Jump to content



"Пайнер" отговаря... за Андреа


Препоръчани коментари

  • Отговори 338
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, retr0 каза:

Жалко, че не съществува “Kefche” вече, за да постна линка на горичката си тук, за да получа най-малкото 20 листенца! 

Оле,да! Колко развита горичка имах,а и каква радост беше като получих медал като значка там. Жестоко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Жалко, че не съществува “Kefche” вече, за да постна линка на горичката си тук, за да получа най-малкото 20 листенца! 

Бях администратор и там, целувки! 

00109491.jpg

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 Андреа реално няма участия, защото нормална чалга песен не е пускала от поне 3 години. От време на време изпява някоя бозица, на която даже клип не снима... е за какво да я поканят?! Камелия си има толкова участия в Пайнер и без тях, а знаем че точно на нея Митака би направил най-мръсно. Когато продукцията ти не струва няма как да вадиш пари от нея. 

 

Относно всичко останало съм съгласен с нея на 100%, макар че не виждам защо точно сега е решила да изяснява ситуация от преди 4 години. Богата си, известна си, живей си живота и да не ти пука. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Beat. каза:

Новата ми любима тема след Мемендреа! :roll1:

IMG_20191206_224218.jpg.7dc8aa7a529d986f4b2bd20a695fe421.jpg

Мъжът ясно, че е Пайнера, а другите 6 персонажи? Очаквам вашите теории! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

джмърс/ши,моля те вместо да правиш Рамания2 възроди kefche! Липсват ми горичката и аквариумчето ми,както и жестоките описания,които си правех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, fearless` каза:

Относно всичко останало съм съгласен с нея на 100%, макар че не виждам защо точно сега е решила да изяснява ситуация от преди 4 години. Богата си, известна си, живей си живота и да не ти пука. 

Защото б*лканците обожаваме скандали! Искам сега да пусне оня клип с Моника Валериева и да си върне позицията!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Мъжът ясно, че е Пайнера, а другите 6 персонажи? Очаквам вашите теории! :D

Прасето - Пеевски

Розовото прасе - Цура (със скъпите дрехи)

Певицата със змията - Андреа заради шоутата които е правила

Момичетата отдолу - топ кокошките в Пайнер

Разгадах го!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Мъжът ясно, че е Пайнера, а другите 6 персонажи? Очаквам вашите теории! :D

Мама Прасе - Деси Слава

Свинята - Делян Пеевски

Трите танцьорки - Трио Сопрано, ако бяха напуснали те - цялата фирма щеше да се разпадне!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Meanwhile 

Галена
Включете се в играта на Боровец - вафли и бисквити "Сладка Коледа" и си спечелете iPhone 11 📱 Beats by Dre 🎧 или комплимент от "Ден и Нощ" 🍫
 

Я па тая - "Пайнер" гори, тя за вафли дрънка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Клетите, колко са плоски тук.😥

И красиви в същото време. Интересно, че още нито един сайт не е отразил събитията - минаха има-няма 4 часа.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото в нета като с гумичка са изтрити всички новини, свързани с онези 18 000 лв месечно, които са били нареждани към Пайнер през майката на Пеевски.

 

преди 1 минута, -A. каза:

Цветелина Янева отивайки инкогнито в сградата на гугъл за да затворят форума и профила на Андреа в инстаграм.

image.png.6ec20ea2eba399305717ed1ec7a9d093.png

Готино само дето Гугъл не може да закрие ни форума, ни профил в Инстаграм. :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

Между другото в нета като с гумичка са изтрити всички новини, свързани с онези 18 000 лв месечно, които са били нареждани към Пайнер през майката на Пеевски.

За да бъде във фирмата ли ги е привеждала, или по някаква друга причина?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

За да бъде във фирмата ли ги е привеждала, или по някаква друга причина?

Това беше изтекло като информация при фалита на КТБ. Едва ли някой може да каже със сигурност, но мисля, че е близо до ума. Все пак тя беше капарирала Нанков - той не работеше с други изпълнители докато работеше с нея. Предполагам е действано по този начин и с хора от компанията.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...