Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Ръцете горе, мишки! Г-жа президента щяла да участва в предстоящия сезон на Като две капки вода. 

 

Само тя е способна да спаси това изчерпано шоу!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , BobiTo каза:

Татяна подготвя нов проект, не се е отказала. :)

Чудесно! Нещо за Клеа чува ли се да участва вътре? В Пайнер ли е? 

преди 1 час , Lelqtian каза:

Ръцете горе, мишки! Г-жа президента щяла да участва в предстоящия сезон на Като две капки вода. 

 

Какво е това шоу? Ще трябва и с него да се запозная, очевидно! Правя жертви в името на Президента - трето риалити ще се наложи да загледам в живота си. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Братя Халваджиян яко са си го набутали с този избор - Луна, братко WTF....и насреща й Фънки за жури - майко мила! Дано са се снабдили със скариди, като реши, че й е дошъл краят,  "да си хапне".

  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, omline каза:

Братя Халваджиян яко са си го набутали с този избор - Луна, братко WTF....и насреща й Фънки за жури - майко мила! Дано са се снабдили със скариди, като реши, че й е дошъл краят,  "да си хапне".

Луна е единствената гаранция за висок рейтинг. Докато не я извъртят през всички предавания, няма да мирясат. Доста благородна жена, да им прави услуги на всичките! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Ръцете горе, мишки! Г-жа президента щяла да участва в предстоящия сезон на Като две капки вода. 

 

Ще се срещне отново с любимия си приятел Фънки. Очевидно след предния слаб сезон търсят сензация. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, omline каза:

Луна е тест за психиката и на зрители и на продуценти.

Всички гледат заради нея. Продуцентите си лапат парите, а и те с нея работят от 20 години и си се разбират. Всички с осмислен живот накрая. 

преди 6 минути, Stela каза:

Ще се срещне отново с любимия си приятел Фънки. Очевидно след предния слаб сезон търсят сензация. 

Те и миналата година я каниха, но тогава отказа, за да не си изчерпа образа след Черешката. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Luna Yordanova

LUNA ❤️
Здравейте Приятели, рядко се случва да опровергавам слухове по мой адрес, но последните няколко седмици непрекъснато излизат различни статии и ми звънят журналисти относно темата свързана със наследството на мой приятел!Искам да заявя пред всички вас, че съм получила всичко, което бе на негово име. Началото на Декември месец голяма част от имотите лично съм прехвърлила на неговите близки, защото те го заслужават и така е редно. С тях съм в прекрасни отношения помагат ми изключително много, когато си пътувам до Турция винаги им гостувам. С това искам да сложа край на спекулациите за наследството по мой адрес.
https://youtu.be/Tuh9LgVVtjg
https://youtu.be/XE3cY4augA4

 

https://pik.bg/прецакване-луна-се-прости-с-$-4-млн-наследство---ето-колко-от-богатството-на-покойния-й-лю-news896050.html?fbclid=IwAR1tEdrRIqjibOrsp8eD2hRf_vzXMxDTi_u5q_NIhyLWExipYzr0sllYYCc

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Всички гледат заради нея. Продуцентите си лапат парите, а и те с нея работят от 20 години и си се разбират. Всички с осмислен живот накрая. 

Те и миналата година я каниха, но тогава отказа, за да не си изчерпа образа след Черешката. 

На възраст е жената вече, освен това и КТБ й разгони фамилията - за кога да се държи на положение...

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, omline каза:

На възраст е жената вече, освен това и КТБ й разгони фамилията - за кога да се държи на положение...

Туй какво общо има?

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Туй какво общо има?

Казвам само, че когато си в такъв житейски момент и на всичкото отгоре те оберат без да се усетиш, е нормално да си съгласен да станеш "Шута на републиката" - тя поне има оправдание.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че ми е нужна статия в "24 часа", за да ми е ясно, че беше супер успешен сезон, но все пак...

https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/7354147

Най-яркият момент си остава Мария Илиева като Софи Маринова...беше разбила социалните мрежи.

 

А и заради тях "Гласът на България" за поредна година не смее да си подаде носа в понеделник вечер - винаги го позиционират в неделя, когато няма конкуренция по други телевизии.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен ми хареса много. Според мен е търсен този ефект да звучи като от преди 15 години- да имат и те такива парчета, а не само съвременни комерси. Радвам се, че Данна ще продължат за я продуцират в канала на Планета.

Обаче тази работа с правилата на YouTube им се отразява яко и на тях. Не можаха да направят дори и 200k от първоначален интерес, а не е като Десита и сама да не е способна да привлече и повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ако е вярно за "Като две капки вода" значи пак ще въртят едни и същи физионимии (четох и за други). Определено ще пропусна. 

Темата за "Топ 50 песни" заради ли троловете ли е затворена?

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, SG каза:

Тази песен ми хареса много. Според мен е търсен този ефект да звучи като от преди 15 години- да имат и те такива парчета, а не само съвременни комерси. Радвам се, че Данна ще продължат за я продуцират в канала на Планета.

Обаче тази работа с правилата на YouTube им се отразява яко и на тях. Не можаха да направят дори и 200k от първоначален интерес, а не е като Десита и сама да не е способна да привлече и повече.

Десита сама да привлича интерес? Не мисля.

Между другото за мен тази песен е писана за самостоятелна на Десита, не звучи като "удобна" за Даниела.

Даже да развия конспирация: Десита си е написала текста заради Денис Теофиков, даже и в клипа са включили Еляса, който доста прилича на Денис. :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, SG каза:

 

Абсолютно не вярвам, че тази весела и жива мелодия няма да се котира в дискотеките. Аз също смятам, че е фреш за слуха.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...