Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Чак сега ми остана време да чуя двете версии на "Отиваш си". Първоначалната версия не е нищо особено,приятна е,но балади с подобно звучене преди 15 години бол. Не бих си я пуснал отново. Версията на Емилия не е крайно зле,но определено е една идея неслушаема. Първо защото гласовете им са груби и изобщо не подхождат на такава лирична песен и докато частите на Емилия чат пат биват,то тези на Стораро са отвратителни и второ наистина е доста цигинизирана както беше казал някой тук. Като цяло тотал щета е положението,връщам се на "Bad guy",че не се търпят подобни кръчмарски излагации.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е поредната, която възражда песен напоследък. То не бяха Камъните, Тошка, С тебе ми е най-сладко, Магистрала, Гот ми е, Шушана, Румяна и т.н. Просто се търси тази мелодичност, която вече почти не могат да създадат и за това си пеят старите песни на нов глас. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях си най-слушаните песни за януари и в топ 50 имам точно 6 чалга песни, най-високата от които на 14-то и следващите под 30-то. А имаше години, в които слушах ексклузивно чалга...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Senhor каза:

Видях си най-слушаните песни за януари и в топ 50 имам точно 6 чалга песни, най-високата от които на 14-то и следващите под 30-то. А имаше години, в които слушах ексклузивно чалга...

Това си е комплимент ако мен питаш. Аз имам 1 последните две години, всичко друго е: Тейлър, Ора, и там разни други по - квалитетни неща. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Това си е комплимент ако мен питаш. Аз имам 1 последните две години, всичко друго е: Тейлър, Ора, и там разни други по - квалитетни неща. 

Аз нямам проблем със слушането на чалга. Даже декември слушаж доста. Въпросът е, че продукцията им вече не може да се доближи до другата музика. Дори бих казал, че на моменти имахме най-добрата индустрия на Балканите, а в момента сме надалече от първото място. Сърбия откъм саунд и модерна продукция напълно ни отвя последните няколко години.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз за цялата 2019 едвам наместих една чалга в годишния си Топ 10, а хем тук съм сред защитниците на надигналия се жанр. :D Просто повечето от песните им не могат да ни привличат да ги слушаме пак и пак. Правят ги, за да се натряскаш и да крещиш на тях в чалготеката.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

http://planeta.tv/news/view/Igrata-Payner-30-nosi-nagradi-na-fenovete

Цитат

По-наблюдателните фенове веднага го свързаха с предстоящия 30-годишен юбилей на музикална компания “Пайнер“. Официално рожденият ден ще бъде отбелязан на 13 февруари. 

В какво ли ще се състои това отбелязване? Концерт толкова скоро - едва ли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.01.2020 г. от 11:21, xroflx9 каза:

 Още ли не си преживял факта,че те размазах на изборите за модератори и без да агитирам други хора,а ти се накъса да го правиш?🤣

 

 

Хаха. Ти не си вярваш, а искаш другите да ти вярват! Добре, че не агитираше... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, THE IIconic каза:

Много неша знам. Това, че си мълча може само да те радва.

Знай си каквото искаш,слабо ме вълнува като цяло като в повечето случаи си неразбрал.😁 Това че някои потребители /акцентирам в множественото число/ са решили да агитират от мое име не означава,че аз съм ги накарал,защото имам хронологии,в които точно и ясно казвам че не желая да печеля с агитации,така че изобщо не ми пука какво знаеш. Пък и подобни селски интрижки отдавна не са актуални в Рама. Не забравяй,че и аз знам много неща,така че внимавай да не се изпариш от Рамания за половин година както когато Янева те унижи.😜

ПП Нали се оплакваш на модераторите от мен защо сега ми търсиш вниманието?🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , xroflx9 каза:

...По-скоро е отчаян опит на Счетоводителката за хит.

По-големи небивилаци скоро не бях чел!

Ще правя аз опит за хит и ще го пусна с някакво невзрачно лирик-видео ей така... Айде стига глупости! Много взе да ви е черна на повечето "счетоводителката" в последно време, ама поне се старайте да не си личи.

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Знай си каквото искаш,слабо ме вълнува като цяло като в повечето случаи си неразбрал.😁 Това че някои потребители /акцентирам в множественото число/ са решили да агитират от мое име не означава,че аз съм ги накарал,защото имам хронологии,в които точно и ясно казвам че не желая да печеля с агитации,така че изобщо не ми пука какво знаеш. Пък и подобни селски интрижки отдавна не са актуални в Рама. Не забравяй,че и аз знам много неща,така че внимавай да не се изпариш от Рамания за половин година както когато Янева те унижи.😜

ПП Нали се оплакваш на модераторите от мен защо сега ми търсиш вниманието?🤣

Говори си каквото искаш. Аз също знам неща за който не подозираш, че знам, но спокойно за сега нямам намерение да споделям.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, dan!el каза:

По-големи небивилаци скоро не бях чел!

Ще правя аз опит за хит и ще го пусна с някакво невзрачно лирик-видео ей така... Айде стига глупости! Много взе да ви е черна на повечето "счетоводителката" в последно време, ама поне се старайте да не си личи.

Ти пък за какво се бориш ?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, dan!el каза:

По-големи небивилаци скоро не бях чел!

Ще правя аз опит за хит и ще го пусна с някакво невзрачно лирик-видео ей така... Айде стига глупости! Много взе да ви е черна на повечето "счетоводителката" в последно време, ама поне се старайте да не си личи.

Е,то е ясно,че е с лирик видео,защото едва ли е с платени права.

На мен не ми е черна. Неведнъж съм я защитавал когато разни хора налагаха идеята,че "Добре ли си" била по-успешна от двата й дуета. Самата тя дразни с това колка си е повярвала сякаш е изкарала второ Хабиби,а не 2 дуета,които никой няма да помни след 2-3 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Говори си каквото искаш. Аз също знам неща за който не подозираш, че знам, но спокойно за сега нямам намерение да споделям.

 

Е,аз ако почна да говоря и малкото потребители,които ти обръщат внимание ще спрат да го правят. Иначе е комплимент за мен,че аз изобщо не се интересувам от особата ти,а ти очевидно не спираш да разпитваш за мен,така че най-вероятно и информацията ти е грешна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Е,аз ако почна да говоря и малкото потребители,които ти обръщат внимание ще спрат да го правят. Иначе е комплимент за мен,че аз изобщо не се интересувам от особата ти,а ти очевидно не спираш да разпитваш за мен,така че най-вероятно и информацията ти е грешна.

Изобщо не съм питал за теб. Дойдоха ми на крака и без да съм питал разбрах достатъчно! Аз  съм до тук. Мисля че ти обърнах достатъчно внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Изобщо не съм питал за теб. Дойдоха ми на крака и без да съм питал разбрах достатъчно! Аз  съм до тук. Мисля че ти обърнах достатъчно внимание.

Живей си там,събирай си репутации и не се закачай с мен отново ти казвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...