Jump to content



"Пайнер" отговаря... за Андреа


Препоръчани коментари

  • Отговори 338
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Единственото, което се надявам, е хората да повярват в това, което казва, защото всичко е истина, а и по-лошо и такова е отношението към повечето в компанията. Хората си мислят, че “Пайнер” е име на успеха и “империя”, а реално е един човек, който манипулира всички и всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятайте колко е отчаяна Андреа. Сигурно са й секнали участията в страната, заради монопола на Митю. Въпросът е: дали го е молила да се върне наистина?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой приближен до Андреа да й пише да спре, че ще я затрият. Намесва Пеевски, уронва имиджа на цял гигант, ще има последствия. Вярвам й на всяка дума, но навлиза в много опасни води!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Смятайте колко е отчаяна Андреа. Сигурно са й секнали участията в страната, заради монопола на Митю. Въпросът е: дали го е молила да се върне наистина?

Друг е отчаян - димитровградския бек. Щом й се връзва и пише изявление в сайта си, не му е чиста работата.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа го РАЗМАЗА. Сега видяхте ли на какво се дължат скъпите проекти на Янева, които пак са с мижава популярност? Пълен боклук е тая, отново се убедих. Колко ли певици за били натирени заради въпросната? Мачкай Андри!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От желание да й се посмеем накрая стигнахме дотам да не знаем какво да кажем. И аз съм потресен. Ясно си ни беше на всички как стоят нещата, но сега, когато ги има и тези покъртителни детайли... без коментар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Андреа го РАЗМАЗА. Сега видяхте ли на какво се дължат скъпите проекти на Янева, които пак са с мижава популярност? Пълен боклук е тая, отново се убедих. Колко ли певици за били натирени заради въпросната? Мачкай Андри!

И го разобличи, че ситуацията Ивана/Преслава през 2006/2007 е била подклаждана от него. А после Ванча се снима нахилена до него на концерта ... пълна идиотка е и тя. Как се унижава само.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер на сапун, на разстрел!

ЕКСТРАТА изпя думичките в последните си две песни - ГИЛОТИНА и ЕШАФОДА. ❤️

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Монетата винаги има две страни, но в този случай съм по-скоро на страната на Андреа. Абстрахирам се от всичките ѝ видове вулгарности и т.н. , обаче предполагам, че доста истини е написала. То просто си личи. В същото време, четейки писмото на Пайнер, изпитах невъобразима мерзост. Просто за миг си представих колко грозни неща са се случвали в тая фирма, за които никой от нас не е и разбирал. Рекет, заплахи, контраатаки, мерене на его и спонсори. Аз не знам тия хора психически как са издържали на тоя цирк и защо им е било нужно... какво печелят от това, като ето го резултата - провал след провал на концерти, не се ли виждат?? Направо адската погнуса, тоя жанр ми се срина изоснови, не знам какво да си мисля вече.

За Пайнера знаем, че е изрод, ама чак толкова не предполагах. Андреа е първата, която не мълчи. Нито Камелия, нито Рени, нито Райна - никой не е бил толкова открит, а специално тази година е бумът на напусканията на хора от компанията. Правили са спънки на всички - освен на силните на деня. Явно зависимостта от разни мутрафони го е карала да маневрира. Да не забравяме какво направиха с Десислава, когато напусна 2003. Другото, което - още 2007-ма, когато Ара направиха супер много мегахитове след дълго монополстване от страна на Пайнер, Митьо натика наградите на Нов фолк от НДК в кръчмите, само и само да не се види, че започва да издиша. А специално това писмо е написано супер профански - да неговорим, че не е опровергал Андреа по нито една точка, само бълва заучени обиди. Обаче стана супер грозно, това е тотална липса на самоконтрол и от двете страни. Факт, може да се е молила, но в Пайнер се случват ужасни неща. Едва ли Андреа си измисля и за здравословни проблеми, камо ли пък за другите неща. Аз ако съм на Митьо, ще се покрия, просто ще прекратя дейност. Или тоя бизнес трябва да го поеме някой абсолютно чист и необременен човек, защото вече всичко е тотален дизастър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Андреа направо съсипа Пайнер.😁

И като знаеш, че всичко това е истина ...

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

И като знаеш, че всичко това е истина ...

Представи си Преслава на какво е подложена от Цура като им е най-голямата звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Представи си Преслава на какво е подложена от Цура като им е най-голямата звезда.

Не мисля, че са свързани двете. Преслава не е била ощетявана от Пайнер. Само с последния концерт, където им се разбунтува.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...