Jump to content



"Пайнер" отговаря... за Андреа


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Не мисля, че са свързани двете. Преслава не е била ощетявана от Пайнер. Само с последния концерт, където им се разбунтува.

Не знам,може преди когато се друсаше да е било заради нещата в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 338
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, ice_boy_23 каза:

Дали някоя певица ще я защити и застане зад нея?...

😒☹️ много ми е жал за Андреа.. 

Камелия със сигурност споделя нейното виждане, но напоследък се е кротнала и не знам дали ще отговори по темата.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички са си виновни сами. Просто ме е яд, че в България така стоят нещата. Някаква бездарна мухла ще определя как, кога и защо. И пак е никоя, въпреки всички милиони профукани на вятъра. 
За Глория пък не ми не ми се мисли какво е било. 
Браво, че Камелия се отърва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега им е моментът да се опълчват.Ако се махнат 3-4 силни имена наведнъж, всичко рухва. Защото дискотеките ще си кажат "Е, може и без Андреа", "Е, може и без Камелия"... но могат ли без Андреа, Камелия, Преслава, Галена, Емилия, Джена едновременно? 

Андреа е изненадващо адекватна, евала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е да се опълчат и най-вече срещу Пеевска и нейните игри. Ако Ванча беше троянския кон тая е циреят на чалгата. 
Голяма част за опадъка на жанра се дължи на нея. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Представи си Преслава на какво е подложена от Цура като им е най-голямата звезда.

По-скоро да си представим Цура на какво е подложена като въпреки всички пари и усилия не успява да е над Преслава и другите наистина големи.

Тъкмо тези дни се замислих за цялата тази работа с разпада на Пайнер... За всички ни е ясно, че простотиите на Преслава, Галена и Митака имат основна вина, но някак си Цветелина Янева винаги ни е била встрани от прожекторите. Но доста неща от последните няколко години биха били по-обясними ако сложим именно нея в главната роля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Време е да се опълчат и най-вече срещу Пеевска и нейните игри. Ако Ванча беше троянския кон тая е циреят на чалгата. 
Голяма част за опадъка на жанра се дължи на нея. 

Пише се Упадък, мило.

Но ако трябва да сме честни Янева поне представя класни проекти, а Андреа беше тази която развращаваше и петнеше имиджа на фолка с курвенска визия. Тук проблемът е друг - подмолните номера, които стоят зад привидно отличната продукция на Цура.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравявам Андреа за това което направи, но много бързо забрави и тя колко мръсно е правила на колежките. Просто всичко в този жанр е погнуса.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Цура не заслужава симпатиите на никой. Страшен боклук. Не, че не сме го знаели и преди.... 

Абсолютно... и за какво е всичко това? Тя по участия не ходи от 7-8 години. Пуска песни за кеф, пее по концерти за престиж. Защо й е да тъпче останалите? Защо изобщо й е "Пайнер" всъщност - нито е опряла до 5000-те им лева за проект, нито се възползва от участията. Телевизията и канала в ютуб са й достатъчни да съсипва не само кариери, но и животи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Поздравявам Андреа за това което направи, но много бързо забрави и тя колко мръсно е правила на колежките. Просто всичко в този жанр е погнуса.

Какво е правила? Не съм запознат.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, GSA каза:

Всички са си виновни сами. Просто ме е яд, че в България така стоят нещата. Някаква бездарна мухла ще определя как, кога и защо. И пак е никоя, въпреки всички милиони профукани на вятъра. 
За Глория пък не ми не ми се мисли какво е било. 
Браво, че Камелия се отърва.

Какво да ѝ е било на Глория - тя е преживяла много по-големи гадости. И пак излизаше да им връчва награди на тия новите, не се е правила на последна инстанция. Дори 2005, когато още имаше високо его, откриваше сборен концерт.

Такива като Цура обаче как да ги коментираме - имаш спонсор, фирмата те носи на пиедестал. Пръдла. Погледнете я смешницата - тя още няма сценично поведение, пълно дърво на сцената, привидно хрисима, задръстена, скована. Теее тихите води - нали знаете? Да не говорим, че и участия няма - въобще, каква певица си ти?! Никой и не се интересува от нея като личност. Нооо тя е с протекции. Нищо. Мен много ме изкефи как Глория се "обърка", когато дадоха наградата за балада на Цура 2013, а пък на нея ѝ набутаха нещо за фолклор и нещо друго измислено, и излезе и благодари, все едно е награда за "Пясъчни кули". И после Цура след освиркването: "Ама бъдете по-позитивни! Имаше голяма конкуренция в категорията". Каква конкуренция, ма - Глория те отвя, но не, кучката няма да си го признае, няма да отстъпи. Онази пък Анелия заплашва, че ще се самоубие, ако не ѝ дадат Певица на 2012. За Галена и Преслава пък не ми се говори. Вие разбирате ли за какви психарки говорим... Това не е нарцисизъм. Интелигентните хора знаят как се играе играта. Това са селски пръчки, дето не подбират средствата - тя целта ги оправдавала всичките. Аз не знам природно добър човек в тая фирма ще оцелее ли - или трябва да е пълно перде. Пайнер 25 години лъжат и мажат. Ама маските падат.

