Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Миле го е качил в канала си. Ще имат общо участие и в Швейцария. Станаха си приятели и това е. 

И дъщерята на Миле ще пее. Иска ми се да направят дует.

 

  • Like 1
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Kriminal каза:

Въобще не изглеждаше "изплашена" и не говореше с оправданически тон, всичко се случи като шега. Който иска, все още може да го види в инстаграма й. 

Да, тя затова го спомена 2 пъти в лайфа. Първо се оглежда и вика "помислих, че идва Павел", а накрая пак се оглежда и казва "опаа, Павел си идва, затварям, затварям". И не пропуска да му спомене, че е на лайф. Голяма шегаджийка е щом 2 пъти се шегува с едно и също нещо. 😃😃

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

Ами не искаме 2013-14 да се повтори. Не ми се мисли какво й е правил Бирмата. Домашното насилие води до цял куп гадости на психиката: Клинична депресия, хранителни разстройства, посттравматичен стрес, паник атаки, склонност към употреба на наркотици, мисли за самоубийство и тн. Никоя жена не трябва да се задържа при насилника си, а да бяга възможно най-далеч. За съжаление, тук този проблем е до такава степен нормализиран, че повечето пострадали жени не осъзнават че са жертви, и крият за случилото им се.

Ми тя сама си го беше избрала Бирмата. След като се хващаш с престъпник много добре знаеш какво да очакваш. След раздялата им ревеше за него по предаванията, все едно нищо лошо не е преживяла и съжалява за загубата. Този живот с престъпници, побоища, наркотици до какво да я доведе? И сега е хванала същия махленски разбойник и простак. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Гальо каза:

Диона размаза Яница. Страшна песен

Чак пък да я размаза. И двете изкараха хитове и правят много добри гледания на фона на обстановката в момента.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Senhor каза:

Чак пък да я размаза. И двете изкараха хитове и правят много добри гледания на фона на обстановката в момента.

Е да, но я води с гледания, лайкове. Аз лично не очаквах 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че ще се повтори случая с Ламбо и Излъжи ме. Едната тръгна по-ударно за седмица-две, но вече месец и половина Ламбото прави повече гледания. А Диона е еднаква и си пасна с наложеното звучене за "комерсиално" в момента, докато на Яница е глътка свеж въздух.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Песента се радва на голям успех в Русия, а родната фолк звезда има шансовете да се превърне в международна сензация.

Братушките вече проявяват сериозен интерес към нашата певица.

Въпрос на време е изпълнителката на “Пайнер” да постигне световна слава, твърдят в музикалния бранш."

То бива суперлативи ама те се на*раха.

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горкото Маре - цял живот поръчва статии,бълва по 10 песни на година, прави кавъри на едни от най-големите балкански хитове и резултатът все е греда. А претенциите й са все едно е топ звездата на България. От всички песни, които бълва, единствено “Да ме гали” стана някакъв хит, а тя си налага незапеваемите бози. Много е неадекватна. А инстаграма й е пълен потрес. По-нелеп и от този на Анелия. 
Посмейте се и вие какви неща качва. 😂 

https://instagram.com/maria_official_bulgaria?igshid=1566qi5xskho 

  • Haha 3
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че Яница с течение на времето ще изпревари Диона. Нещо като "Сърце" и "Задната седалка" от миналата година - излязоха в един и същи ден и Тита макар и с малко, изпревари Галена по гледания. Днес обаче ги делят близо 2 милиона гледания, а и "Сърце" си остана много по-култов проект за времето. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , petya1 каза:

Горкото Маре - цял живот поръчва статии,бълва по 10 песни на година, прави кавъри на едни от най-големите балкански хитове и резултатът все е греда. А претенциите й са все едно е топ звездата на България. От всички песни, които бълва, единствено “Да ме гали” стана някакъв хит, а тя си налага незапеваемите бози. Много е неадекватна. А инстаграма й е пълен потрес. По-нелеп и от този на Анелия. 
Посмейте се и вие какви неща качва. 😂 

https://instagram.com/maria_official_bulgaria?igshid=1566qi5xskho 

Тя дори на "концерта" си е пяла на записи. Пълно дъно.

За кво го е викнала този Дани Милев? 😁 За пари всичко правят, буфосинхронисти....

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Пайнерчо кога ще направи такава церемония?

 

То пък една церемония. Само на визии бяха на ниво, другото е само плейбек, фалшиви аплодисменти и тройно по-голяма селяния и лиготия от новите изпълнители.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...