Имам странното извратено чувство, че всички знаят как стоят нещата и си траят - като Галинчо. И всички ще окапят от клона... и накрая да не си останат с тази, с която започнаха - най-лоялният им кадър Глория, дето да ѝ се чудиш на акъла какъв е този мазохизъм да стоиш при някакви смотаняци, дето дори и са издатели не стават вече.

На Андреа браво - особено ако е и Водолей наистина, никак не се учудвам. Ние си го носим. Просто трябва да понесе последствията на думите си сега. Няма да е лесно. Нооо такива неща как каляват после...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

По-скоро да си представим Цура на какво е подложена като въпреки всички пари и усилия не успява да е над Преслава и другите наистина големи.

Тъкмо тези дни се замислих за цялата тази работа с разпада на Пайнер... За всички ни е ясно, че простотиите на Преслава, Галена и Митака имат основна вина, но някак си Цветелина Янева винаги ни е била встрани от прожекторите. Но доста неща от последните няколко години биха били по-обясними ако сложим именно нея в главната роля.

Естествено. Една от певиците,които се отказа от концерта също е бясна на Пайнер и се е скарала с Димитров,но коя точно е ще запазя в тайна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, -A. каза:

Поздравявам Андреа за това което направи, но много бързо забрави и тя колко мръсно е правила на колежките. Просто всичко в този жанр е погнуса.

Така е - отмъкна "Излъжи ме" от Елена, текст на Райна и т.н. Да не изкарваме Андри чак такава света вода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Пише се Упадък, мило.

Но ако трябва да сме честни Янева поне представя класни проекти, а Андреа беше тази която развращаваше и петнеше имиджа на фолка с курвенска визия. Тук проблемът е друг - подмолните номера, които стоят зад привидно отличната продукция на Цура.

Сори скъпа. Бясна съм!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Какво е правила? Не съм запознат.

Песента ''Излъжи ме'' първоначално е била за Елена Паришева.

Част от текста на ''На екс'' Райна го беше купила и дори записала песента. Съответно после се наложи да я върнат.

За някакъв клип също имаше една драма преди време.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, adorable каза:

Онази пък Анелия заплашва, че ще се самоубие, ако не ѝ дадат Певица на 2012.

:roll1:

Те й дадоха всъщност Изпълнител, а не Певица. Как още е жива? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Песента ''Излъжи ме'' първоначално е била за Елена Паришева.

Част от текста на ''На екс'' Райна го беше купила и дори записала песента. Съответно после се наложи да я върнат.

За някакъв клип също имаше една драма преди време.

Те по-големите проблеми с Андреа са други, но това е друга тема...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, norton737 каза:

Те по-големите проблеми с Андреа са други, но това е друга тема...

Темата е за Андреа, така че се чувствай готов да споделиш.

Андреа също е правила мръсотии, това много се говореше навремето. Но основните неща бяха, че крадеше идеи и концепции, както и че май не плащаше на хората, с които работи. @foxy_vd май знаеше повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Андреа е ясно, че не може да се погледне отстрани и че е една от виновните за промените в жанра. Но в случая можем само да я похвалим, че рискува имиджа си и дори много повече, за да каже истината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и Андра не е света вода ненапита. И Кама прецака за Албум на 2010, ама чак толкова долу колкото Цура не мисля че е стигала. Да - и тя си има вина за опростачването на жанра, но наистина тук става въпрос за човешки съдби и животи, с които Пеевска си играе, манипулирайки Пайнера и пак не може да просперира, защото тя няма осанката на звезда и е една тъпа селска пръчка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Beat. каза:

:roll1:

Те й дадоха всъщност Изпълнител, а не Певица. Как още е жива? :roll1:

Сигурен съм, че го е преживяла... е, може би не като Преса под душа с хапове, след като е видяла кадрите от "Зле разпределени", но все пак го е преживявала някак, по свой, "файтунски" начин, бъдейки "силна на сцената".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Странно ми е защо търпят капризите на Цура. Какви доходи носи тя на фирмата. Дори мъжо и вече не спонсорира събитията им... 

Заради Д.П. влиянието му в медиите. Скъсат ли с него, край с добрия имидж на Пайнер в неговите или контролирани от него вестници, списания и сайтове. В омагьосан кръг са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

Сигурен съм, че го е преживяла... е, може би не като Преса под душа с хапове, след като е видяла кадрите от "Зле разпределени", но все пак го е преживявала някак, по свой, "файтунски" начин, бъдейки "силна на сцената".

Моля, моля, това с душа беше като излезе "Дишай", "Зле разпределени" го е приела съвсем трезво с два лексотана и 3 чаши вино.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...